Eveline, Color Edition, Lakier do paznokci

Eveline, Color Edition, Lakier do paznokci

Sprawdź ceny produktu

Lakier do paznokci Color Edition marki Eveline zawiera formułę Fast Dry & Long Lasting, która pozwoli cieszyć się oszałamiającym manicure przez długi czas.

Nawet, nawet

Posiadam trzy odcienie: 121 (pudrowy róż), 101 (kolor pomiędzy ciemnym różem a wrzosem) oraz 130 (intensywna czerwień), które kupiłam na jakiejś promocji w cenie po 4,99 złotych za sztukę.

Produkt posiada bardzo fajny szeroki pędzelek, dzięki któremu malowanie nie sprawi najmniejszego problemu nawet nowicjuszkom w tym temacie:) Lakier ma idealną konsystencję, nie jest za rzadki, podczas nakładania nie rozlewa się poza płytkę paznokcia. Posiada również dobre krycie- już jedna warstwa wystarczy, aby uzyskać na pazurkach zadowalający efekt (choć ja stosuję dwie) i bardzo szybko schnie.

Jeżeli chodzi o trwałość- to użyty solo na paznokciach dłoni i przy wykonywaniu różnych prac domowych (choć ja dość często np zmywam w rękawiczkach) wytrzymuje około 3 dni, na stopach jeszcze dłużej. Myślę, że warto spróbować, zwłaszcza, że produkt często spotykany jest w promocjach cenowych

Do niczego

U mnie ten lakier w ogóle się nie sprawdził. Miałam go w kolorze miętowym, nie wiem jaki numerek bo po kilkukrotnej próbie używania go na różne sposoby po prostu go wyrzuciłam. Krycie miał zerowe, musiałam nałożyć 4 warstwy lakieru żeby jakoś go ujednolicić. Trwałość minimalna, na paznokciach zabezpieczonych top coutem i tak utrzymywał się około 2- 3 dni. Wcale nie trzeba się było starać żeby się uszkodził, działo się to przy codziennych czynnościach np. zmywaniu. Do malowania paznokci u stóp również się nie sprawdza. Szkoda czasu i nerwów :D

bardzo dobry

Piękny kolor 128, mimo że na moich paznokciach wyszedł trochę ciemniejszy niż wyglądał w buteleczce, rzeczywiście bardzo szybko schnący, ładnie się nakłada, trwałość wydaje się być dobra, po trzech dniach żadnych odprysków. Na pewno wypróbuję też inne kolory.

Nie jest trwały

Mam kolor nr.100.
Piękny odcień, wystarczy pomalować raz ,aby pokrył cały paznokieć ładnie.
Szybko wysycha co jest kolejnym plusem,ale niestety nie jest trwały....
Używam go na paznokcie u stóp,czyli tam gdzie większość lakierów trzyma się póki paznokcie nie odrosną,a tutaj zaskoczenie... Po dwóch dniach odpryskuje niestety....
Nie kupie go ponownie ;(

Najlepszy!

Jeden z najlepszych lakierow z jakimi wspolpracowalam, mam kolor 124, 101 i 125.
Idealny pedzelek, ktorym mozna domalowac bardzo dokladnie blisko skorek, dwie warstwy pieknie kryja, nie babluje, nie smuzy, szybko wysycha, jest trwaly, nawet ponad tydzien bez zadnego topu.
W butelce nie wysycha, piekne kolory, mnie najbardziej przypadly do gustu pastele (lawenda - 124 i jedyny drogeryjny szary ktory mi sie podoba i ktorego tak dlugo szukalam - 125).

Taki sobie lakier

Lakier ma bardzo wygodny pędzelek, dobrze nakłada się nim lakier ślę konsystencja jest dość rzadka i słabo kryjąc. Szybko ściera się z paznokci ale jest bardzo wydajny i nie drogi

miałam idealny róż

miałam idealny róż - piękny! Są takie kolory - których powtórzyć się nie da. Kolor pięknie wyglądał na paznokciach, nie podkreślał nierównosci. Lśnił i dawał efekt jak z salonu. Miał bardzo dobre krycie, trzymał się w zależnosci od czynności jakie wykonywałąm. Im więcej zmywania i prac porządkowych - tym słabsza jakość/trwałość;)
pędzelek był wygodny i nie sprawiał problemów przy malowaniu, Konsystencja lakieru też nie stwarzała żadnych problemow. Butelka wygodna i duza. cena atrakcyjna

Uwaga! To fajny lakier!

Skusiłam się przy okazji jakiejś promocji. Posiadam szary, jakiś zgaszony róż i czerwień. Może miałam szczęście i wybrałam kolory które akurat cechuje dobra pigmentacja i trwałość, ale naprawdę u mnie się spisały. Te 4 - 5 dni (* top coat z Sally Hansen) spokojnie wytrzymują :)

Piękne kolory, słaba trwałość

Dość długo stałam i wybierałam kolor. Padło na 922-bardzo jasny, przygaszony fiolet. Pędzelek wygodny, bardzo dobrze się maluje. Pierwsza warstwa też schnie dość szybko a krycie jest zadowalające. Po dwóch warstwach efekt jest naprawdę bardzo ładnych. Niestety największe zastrzeżenia mam do trwałości, już drugiego dnia mam pościerane końcówki. Góra 3-4 dni zmywam, ponieważ wygląda to nieestetycznie. Gama kolorów naprawdę dobra ale z uwagi na trwałość więcej się nie skuszę.

fantastyczny

Fantastyczny, trzyma sie bardzo dlugo kazdego dnia wystawiam go na ciezkie proby prac domowych :) i nawet nie odprysnal. Szybko wysycha jest idealny w dodatku cena jest bardzo przystepna.

Fajny, ale są lepsze w tej cenie

Lakiery mają dużo bardzo ładnych kolorów. Podoba mi się także ich pędzelek, którym łatwo i szybko można pomalować paznokcie, bez obawy wyjechania na skórki. Lakier również przez długi czas pozostaje w takim samym stanie, gdyż nie gęstnieje ani nic złego się z nim nie dzieje. Jednak trzeba użyć dwóch warstw by w pełni pokryć płytkę. Co jest dla mnie dosyć dużym minusem to fakt, że niestety nie jest trwały i dosyć szybko ściera się na końcach oraz odpada płatami :/ Dlatego stawiam na inne w tym przedziale cenowym.

Bardzo ładny kolor

Lakier długo schnie i szybko schodzi niestety, ale kolor jest zniewalający.Bardzo pasuje do ubrań. Paznokcie ładnie błyszczą, a duży pędzelek umożliwia łatwą i dokładną aplikację. Lakier koniecznie należy przechowywać w lodówce, inaczej jest zbyt wodnity.