Derm Basic, Nawilżający balsam do ciała

Derm Basic, Nawilżający balsam do ciała

Bogaty w odżywcze substancje balsam pielęgnacyjny do ciała. Zawiera wyciągi z Zioła Azteków zwanego przez Indian "eliksirem młodości", który dzięki fitohormonom zapewnia zwiększenie sił witalnych skóry, wzmocnienie odporności i zmniejszenie wrażliwości na podrażnienia. Zapobiega wiotczeniu skóry zwiększając jej elastyczność i napięcie. Dzięki zastosowaniu olejów roślinnych z wisiołka, ogórecznika i czarnej porzeczki wzmacnia i regeneruje skórę. Może być stosowany do masażu.

Cena: 28,50 zł / 150 ml

spełnione obietnice

Kupiłam, bo spodobał mi się jego zapach. Bardzo ładny jak na atw, taki świeży i delikatny. A sam balsam też niczego sobie :) Po opisie producenta można błędnie wywnioskować, że jest to gęsty, tłusty balsam - bo w końcu obiecuje nawilżenie, natłuszczenie, regenerację... i wiele innych dobrych rzeczy. I nie dość, że z tych obietnic balsam wywiązuje się znakomicie, to jeszcze do tego ma lekką konsystencję (wręcz za lekką, bo wylewa się z tuby) i nie pozostawia ani tłustej ani kleistej warstwy. Dziwne, aczkolwiek prawdziwe :) Wystarczy naprawdę niewielka ilość, by ukoić wysuszoną (przez wodę czy obecne już w naszych domach ogrzewanie) skórę. Co prawda balsam nie wchłania się od razu - początkowo nieprzyjemnie maże się po skórze, ale wystarczy chwilkę pomasować albo po prostu spokojnie odczekać, a wszystko znika ;) I można się spokojnie ubrać. Poza tym zauważyłam, że przy regularnym stosowaniu skóra wyraźnie się wygładza i ujędrnia (a tego to się nawet nie spodziewałam). Do tego jak na swoją małą pojemność jest całkiem wydajny. Szkoda tylko, że cena tak wysoka (nawet w promocji) :( Ale myślę, że i tak jest nadzieja, że jeszcze go kiedyś kupię