Eveline, Color Edition (Lakier do paznokci)

Eveline, Color Edition (Lakier do paznokci)

Lakier do paznokci Color Edition marki Eveline zawiera formułę Fast Dry & Long Lasting, która pozwoli cieszyć się oszałamiającym manicure przez długi czas.

Najlepszy!

Jeden z najlepszych lakierow z jakimi wspolpracowalam, mam kolor 124, 101 i 125.
Idealny pedzelek, ktorym mozna domalowac bardzo dokladnie blisko skorek, dwie warstwy pieknie kryja, nie babluje, nie smuzy, szybko wysycha, jest trwaly, nawet ponad tydzien bez zadnego topu.
W butelce nie wysycha, piekne kolory, mnie najbardziej przypadly do gustu pastele (lawenda - 124 i jedyny drogeryjny szary ktory mi sie podoba i ktorego tak dlugo szukalam - 125).

Taki sobie lakier

Lakier ma bardzo wygodny pędzelek, dobrze nakłada się nim lakier ślę konsystencja jest dość rzadka i słabo kryjąc. Szybko ściera się z paznokci ale jest bardzo wydajny i nie drogi

miałam idealny róż

miałam idealny róż - piękny! Są takie kolory - których powtórzyć się nie da. Kolor pięknie wyglądał na paznokciach, nie podkreślał nierównosci. Lśnił i dawał efekt jak z salonu. Miał bardzo dobre krycie, trzymał się w zależnosci od czynności jakie wykonywałąm. Im więcej zmywania i prac porządkowych - tym słabsza jakość/trwałość;)
pędzelek był wygodny i nie sprawiał problemów przy malowaniu, Konsystencja lakieru też nie stwarzała żadnych problemow. Butelka wygodna i duza. cena atrakcyjna

Uwaga! To fajny lakier!

Skusiłam się przy okazji jakiejś promocji. Posiadam szary, jakiś zgaszony róż i czerwień. Może miałam szczęście i wybrałam kolory które akurat cechuje dobra pigmentacja i trwałość, ale naprawdę u mnie się spisały. Te 4 - 5 dni (* top coat z Sally Hansen) spokojnie wytrzymują :)

Piękne kolory, słaba trwałość

Dość długo stałam i wybierałam kolor. Padło na 922-bardzo jasny, przygaszony fiolet. Pędzelek wygodny, bardzo dobrze się maluje. Pierwsza warstwa też schnie dość szybko a krycie jest zadowalające. Po dwóch warstwach efekt jest naprawdę bardzo ładnych. Niestety największe zastrzeżenia mam do trwałości, już drugiego dnia mam pościerane końcówki. Góra 3-4 dni zmywam, ponieważ wygląda to nieestetycznie. Gama kolorów naprawdę dobra ale z uwagi na trwałość więcej się nie skuszę.

fantastyczny

Fantastyczny, trzyma sie bardzo dlugo kazdego dnia wystawiam go na ciezkie proby prac domowych :) i nawet nie odprysnal. Szybko wysycha jest idealny w dodatku cena jest bardzo przystepna.

Fajny, ale są lepsze w tej cenie

Lakiery mają dużo bardzo ładnych kolorów. Podoba mi się także ich pędzelek, którym łatwo i szybko można pomalować paznokcie, bez obawy wyjechania na skórki. Lakier również przez długi czas pozostaje w takim samym stanie, gdyż nie gęstnieje ani nic złego się z nim nie dzieje. Jednak trzeba użyć dwóch warstw by w pełni pokryć płytkę. Co jest dla mnie dosyć dużym minusem to fakt, że niestety nie jest trwały i dosyć szybko ściera się na końcach oraz odpada płatami :/ Dlatego stawiam na inne w tym przedziale cenowym.

Bardzo ładny kolor

Lakier długo schnie i szybko schodzi niestety, ale kolor jest zniewalający.Bardzo pasuje do ubrań. Paznokcie ładnie błyszczą, a duży pędzelek umożliwia łatwą i dokładną aplikację. Lakier koniecznie należy przechowywać w lodówce, inaczej jest zbyt wodnity.

świetny

Jeden z moich ulubionych tradycyjnych lakierów. Posiada gruby pędzelek dzięki czemu latwiej i precyzyjniej możemy pokryć płytkę paznokcia. Lakier bardzo dobrze kryje, długo się utrzymuje bez odprysków.

Bardzo fajny

Lakiery mają świetne kolory, są dobrze napigmentowane i dość trwałe. Pędzel jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Kolejnym plusem jest, że lakier nie gęstnieje bardzo długo jest ''świeży''. Minusów nie widzę.

Super!

Mam kolorek 922 i zanim przerzuciłam się na lakiery hybrydowy, był to jeden z moich ulubionych lakierów. Świetne krycie, wystarczą zaledwie dwie warstwy :) Bardzo dobrze się poziomują, dość szybko zasychają i naprawdę długo się trzymają! Jedyną rzeczą, do której mogłabym się przyczepić, jest pędzelek. Dla osób o wąskiej płytce może on być problematyczny, ponieważ jest dość szeroki i gruby :)

super

bardzo fajny lakier do paznokci, długo trzymajacy sie na paznokciach, szybkoschnący. bardzo duzo kolorow, tani i łatwo dostepny, precyzyjny pedzelek którym bardzo szybko i sprawnie maluje sie paznokcie, nie tzreba wielu warstw zeby było ładne krycie.