Tołpa, Botanic, Biała Wierzba, Witalizujący szampon normalizujący

Tołpa, Botanic, Biała Wierzba, Witalizujący szampon normalizujący

Witalizujący szampon normalizujący Tołpa botanic odświeża, reguluje wydzielanie sebum. Hypoalergiczny.
Botaniczne składniki: biała wierzba, mięta, ocet owocowy, owoce drzewa shikakai, pszenica.
Szampon Tołpa botanic ma lekką konsystencję i roślinny zapach. Skutecznie oczyszcza skórę głowy i włosy z nadmiaru sebum i środków stylizacyjnych. Przywraca równowagę przetłuszczającej się skórze głowy, nadaje włosom lekkość, witalność i pozostawia uczucie komfortu. Zawiera przyjazne dla skóry głowy i włosów środki myjące, dzięki czemu łagodnie się pieni.

Skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamide DEA, Behentrimonium Chloride, Laureth-7 Citrate, Glycerin, Sodium Lactate, Peat Extract, 4-Terpineol, Salicylic Acid, Salix Alba Bark Extract, Acacia Consinna Fruit Extract, Prunus Armenica Fruit Extract, Prunus Persica Fruit Extract, Pyrus Malus Fruit Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Juice, Cododimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Lactic Acid, Acetum, Polysorbate 80, Methylpropanediol, Parfum, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol.

Nie pomógł

Nie pomógł z przetłuszczaniem się włosów. Zapach jest specyficzny, nieprzyjemny, nie każdemu się spodoba. Mnie na początku lekko odrzucił ale w moim przypadku to kwestia przyzwyczajenia. Jest drogi, ma ładny skład, na dodatek polska firma więc spodziewałam się większej skuteczności w przypadku walki z przetłuszczaniem. Opakowanie poręczne, wizualnie minimalizm .

Bez szalu i zbyt wysoka cena

Bez szczegolnego szalu, ale moze byc. Wlosy po tym szamponie sa mocne, lsniace. Moje bardzo trudno sie ukladaja, ale moje w ogole takie sa ;-). W dobrej formie trzymaja sie dwa dni, trzeciego juz musze umyc glowe. Ogolnie bez zachwytow, ale i narzekac na ten szampon nie mam powodu.
Cena zdecydowanie zbyt wysoka.

Jestem na nie

Kupiłam go w Rossmanie dosyć dawno za 20 zł. W regularnej cenie kosztował wtedy 30 zł, więc wydawało mi się że za ceną musi stać jakość. Dodatkowo na opakowanie jest napisane, że nie zawiera SLS-ów, silikonów i alergenów, co także zachęciło mnie do zakupu.
Włosy mam z tendencją do przetłuszczania, suche na końcach. Myję je co 2-3 dni delikatnym szamponem. Ten się jednak totalnie nie sprawdził. Po wysuszeniu włosy nie miały objętości, były przyklapnięte, nawet lekko zbijały się w strąki. Na długości nie zauważyłam żadnych efektów. Następnego dnia wieczorem były po prostu tłuste i musiałam je umyć. Stosowałam 2 lub 3 razy, więcej nie użyję. Jeśli chodzi o zapach to jest dosyć intensywny, ziołowy, orzeźwiający. Raczej męski, chociaż mi nie przeszkadzał. Jedyny plus to całkiem fajne opakowanie i zamykanie. Moim zdaniem szkoda pieniędzy.