[SV-1] Szampon regenerujący z proteinami z jedwabiu, olejem z karity i orchidei (do włosów suchych zniszczonych i farbowanych)

Szampon o kremowej konsystencji na bazie łagodnych substancji myjących do włosów zniszczonych, suchych, farbowanych i po trwałej ondulacji. Lecznicze składniki odbudowują zniszczoną strukturę włosa oraz silnie nawilżają. Włosy odzyskują połysk, puszystość i sprężystość.

Cena: 13 zł / 200 ml

fajowy

hmm nie zgadzam sie z wypowiedzia mojej poprzedniczki poniewaz po uzyciu szamponu faberlic bez odzywki faktycznie mozna odczuc ze wlosy staja sie jeszcze bardziej suche ale to jest przeciez efekt tego ze kosmetyk dokladnie otwiera i oczyszcza luski wlosa,po oczyszczeniu wlosow i potem domknieciu lusek przez odzywke ( ja kupilam sobie rowniez odzywke z tej firmy) wlosy sa mieciutkie i rzeczywiscie odzywione,generalnie polecam na wlosy ktore sie puszą i sa suche

kpiny

Szampon przeznaczony do włosów suchych i zniszczonych, który tak wysusza włosy, że aż "to widać, słychać i czuć". Dosłownie! Już podczas mycia włosy stają się szorstkie, łatwo ulegają splątaniu i aż skrzypią z suchości... W ten sam sposób w jaki w reklamie płynów do mycia naczyń skrzypią czyste talerze po przejechaniu po nich palcem... Poza tym szampon w ogóle nie chce się pienić i trzeba go dosłownie lać na głowę, żeby dało radę umyć włosy. A i samo mycie do przyjemności nie należy, gdyż pomijając już brak piany i plątanie włosów, zapach wręcz to uniemożliwia. Nie wymagam od szamponu, bo pachniał jak perfumy, ale tego zapachu znieść nie mogę. Już wolę Nizoral, gdyż ten mimo, że pachnie nienajlepiej, to chociaż bardzo dobrze działa na skórę i włosy. Zresztą po trzykrotnej przygodzie z tym szamponem Faberlic'a będę zmuszona przerzucić się właśnie na niego, gdyż oprócz tego, że moje włosy stały się szorstkie, matowe i napuszone, to jeszcze skóra głowy uległa podrażnieniu, co objawiło się uporczywym swędzeniem i łupieżem :( I pomyśleć, że kupując ten szampon obawiałam się tylko tego, czy aby nie będzie mi za bardzo obciążał włosów... No i nie obciąża, ale co z tego... Ech...
A, i jeszcze jedno: producent mówi o kremowej konsystencji szamponu, a jak dla mnie to ona jest bardziej żelowa niż kremowa...

Używałam tego kosmetyku 3 razy / ilość zużytych opakowań: nie dałabym rady zużyć całego opakowania, więc poprzestałam na tych 3 razach