Naturally Soft, Shower Gel (żel pod prysznic z mleczkiem z owsa i miodem)

Naturally Soft, Shower Gel (żel pod prysznic z mleczkiem z owsa i miodem)

Nawilżający żel pod prysznic Johnson`s Naturally Soft zawiera naturalne mleczko z ziaren owsa i miód. Dokładnie oczyszcza skórę pzostawiając ją miękką i nawilżoną jeszcze długo po umyciu. Specjalna formulacja współgra z pH zdrowej skóry, które waha się naturalnie pomiędzy 4,5 a 6,5.

Cena: ok.10 zł / 200 ml

ok, bezpieczny

-ładnie pachnie, zapach utrzymuje się na skórze
-duża pojemność 400 ml ale nie jest wydajny (szybko znika)
-nie wysusza skóry
-nie powoduje podrażnień, uczuleń i itp.
-pienienie umiarkowane

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

fajny żeluszek bardzo go lubie przyznać to musze

jako żel pod prysznic spełnia wszytskie moge wymagania:
+ wydajny,
+ subtelny, przyjemny zapach,
+ dobrze sie pieni,
+ skóra nie jest ściągnięta po jego stosowaniu.

Prysznic z nim jest przyjemnością;)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Idealny!

Jestem strasznym alergikiem, jeśli chodzi o żele pod prysznic, więc do tej pory byłam skazana na mydło i tyle. A że zimą skóra staje się sucha i naciągnięta, a nie lubię balsamów, padło na ten żel. Jestem nim bardzo mile zaskoczona :-) Taniutki, a doskonały. Ale do rzeczy:

PLUSY:
+ Nie uczula
+ Fajny w użytkowaniu
+ Dobrze się pieni
+ CUDOWNIE nawilża moją arcysuchą skórę :-)
+ Bardzo wydajny
+ Tani

MINUSY:
Nie zauważyłam :-)

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

KWC :)

Żel świetnie się pieni, jest wydajny i stosunkowo tani.
Nawilża i odżywia skórę.
Odświeża, po kąpieli czuję się dosłownie pachnąca jak noworodek :)
Przyjemny zapach i cudna kremowa konsystencja.
Czego chcieć więcej :)

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

produkty godne polecenia

Oceniam 24hour moisture extra-rich bodywash dla bardzo suchej skory i moisturising shower gel 2w1-po 400ml,obydwa pachna przepieknie,2w1 kwiatowo,a pierwszy swiezo,konzystencja gesta a przez to wydajna,bardzo dobrze sie pienia,zostawiaja skore nawilzona i gladka,zapach wyczowalny po kapieli,dla mnie super,ekstra wydajne za niewielkie pieniadze(zawsze sie czaje na promocje i kupuje dwa za 2.50GBP.POLECAM.Używam tego produktu od:2 MIES
Ilość zużytych opakowań:W TRAKCIE 2 OPAKOWAN

nic specjalnego

Ten żel dostała moja mama gratis przy okazji kupowania innych kosmetyków. Żel ma całkiem przyjemną, lekko kremową konsystencję i dobrze się pieni. Minusem jest zapach - zupełnie mi nie odpowiada - oraz kiepski skład. Natomiast jeśli chodzi o działanie to żel ten trochę wysusza mimo obietnicy nawilżenia - ale w sumie jak przeczytałam jego skład to od razu wiedziałam, że tak będzie. Uffffffff ... co za szczęście, że już się skończył...

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące

nie wysusza skóry

kupiam go w promocji za 2 zl ...do większych zakupów...

wydajny
nie wysusza skóry (w normie tu jest)
prawie że nie pachnie... albo ja już nie czuje
wygodna butelka poręczna..

polecam!
aha.. miałam taki z miodem.

Używam tego produktu od:nie pamiętam dokładnie? ale chyba miesiąc

Uwielbiam:)

Naprawdę godny polecenia:) Wspaniale odżywia i nawilża moją skórę. Pięknie pachnie i jest bardzo wydajny.Moja skóra po konfrontacji z nim jest miękka, gładka i super nawilżona:)

Używam tego produktu od:roku

Świetny!

Żele z j&j są moimi ulubionymi, zwłaszcza te z dodatkiem mleka. Śnietnie pielęgnują skóre,która staje się głatka nie potrzeba mi żadnych balsamów, no oczywiście jeżeli skóra nie jest przesuszona. Bardzo ładnie pachnie mlekiem i miodem.Używam tego produktu od: dawien dawna
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam jak dużo

Wspaniały:)

Jest po prostu super jak za ta cene, a kupuje go doslownie za 5,99 i to w duzym opakowaniu!(400 ml)
- przyjemna konsystencja (nie za rzadki, nie za gesty)
- dobrze sie zmywa
- nie wysusza skory. musze tu zaznaczyc, ze mam skore normalna i nie nawilza jej tez super, ale za ta cene naprawde nie jest pod tym wzg. zly
- dostepny w duzym opakowaniu (a tak dlugo szukalam zelu, ktory bedzie tani i w duzym opakowaniu, malo jest takich)
- dosc wydajny

- wada: malo przyjemny zapach, taki chemiczny :(

ogolnie super, polecam dla skoty, ktora nie jest zbyt sucha i dla osob z ograniczonym budzetem ;)
kazdej zimy z pewnoscia do niego bede wracac

Używam tego produktu od:w trakcie drugiego duzego
Ilość zużytych opakowań:kilka m-c

uczula jak każdy żel J&J

Jak w tytule: uczula podobnie do każdego innego żelu (a raczej kremu) pod prysznic J&J. Bliżej o zgubnych skutkach używania tej rodzinki napisałam w recenzji wersji z pomarańczą. Wszystkie są tak samo paskudne, a do tego mają wstrętne zapachy i ciężką, kremową konsystencję. Obrzydliwość! Nigdy nie kupię!

Używam tego produktu od: kilka podejść do żelu mamy
Ilość zużytych opakowań: troszeczkę 1

przyjemny

Bardzo przyjemny żel:) ma kremową konsystencję i to już wielki plus na dodatek jest ona w sam raz (niezbyt rzadka), łagodny dla skóry jedynie zapach jest tylko średni i dlatego odejmuję gwiazdkę, bo w stosunku do ceny to już w ogóle rewelacja choć kiedyś był dużo droższy. Zużyłam już kilka opakowań więc nie wiem czy jeszcze do niego wrócę, bo lubię nowości:) Polecam.