Tresor EDT

Tresor EDT

Nowa woda toaletowa została wprowadzona na rynek w 2004 roku. Jest lżejsza od wody perfumowanej. Ma w sobie nutki zielone, fiołka, odrobinę wanilii, drzewa sandałowego.
Buteleczka nie zmieniła kształtu, jedynie kolor koreczka i płynu znajdującego się wewnątrz.

Cena: 79 zł / 100 ml

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

bardzo ładne perfumy

Bardzo ładne perfumy, dla dojrzalszych odbiorczyń, które lubią wyraziste zapachy.
Kojarzą się z kobietą elegancką, małą czarną i wieczornymwystawnym bankietem.
Jak dla mnie zbyt ciężkie do noszenia na codzień, używam na specjalne okazje. Z resztą szkoda marnować takiego zapachu.
Idealne na jesień i zimę, na dwie kolejne pory roku zbyt intensywne.
Bardzo trwałe, ładny flakon.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Cudowne

Kupiłam okazyjnie na allegro za niewielką kwotę, ot tak sobie, bo była taka możliwość. Polubiłam ostatnio klasyczne zapachy i pomyślałam, że może warto w wieku 32 lat przestać używać lekkich zapachów dla nastolatek (Tresor kupowałam w ciemno).
Po otwarciu przesyłki psiknęłam na siebie, odczekałam parę chwil, poczułam apteczny, ziołowy zapach - pomyślałam, że albo perfumy są strasznie stare i zwietrzałe, albo to dobra podróba. Machnęłam ręką na kasę wywaloną w błoto, po czym wyszłam na zakupy wściekła na samą siebie. Po powrocie do domu zdjęłam szalik, a mąż i syn prawie jednocześnie spytali czym tak prześlicznie pachnę.
Zapach w ciągu niecałej godziny tak cudnie ewoluował na mojej skórze, że oszalałam na jego punkcie. Zresztą nie tylko ja, uwielbia go cała moja rodzina.
Jest przepiękny, ultrakobiecy, najpierw lekko ziołowy i cierpki, potem pudrowo - różany. I ma niezwykłą trwałość. Zostanie ze mną na długi czas.
Flakon to dzieło sztuki, opakowanie też mi się podoba.
Polecam z całego serca.

ładniejszy

Klasyczny Tresor edp mi sie podoba, ale ten jest o wiele delikatniejszy i moim zdaniem ładniejszy.

Na poczatku wyczuwam troszke słodkiej brzoskwini, a nie wiem skad, bo nie widziałam jej w skladzie. Potem ewoluja stajac sie slodziutko- cieplutko-waniliowe podszyte odrobina fiołka. Wanilia na samym koncu kroluje, ale jest bardzo przyjemna i kobieca. Sa fajne i podobaja mi sie, ale szukam czegos innego.

Flakon bardzo ładny. Trwałosc swietna.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...

TOP 10 męskich perfum

rozgryzlam dziada ;)

klasyczne tresor edp sa ze mna od zawsze, kojarz mi sie tylko z jedna osoba - z moja ciocia. z ciocia, ktora jest elegancka, piekna, mloda. na niej tresor pachnialy idealnie. ilekroc u niej, jeszcze jako nastka ;) bywalam chodzilam obok tresor na palcach, bo czulam sie niegodna tego zapachu. i jak sie okazalo - slusznie :D pewnego razu jednak psiknelam sobie skarbem po nadgarstkach i ideal normalnie siegnal bruku :D myslalam, ze bede umierac - tresor mnie dusily, przytlaczaly. od tamtej pory tresora moge wachac, ale tylko na jednej osobie.

ale kiedys dorwalam w sephorze tresor edt. psiknelam na bloter i przepadlam. potem psiknelam na nadgarstki [zachecona tym, ze na bloterze pachnial tak zachecajaco] i przepadlam po raz drugi. kupilam. to sa moje tresor! to jest ten zapach, ktory pamietam z dziecinstwa, moge je nosic bez obaw, ze mnie zmecza czy zdusza. moge pachniec idealnie bez obawy, ze moj zapach idealny siegnie bruku :D

na poczatku sa apteczne, takie anyzkowe - mocne, ostre. ale ta anyzkowa nuta szybko mija, wychodzi na wierzch slodycz i ta taka intymnosc. to jest zapach na wielkie wyjscia, na okazje. zbyt cenny by pachniec tak codziennie, zbyt intymny by wyjsc w nim na ulice.

kocham je. ze wzgledu na sentyment, wspomniania. ze wzgledu na osobe, dzieki ktorym dokladnie je poznalam. jednak wole edt. sa bardziej moje niz edp :D

Używam tego produktu od: rok? moze ciut wiecej
Ilość zużytych opakowań: oszczednie uzywam flakonika 30ml

taki sobie

A ja zachwytu poprzedniczek nie podzielam ;) Lubie mocne, słodkie, intensywne zapachy ( wyjatek - dolce vita). Lubie Tresora edp, zainwestowałam tudziez w perfumy. Wersja edt to - jak dla mnie - inna bajka, inny zapach. Delikatniejszy, subtelniejszy, mniej słodki, bardziej kwiatowy...Dla kogos to moze zaleta, dla mnie - wada. Zuzyję to co mam bez przykrosci ( idealny do pracy), ale gdy mnie znowu najdzie na Tresor - kupie 30 ml edp...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakacie 30 ml

Tresor oswojony

Bardzo podoba mi się Tresor, już od najmłodszych lat, był to kiedyś niedościgniony zapach marzeń, niestety edp jest zbyt przytłaczająca i za ciężka dla mnie, taki piekny killerek, natomiast edt jest super, zawiera charakterystyczne nuty swojej starszej siostry, ale jest przy tym lekka, zwiewna, otulająca, poprostu oswojona, nie przytłacza, flakonik tak samo piekny, napewno kiedyś kupię

Używam tego produktu od: narazie testy
Ilość zużytych opakowań:

Milutki

Podobnie jak moja Poprzedniczka twierdze, ze zapach nadaje sie do uzywania bardziej niz EDP Tresor:) Na pewno jest lezejszy, milszy dla nosa a takze bardziej intrygujacy. Chcialam zwrocic uwage na to, ze woda perfumowana bardzo rozni sie od toaletowej. Czuc w nich wprawdzie podobne nuty (roze), jednak mnie wydaje sie, ze mam do czynienia z dwoma odmiennymi zapachami. EDT jest taka milutka, bardziej waniliowa, ale wciaz kwiatowa. Bardzo pasuje do cieplej, ale jednoczesnie wyrafinowanej kobiety. Na razie nie posiadam Tresor, ale sadze, ze juz za pare dni bedzie na mojej polce:)

piękny

Wpierw sprostowanie - wpisałam 79 € (Euro), nie zł więc jest różnica;)
A co do zapachu to pokochałam go bezgranicznie od pierwszego niuchnięcia.
Coś w sobie ma ze starszej siostry, lecz jest lżejszy, na tyle, iż ja mogę go nosić.
Tresor EDP powodował u mnie ból głowy po pewnym czasie, mimo, iż uważam ga za arcydzieło to po czasie staje się przytłaczajacy, dominujący.
W tym przypadku to ja mam władzę i wodzę za nos mężczyzn, którzy wprost szalejš za takimi nutkami.
Jest taki ceiplutki, otulający, idealny na tę porę roku, bardzo się polubiliśmy;)