Orientana, Ajurwedyjski olejek do włosów `Amla i bhringraj`

Orientana, Ajurwedyjski olejek do włosów `Amla i bhringraj`

100% naturalny olejek do włosów marki Orientana został stworzony według zasad Ajurwedy. Zawiera wysoką zawartość ziół Amla (Emblica Officinalis) i Bhringraj (Eclipta Alba), stosowanych w Indiach do skutecznej pielęgnacji włosów. Oba te zioła intensywnie wzmacniają włosy oraz przeciwdziałają ich wypadaniu i siwieniu. Wysoka zawartość ekstraktów przyspiesza cykl wzrostu włosa i poprawia kondycję skóry głowy.

olejek

• Lawsonia Inermis Leaf Extract,
  • Trigonella Foenum-Graecum Seed Oil,
  • Vitis Vinifera Seed Oil

Przeciw wypadaniu włosów

Olejek kupiłam bez przekonania i nie pokładałam w nim zbyt wielkich nadziei. Pierwsze zetknięcie z produktem było nieprzyjemne. Naolejowałam skórę głowy na noc. Zapach był dla mnie nie do wytrzymania, nie mogłam spać od mocno duszącej woni indyjskich ziół. Jednak taki efekt byłprzy pierwszej aplikacji. Teraz stosuję do ok. 3 razy w tygodniu na noc. Wykonuję nim masaż głowy. Co dziwne z czasem polubiłam ten zapach i chętnie stosuję olejek na głowę i całą długość włosów. Włosy po nim są miękkie i lśniące. Zahamował również w znacznym stopniu wypadanie włosów oraz pojawienie się większej ilości baby hair. Tym olejkiem wyleczyłam również z łupieżu mojego mężczyznę, który także polubił olejowanie skóry głowy.

bardzo ciekawy kosmetyk

Ma troche inny skład, niz słynna Amla Khadi. tutaj wiecej olejkow w skladzie: kokosowy, sezamowy, ze slodkich migdałów. produkt pachnie charakterystycznie - cos jak stare perfumy/paczula. Ale naklada sie bardzo przyjemnie, łatwo rozmasowuje i łatwo zmywa z włosów.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Na pewno kupię większe opakowanie

Olejek, który z miejsca pokochałam :) W swoim składzie ma naprawdę wielką ilość olei i ziół. Składniki, które mamy zaserwowane w małym opakowaniu, działają pozytywnie nie tylko na włosy, także na skórę głowy - wzmacniają cebulki, pobudzają je do wzrostu i hamują wypadanie włosów. Na razie zbyt krótko używam oleju, dostałam kilka próbek, ale zauważyłam małe efekty w kwestiach wymienionych wcześniej.
Po zmyciu olejku, włosy prześlizgują się przez palce - są tak gładkie i miękkie.
Jedynym minusem, na który trzeba zwrócić uwagę jest zapach, mieszanka tylu ziół i olejków może się dla niektórych okazać wybuchową. Ja nie należę do osób, które mają wielki problem z tolerancją zapachów, więc jestem w stanie go wytrzymać. Ale jest on bardzo mocny, orientalny, trochę jak kadzidło. Nie każdemu może się spodobać.