Laura Conti, Eco Soft, Odżywczy balsam do ust `Mleko i miód`

Laura Conti, Eco Soft, Odżywczy balsam do ust `Mleko i miód`

Balsam do ust Eco soft marki Laura Conti zapobiega pierzchnięciu warg, a także przyspiesza regenerację przesuszonego naskórka. Zawiera kompleks ekstraktów i olejków roślinnych, dzięki którym naskórek utrzymuje stałą wilgotność, staje się gładki jak jedwab, jędrny i elastyczny. Na bazie olejku ze słodkich migdałów z dodatkiem ekstraktu z owoców goji* tworzy na ustach super gładki film, który gwarantuje im z jednej strony stabilizację wilgotności, z drugiej zaś, niepowtarzalny naturalny efekt.
Delikatna powłoczka balsamu optycznie powiększa usta, doskonale przylega, nie rozpływa się i szybko nie znika.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cera Alba, Lanolin, Isopropyl Myristate, Candelilla Cera, Octocrylene, Copernicia Cerifera Cera, Lycium Barbarum Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Theobroma Cacao Seed Butter, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Sodium Saccharin, Aroma, Titanium Dioxide.

balsam do ust
regenerujące, nawilżające
w słoiczku
<10ml

Średnia

Pomadka rzeczywiście pachnie bardzo ładnie miodem.Na ustach pozostawia bardzo słodki i przyjemny posmak.Formuła pomadki bardzo mi odpowiada jest w kształcie jajeczka można nią dokładnie posmarować całe usta.Pomadka nieźle nawilża usta jest mile zaskoczona. Używam jej kilkakrotnie w ciągu dnia bo mam wrażenie, że nawilżenie szybko znika.Jak ktoś ma mocno spierzchnięte usta to pomadka może być za słaba.Ja mam sporadycznie suche usta i ten produkt dobrze sobie radzi.

Nie przypadł do gustu,nie kupie.

Nigdy już jej nie kupie.Nie przypadło mi.Lepiej wypróbować coś lepszego.Opakowanie po ok.tygodniu już sie zepsuło i sie nie domyka.Zrobiło się brzydkie.Szybko wchłania i trzeba caly czas smarowac.Zapach i smak sztucznego miodu.Śmierdzi sztucznymi składnikami.
Zaletą jest wydajność.

Dużo bym straciła...

Dużo razy przechodziłam obok tego balsamu. Nigdy nie zwracałam na niego uwagi. Był mi obojętny. Jak dostałam go od przyjaciółki, myślałam że będzie leżał na szafce obok innych kosmetyków, które mi się nie spodobały. Jednak było inaczej. Odpakowałam, posmarowałam usta. Od razu moją uwagę zwrócił zapach i smak. Duży plus. Niestety nie wszystko było takie kolorowe. Mimo że produkt był nieodpakowany, opakowanie miał uszczerbione. Teraz nie da się porządnie zamknąć, leży na biurku. Dokładnie nawilża. Gdyby nie opakowanie, byłby perełką, zamiennikiem słynnego Eos'a.

Świetny kosmetyk w kiepskim opakowaniu

Balsam dostałam w prezencie - nie przepadam za smakiem i zapachem miodu, więc pewnie sama bym się na zakup nie skusiła. I sporo bym straciła!
Balsam pachnie słodko, troszkę "babcinie", ale przyjemnie. Smak jest wyczuwalny, też delikatnie słodki, ale nienachalny - daleko od obrzydliwego chemicznego posmaku np.owocowego Blistexa, utrzymującego się na ustach godzinami. Po aplikacji na ustach zostaje błyszcząca, jasna warstewka, jak po bezbarwnym błyszczyku. Na szczęście usta nie robia się lepkie, więc włosy nie będą się przyklejać. Wreszcie jeśli chodzi o działanie - idealnie! Jak obiecywał producent, usta są wspaniale nawilżone i gładkie, mięciutkie. Żadnych suchych skórek, żadnego pieczenia i pierzchnięcia. Aplikację trzeba oczywiście powtarzać co 2-3h, ale to chyba jak każdy balsam. Mam naprawdę suchą skórkę i wymagające usta, ale ten balsam poradził sobie z nimi wzorowo, jak mało który.
Gwiazdkę odejmuję za opakowanie - plastik jest słaby, bardzo szybko ukruszył się brzeg i nie mogłam dokręcić pudełeczka. Poza tym na opakowaniu jest taka jakby matowa okleina - super, ładnie i estetycznie, ale do pierwszego wrzucenia do torebki, gdzie ta matowa warstwa schodzi i wydać płaty świecącego plastiku otoczone przez pozdzierane "skórki" matowej powłoczki. Wygląda to, delikatnie mówiąc, nieelegancko.
Kiepskie opakowanie nie powstrzyma mnie jednak przed zakupem kosmetyku, bo działanie jest na piątkę, Obawiam się, że może być trochę za delikatny na mrozy, ale na wiosnę na pewno do mnie wróci. Polecam!