Tangle Angel, Classic Detangling Brush (Szczotka do włosów)

Tangle Angel, Classic Detangling Brush (Szczotka do włosów)

Pojemność 1 szt

Szczotki do włosów z powłoką antystatyczną która zapobiega elektryzowaniu się włosów. Tangle Angel umożliwia bezbolesne, szybkie rozczesanie zarówno mokrych, jak i suchych włosów, bez ciągnięcia, wyrywania i łamania, nadając połysk. Powłoka antybakteryjna zapobiega osadzaniu się bakterii. Dzięki termo-ochronie, szczotka wytrzymuje bardzo wysokie temperatury, nie deformuje się. Wiele dostępnych kolorów.

szczotki
Wykonanie
plastikowe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nie sprawdziła się

Odstawiłam mojego kochanego Tangle Teezera na rzecz tej szczotki, zachęcona faktem, że ma wygodną w użyciu rączkę i (jako że sroka ze mnie) ślicznym wyglądem. Niestety, po 3 miesiącach walki, w podskokach wracam do TT.
Mam cienkie włosy, których ta szczotka w ogóle nie łapie ząbkami, toteż nie rozczesuje ich ani na mokro, ani na sucho, za to świetnie mi je elektryzuje. :(
Jednak należy jej oddać sprawiedliwość - moja siostra, która ma tych piór na głowie więcej, była zachwycona po użyciu tej szczotki, toteż pewnie przejmie ją po mnie.

Skrzydlata szczotka

Wiele lat nie zwracałam zbytniej uwagi na to czym czesze włosy, myślałam że szczotka to szczotka i każda rozczesuje tak samo. Moje myślenie zmieniłp się jak zaczełam rozjaśniać i farbować włosy i ich kondycja bardzo się pogorszyła. Wtedy w ruch poszły odżywki, olejki itp no i zdecydowałam się na "hit" czyli szczotke Tangle Angel. Miałam duże oczekiwania ale niestety dla mnie poza rozczesywaniem bez szarpania nie robi nic chociaż myśle że to efekt moich zniszczonych włosów. Nie mniej jednak szczotka wygląda obłędnie.

Średniak

Od kilku lat używam TT, szczotka Tangle Angle była dla mnie miłą odmianą ze względu na rączkę. Niestety, TA strasznie elektryzuje włosy ,tworząc szopę.Nie rozczesuje wszystkich włosów ani kołtunów. Cięzko się ją czyści, nie ma mżliwosci otwarcia szczotki,by usunąc z niej wodę powstałą przy myciu szczotki. Ogólnie- nie polecam. Chyba,że macie cienkie włosy.

HIT nad HITAMI!!!

Zakochałam się od pierwszego wejrzenia!
Od paru lat byłam wierna mojemu tangle teezerowi, ale odkąd kupiłam tangle angel essentials, bez dwóch zdań wolę te drugą! Po pierwsze ma rączkę, co ułatwia życie, a po drugie ma inny, lepszy układ "igiełek". Mam kręcone włosy, puszące się i ta szczotka jest wręcz stworzona dla mnie. Polecam z czystym sumieniem, choć jak można się domyślać jest to szczotka raczej do domu, nie na wyjazdy czy do torebki, ponieważ "igiełki" w takim przypadku mogą się powyginać.

gadżet

I to słowo mogłoby zastąpić resztę recenzji. W porównaniu do klasycznej TT to gadżet, bo ładnie wygląda, ma rączkę, chociaż trochę za krótką, ma też inaczej rozmieszczone ząbki - co pomaga lepiej rozczesywać włosy niż w przypadku klasycznych szczotek, ale nie rozczesuje aż tak dobrze jak flagowy produkt TT. Za to doskonale nadaje się na prezent, jest też bardzo elegancka. Gdybym miała dostać ją w prezencie, to z chęcią bym jej używała, ale gdybym miała kupić ją sobie sama, to mocno bym się zastanowiła. Chyba, że znalazłabym ją jakoś za 20 zł, to brałabym w ciemno!

Anioł

Szczotka ma naprawdę piękny wygląd i jest porządnie wykonana. Jej rączka jest bardzo stabilna i wygodnie trzyma się ją w dłoni. Bardzo dobrze rozczesuje włosy zarówno na mokro i sucho. Ułatwia rozczesywanie kołtunów i nie wyrywa włosów. Jest lekka, choć duża, więc ciężko będzie ją gdzieś ze sobą zabrać.

Jest ok

Te szczotkę kupiłam sobie kiedyś w tk maxx za jakieś grosze. Spodobał mi się jej wygląd i byłam ciekawa różnicy między nią a zwykła Tangle Teezer.
Mam dość gęste, falowane włosy i czesanie ich nie zawsze jest przyjemnością. Ta szczotka nawet daje radę. Duży plus za rączkę, to ułatwia życie i za wagę - bardzo lekka.
Szczotka dobrze rozczesuje włosy zarówno na mokro jak i na sucho, nie ciągnie i mam wrażenie że te ścięte ząbki są bardziej przyjazne dla włosów niż te w TT.
Jedynym minusem dla mnie jest trudność w jej czyszczeniu. Te ząbki są tak gęsto roznieszczone, że mycie tej szczotki zajmuje wieki. Wyciąganie z.nie włosów też może być zabawą, a wiadomo że szczotkę trzeba utrzymywać w czystości, więc nie można tego zaniedbać.

dlaczego kupiłam ją dopiero teraz

Do szczotki Tangle Angel podchodziłam trochę niechętnie, miały ją wszystkie blogerki, wydwała mi się chwilową modą, do tego wygląda strasznie kiczowato, po prostu nie i nie. Od wielu lat twardo stałam po stronie sczotki z włosia dzika.
I pewnego razu w TK Maxx pod wpływem impulsu (i przeceny) stwierdziłam, że ją kupię.
I od tej chwili zadaję sobie pytanie dlaczego nie zrobiłam tego wczesniej!
Ta szczotka jest absolutnie genialna.
Dzik niby też dobrze rozczesuje i nie wyrywa, ale trwa mu to całe wieki, z Tangle Angel włosy sa rozczesane dosłownie za 2 minuty. Na szczotce zostają 3 włosy, nic a nic nie wyrywa.
Bardzo łatwo utrzymac ją w czystości. Dla porównania - dzik zbierał w sobie kurz i wymagał czesania i mycia szamponem co tydzień. Tangle Angel jest po prostu ineskazitelna.
No i klejny plus - ta szczotka genialnie rozczesuje mokre włosy. Doo tej pory miałam specjalną sczotkę z szerokimi ząbkami na mokre czesanie i dzika na suche oraz jeszcze szczotkę do suzenia włosów i grzebień. Teraz mam jeden Tangle Angel który wystarcza za wszystko <3
Absolutnie go pookochałam i wybaczam mu nawet Barbie wygląd. Już nigdy nie kupię nic innego.

Mój ideał

Przyznam się, że chciałam ją ze względu na jej wygląd. Kupił mi ją mąż pod choinkę,a wybrał kolor niebieski.
Co mogę powiedzieć. Miłość od pierwszego wejrzenia i użycia.
Szczotka jest lekka, bardzo poręczna w kształcie cherubina, nie wyślizguje mi się z rąk nawet, gdy są mokre. Szczotka ta nie szarpie, nie wyrywa włosów, wręcz masuje skórę głowy. Odkąd mam Tangle Angel czesanie włosów stało się przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem. Szczotka jest antybakteryjna, nie elektryzują się po niej włosy a ząbki nie odkształcają się.
Jestem zachwycona tą szczotką i wszystkim ją polecam.

Niestety NIE

Kupiłam szczotkę tylko ze względu na rączkę i promocję w hebe, pomyślałam, że dobrze będzie mieć dwie szczotki jedną w domu, drugą w torebce. Zawsze używam oryginalnego TT i ta szczotka w stosunku do niego zasluguje na ocene 1/10. Mam wrażenie, że nie rozczesuje w ogole splatanych wlosow, jesli juz sie uda to wyrwie ze sto innych, mam tez wrazenie, ze przez jej ksztalt nie dociera do wszystkich wlosow. Dodatkowo oryginalny TT wygladzal mi wlosy, od tej po rozczesaniu wygladaja jakbym miala jedno wielkie siano. Niestety jestem zawiedziona, bo liczylam sie z tym, ze bedzie gorsza, ale nie sadzilam, ze az tak.

Designerska !

Szczotka która zachwyciła mnie przede wszystkim wyglądem - trzeba przyznać ze pięknie się prezentuje ! Posiadam błyszcząca wersje w kolorze czarnym( występuje dość dużo kolorów)

E...nie

Kupiłam ją ze względu na design (jest śliczna) i opinie w necie. Od paru lat używam TT i jestem zadowolona i chciałam po prostu coś nowego. Szczotka jest ładna... i tyle. Mam zdrowe, cienkie, ale dość gęste włosy, które kochają się plątać. Średnio długie, niefarbowane od dwóch lat. Szczotka ma krótką, dość niewygodną rączkę, która utrudnia używanie. Naprawdę słabo rozczesuje włosy - szarpie, boli, ale słabo rozczesuje, bo tworzą się kołtuny. Co gorsza, niesamowicie elektryzuje włosy, do czego mam tendencje. Ujdzie, gdy trzeba rozczesać mokre włosy, ale moim zdaniem nie warto jej kupować.