Advantage Szybko działający żel punktowy na pryszcze

Advantage Szybko działający żel punktowy na pryszcze

Szybko działający żel punktowy na pryszcze. Zawiera 2% kwasu salicylowego.

dobry jako awaryjny, w bardzo małej ilości

Jako osoba doświadczająca pojedynczego pryszcza od wielkiego dzwonu raz na rok (najczęściej - oczywiście - na wyjątkową okazję, randkę albo wyjazd z ukochanym), takiego punktowego specyfiku potrzebowałam tylko awaryjnie, żeby leżał spokojnie i czekał na mój zły dzień. Może więc nie będę miarodajna w ocenie, bo nie wiem, jak radzi sobie z trądzikiem czy większymi problemami skórnymi, ale może istotna będzie też opinia, jak działa na suchej skórze, wyłącznie jako SOS.

Otóż - w przypadku mniejszych wyprysków działa dobrze, lekko wysuszająco, ściągająco, mam wrażenie że nieco dezynfekuje miejscowo. Jeśli mamy na skórze rankę po manewrowaniu przy jakiejś niespodziance, można go zastosować jak produkt do dezynfekcji.
Nałożony w za dużej ilości może szczypać - trzeba go nakładać naprawdę odrobinę, tak żeby całość mogła się punktowo wchłonąć.
Raczej byłabym ostrożna z nakładaniem pod makijaż - może tworzyć jakby powłokę, która po nałożeniu podkładu będzie się rolować.

Nie odważyłabym się nigdy, nawet przy tłustej skórze, stosować go inaczej niż tylko punktowo - nawet krótko stosowany bardzo mocno wysusza i ściąga skórę, w przypadku mojej suchej po paru dniach stosowania co prawda pryszcz znikał, ale miałam wysuszone miejsce, z którego schodziła skóra.
Działanie w kilka godzin? Nooo nie, cudów nie ma, nic nie zniknie - ale stan zapalny rzeczywiście się zmniejsza.

Wygodna tubka, dozuje nie za dużą ilość produktu.

Mam go w kosmetyczce jako ratunkowy, więc zużywam bardzo wolno. Wolę, gdy się nie przydaje ;) Jednak jeśli na twarzy pojawi mi się coś większego (jak nie mam na co dzień, to raz na rok, dwa, musi pojawić się pojedynczy, skumulowany agresor) - to wtedy ten żel nie da sobie rady, stosuję go wówczas łącznie z Banzacne, takie uzupełniające się combo działa nawet na potwory ;P

Ostrożnie przy suchej cerze, ale poza tym - polecam.

Świetne!

Mam problem z trądzikiem, stosowałam żel punktowy innej firmy, który nie działał. Gdy kupiłam ten od razu zauważyłam różnicę. Pryszcz posmarowany tym preparatem znikał może nie w ciągu 4h, ale po tym czasie różnica była bardzo widoczna. Zdecydowanie polecam i kupię sobie jeszcze raz.

tylko punktowo

Żel jest bardzo silnym kosmetykiem przeciwzapalnym. Faktycznie redukuje wszelkie wypryski na buzi. Jednak jest tak mocny, ze trzeba uważać, aby nie przesadzić. U mnie po pewnym czasie skóra stała się szorstka i mocno napięta, głownie za sprawą alkoholu, który ukrywa się w składzie żelu. Tak więc trzeba go używać z głową, sporadycznie i tylko punktowo – nigdy na całą cerę, bo może doprowadzić do podrażnień (przynajmniej u mnie doprowadził i kremy nawilżające nie pomogły)
+działanie
+wydajność
+cena
+konsystencja
-zapach

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Świąteczny makijaż

Dla mnie idealny

Dla mnie boski:
+ za każdym razem, kiedy pojawiał mi się większy pryszcz, kładłam na niego kropelkę tego żelu i zostawiałam na noc, a rano budziłam się z o połowę mniejszym pryszczem
+ mocno alkoholowy (czasem mnie wręcz przytykało po jego zastosowaniu w okolicy nosa), jednak nie podrażniał mi skóry
+ leczył krostki, ale nie powodował nadmiernego przesuszenia (tzw. suchych skórek)
+ był wydajny (wystarczył mi na kilka lat)
+ w stosunku do wydajności okazał się śmiesznie tani
+ przeźroczysty, na upartego można go było zastosować pod lub na makijaż, jednak wtedy mi się rolował
+ w wygodnym, małym i poręcznym opakowaniu

Wady:
- po kliku latach mi się skończył i nigdzie go nie mogę dostać!!! :(((((((

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: jedno - chcę teraz kupić nowe!!!!! ale nigdzie nie ma!!!!!!

Przereklamowane

Kupiłam ten żel i wrzuciłam na dno szuflady-miał mi pomagać gdy od czasu do czasu coś mi zrobi na twarzy niespodziankę. I stało się, żel miał swoją premierę. Pierwsze wrażenie? Odrzuca zapachem, jest bardzo silny, sam spirytus. Mimo to dzielnie się nim smarowałam,ale wielkiego działania nie zauważyłam. Owszem, lekko wysusza niedoskonałości,ale to tyle.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Nie polecam.

Po raz pierwszy zawiodłam się na Clean&Clear. Żel nie jest niczym specjalnym, z pewnością nie zmniejsza pryszczy w ciągu 4 godzin.

W moim przypadku po aplikacji szczypie i zaczerwienia skórę, następnie w miejscu nałożenia tworzy się "galaretka" która schodzi ze skórą.

Mój zakup tego produktu był przypadkowy, czysta ciekawość. Teraz wiem, że nie był tego wart. Jego cena jest z pewnością za wysoka jak na taką tandetę.

Używam tego produktu od: lipca 2012

Za mocny

Zapach strasznie mocny, sam spirytus. Pryszcz od razu się robi czerwony a w sumie nic z nim nie robi. Nawet jeśli niemu zniknie to później pojawi się znowu, bo wiadomo, że alkohol to właśnie powoduje. Zwykła pasta cynowa jest bardziej skuteczna i bez wątpienia tańsza. Zużyję go bo żal mi jednak wyrzucić ale wiecej nie kupię. Ogólnie zawiodłam się na tych wszystkich żelach punktowych, tym bardziej na zasadzie alkoholu.

nie

w ogóle nie działa...Stosowałam na noc a rano w miejscu nałożenia mialam taką..hmm galaretke ? Nic nie pomaga , nic a nic.Zero działania..odradzam..Pieniądze wyrzucone w błoto. Na pewno nie kupie ponownie

Zdecydowanie odradzam

Uważam, że jest to fatalny kosmetyk.
Zupełnie nie działa. Nie przyspiesza znikania pryszczy.
Po jego zaaplikowaniu odczuwalne jest dość mocne pieczenie.
Preparat powoduje wręcz uwidocznienie wyprysku, gdyż po użyciu żelu staje się on bardziej czerwony.\'
Kosmetyk zupełnie nie pomaga, jedynie pogarsza sytuację.
Nie poleca. Szkoda wydawać te kilkanaście złotych.

fatalny, ale bez złych skutków

może jestem jakaś dziwna, ale mnie ten żel nieszczypał
mimo że to żel punktowy rozsmarowałam go na całej twarzy bo nie potrafiłam jakoś odpowiednio tego wykonać, efktu żadnego nie ma (może to i lepiej, po tym co już przeczytałam), więc tylko wydanie (ja dałam) ok.15 (!!!) zł za zwykły bubel nic nie dający

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

nic specjalnego

bardzo piecze po nałożeniu na moją skórę, jeśli ktoś ma wrażliwą cerę lub jest mało odporny na ból to zdecydowanie nie polecam tego produktu, może podrażniać cerę

ogólnie żel działa, wysusza pryszcze
jednak na pewno nie w ciągu 4 godzin jak zapewnia producent
poza działaniem wysuszającym nie zauważyłam żadnego innego działania, wiadomo cudów nie ma, jednak spodziewałam się czegoś więcej, tym bardziej, że produkt nie należy do najtańszych

może jest dobry dla osób o ładnej cerze którym od czasu do czasu "coś wyskoczy", jednak jako osoba z cerą trądzikową muszę stwierdzić, że ten żel mi nie pomógł

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Zdecydowanie odradzam!

Uwielbiam toniki tej firmy (polecam!) i zachęcona pozytywnym wpływem na moją mieszaną, lekko tłustą cerę skusiłam się na ten żel. Niestety bardzo się zawiodłam!

Produkt ma same minusy!
-piecze i powoduje podrażnienia
-zamiast korygować wypryski, wywołuje czerwone obrzęki i uwydatnia je!
-cena nie jest b. wysoka, ale jak na brak plusów - szkoda to kupować
-ze względu na bardzo negatywny wpływ na moją cerę , musiałam szybko odstawić

Wniosek: nieudany produkt u firmy, która robi dobre toniki i dość dobre peelingi

Używam tego produktu od: rok temu (użyty kilka razy)
Ilość zużytych opakowań: jedno (kilka użyć)