Orientana, Ajurwedyjski olejek do włosów `Amla i bhringraj`

Orientana, Ajurwedyjski olejek do włosów `Amla i bhringraj`

100% naturalny olejek do włosów marki Orientana został stworzony według zasad Ajurwedy. Zawiera wysoką zawartość ziół Amla (Emblica Officinalis) i Bhringraj (Eclipta Alba), stosowanych w Indiach do skutecznej pielęgnacji włosów. Oba te zioła intensywnie wzmacniają włosy oraz przeciwdziałają ich wypadaniu i siwieniu. Wysoka zawartość ekstraktów przyspiesza cykl wzrostu włosa i poprawia kondycję skóry głowy.

w butelce

• Trigonella Foenum-Graecum Seed Oil,
  • Vitis Vinifera Seed Oil

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Na pewno kupię większe opakowanie

Olejek, który z miejsca pokochałam :) W swoim składzie ma naprawdę wielką ilość olei i ziół. Składniki, które mamy zaserwowane w małym opakowaniu, działają pozytywnie nie tylko na włosy, także na skórę głowy - wzmacniają cebulki, pobudzają je do wzrostu i hamują wypadanie włosów. Na razie zbyt krótko używam oleju, dostałam kilka próbek, ale zauważyłam małe efekty w kwestiach wymienionych wcześniej.
Po zmyciu olejku, włosy prześlizgują się przez palce - są tak gładkie i miękkie.
Jedynym minusem, na który trzeba zwrócić uwagę jest zapach, mieszanka tylu ziół i olejków może się dla niektórych okazać wybuchową. Ja nie należę do osób, które mają wielki problem z tolerancją zapachów, więc jestem w stanie go wytrzymać. Ale jest on bardzo mocny, orientalny, trochę jak kadzidło. Nie każdemu może się spodobać.