Tangle Teezer, Tangle Angel, Classic, Detangling Brush (Szczotka do włosów)

Tangle Teezer, Tangle Angel, Classic, Detangling Brush (Szczotka do włosów)

Pojemność 1 szt

Szczotki do włosów z powłoką antystatyczną która zapobiega elektryzowaniu się włosów. Tangle Angel umożliwia bezbolesne, szybkie rozczesanie zarówno mokrych, jak i suchych włosów, bez ciągnięcia, wyrywania i łamania, nadając połysk. Powłoka antybakteryjna zapobiega osadzaniu się bakterii. Dzięki termo-ochronie, szczotka wytrzymuje bardzo wysokie temperatury, nie deformuje się. Wiele dostępnych modeli.

szczotki
Wykonanie
plastikowe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Niestety NIE

Kupiłam szczotkę tylko ze względu na rączkę i promocję w hebe, pomyślałam, że dobrze będzie mieć dwie szczotki jedną w domu, drugą w torebce. Zawsze używam oryginalnego TT i ta szczotka w stosunku do niego zasluguje na ocene 1/10. Mam wrażenie, że nie rozczesuje w ogole splatanych wlosow, jesli juz sie uda to wyrwie ze sto innych, mam tez wrazenie, ze przez jej ksztalt nie dociera do wszystkich wlosow. Dodatkowo oryginalny TT wygladzal mi wlosy, od tej po rozczesaniu wygladaja jakbym miala jedno wielkie siano. Niestety jestem zawiedziona, bo liczylam sie z tym, ze bedzie gorsza, ale nie sadzilam, ze az tak.

Designerska !

Szczotka która zachwyciła mnie przede wszystkim wyglądem - trzeba przyznać ze pięknie się prezentuje ! Posiadam błyszcząca wersje w kolorze czarnym( występuje dość dużo kolorów)

E...nie

Kupiłam ją ze względu na design (jest śliczna) i opinie w necie. Od paru lat używam TT i jestem zadowolona i chciałam po prostu coś nowego. Szczotka jest ładna... i tyle. Mam zdrowe, cienkie, ale dość gęste włosy, które kochają się plątać. Średnio długie, niefarbowane od dwóch lat. Szczotka ma krótką, dość niewygodną rączkę, która utrudnia używanie. Naprawdę słabo rozczesuje włosy - szarpie, boli, ale słabo rozczesuje, bo tworzą się kołtuny. Co gorsza, niesamowicie elektryzuje włosy, do czego mam tendencje. Ujdzie, gdy trzeba rozczesać mokre włosy, ale moim zdaniem nie warto jej kupować.

Nie jest tak dobra jak TT

Kiedy zobaczyłam te szczotki po raz pierwszy w Hebe, wiedziałam że możliwie będę sporą konkurencją dla fenomenalnych Tangle Teezer. Mimo że jestem z nich mega zadowolona i pozostanę im wierna raczej do końca, coś mnie niemiłosiernie kusiło do przetestowania "Aniołka". Mam jasnoróżową. Plus za wygląd - jest przepiękna, w świetle jest jakby perłowa. Kolejna zaleta - jest na rączce, dzięki czemu dobrze się ją trzyma. Jest wykonana z dosyć trwałego plastiku, nie pęka przy upadku. Łatwo się ją czyści. Co do rozczesywania włosów (czy to na sucho czy na mokro), nie dorównuje moim ukochanym TT - przez to, że wypustki nie mają równej długości. Wydaje mi się, że z tego powodu rozczesuje włosy tylko z wierzchu. Jakiś czas temu zakupiłam jeszcze wersję Pro, która sprawdziła się nieco lepiej (ale to w innej recenzji). Cena trochę wysoka (moja kosztowała 42 zł).
Jednak pozostanę wierna TT, chociaż wersja Pro nawet przypadłą mi do gustu.

Tangle Teezer, Tangle Angel

Dla mnie 100% lepsza od zwykłych szczotek Tangle Teezer. Po pierwsze i chyba najważniejsze posiada wygodną rączkę, która ułatwia trzymanie jej w dłoni. Po drugie lepiej rozczesuje włosy, a do tego ma przepiękny design.

Jest świetna!

Szczotka jest bardzo wygodna w użyciu, nie przypuszczałam że będzie mi się nią tak dobrze czesało włosy. Wcześniej miałam kilka wersji Tangle Teezera, bałam się że nie przywyknę do czegoś nowego ale nie miałam takiego problemu. Ząbki są wyprofilowane, co dodatkowo ułatwia czesanie - gdyby nie to to szczotka byłaby chyba bezużyteczna. Tangle Angel wypróbowałam już i na włosach suchych i mokrych, radzi sobie bardzo dobrze w obu przypadkach. Nie ciągnie, nie szarpie i nie wyrywa , a moje włosy są trudne - długie, gęste, suche i splątane. Jedynym minusem jaki do tej pory zauważyłam jest długość "włosów" szczotki - są one dłuższe niż w TT, dodatkowo szczotka jest wklęsła, więc czyszczenie będzie mocno utrudnione, już po pierwszym dniu miałam problem z wyciągnięciem włosów ze szczotki .

Kocham ją!

Absolutny hit. Miałam bardzo duży problem z rozczesywaniem włosów. Teraz to nie problem. Bardzo fajna i poręczna. Lekka i nie wypada z ręki podczas czesania. Ładny design może leżeć na wierzchu. 100 razy lepsza niż jej poprzednik TT. Najlepszy zakup ever. Posiadam jasną różową Angel.

Czarna classic

Nie wiem czego się spodziewałam po szczotce z plastikowymi ząbkami. Ani osławione TT, ani ten uroczy gadżet najwyraźniej nie są dla mnie. Włosy mam raczej cienkie, ale jest ich dużo i codzienne użytkowanie tej szczotki jest bardziej mordęgą, niż pomocą.
Przede wszystkim nie dam rady uczesać się nią od góry do dołu, przeciągnięcie płynnym ruchem jest niemożliwe. Więc czeszę prawidłowo jak się powinno, czyli partiami od dołu. Ale jest to czasochłonne i nie zawsze sobie dobrze radzi.
Ząbki powyginały się już po około miesiącu, mam ją ponad pół roku i wygląda na mocno zużytą.
Łatwa w czyszczeniu, w miarę łatwo się ją trzyma, chociaż ta rączka jest dziwnie wyprofilowana moim zdaniem. Chyba nie dam się już skusić, a raczej powinnam napisać nabrać, na innowacyjne cuda.

Niestety nie dla mnie

Mój tangle teezer ma już kilka lat i zbierałam się do kupna nowego, bo chyba po prostu miałam ochotę na nową szczotkę (chociaż inny kolor dla odmiany). Tangle Angel widziałam kiedyś na blogach i miała całkiem niezłe opinie, więc kiedy zobaczyłam ją na promocji w Hebe za ok. 25zł postanowiłam sobie kupić to cudo w różowej wersji. Mam ją chyba 3 tygodnie i niestety bardzo się zawiodłam. W porównaniu do "klasyka" ma bardziej elastyczne ząbki, które mogą się chyba szybciej zacząć wyginać. Moje włosy są raczej zdrowe, dosyć gęste i grube o długości za ramiona. Podczas czesania tą szczotką muszę się trochę namachać, bo kiedy czeszę się od nasady to te ząbki nie dochodzą do skóry głowy. Im niżej tym jest gorzej i kilka razy musiałam jeszcze pomagać sobie starą szczotką. Jak dla mnie Tangle Angel nie nadaje się do takiego podstawowego czesania, o czym może świadczyć fakt, że któregoś dnia znalazłam nawet spory kołtun na karku, co nie zdarzyło się mi od kilku lat. Chciałam go spróbować rozczesać aniołkiem, ale nie dawał rady, tangle teezer pozbył się go po dosłownie dwóch pociągnięciach.

Podsumowując, jeżeli masz gęste włosy to raczej nie polecam. Ja będę jej używać tylko do wygładzania włosów żeby był jakikolwiek pożytek.
Dodatkowo rączka jest jak dla mnie za mała i niewygodnie się ją trzyma.
Na plus jedynie wygląd (robi wrażenie) i cena na promocji.

EHH

Opis szczotki mowi jak wytrzymuje wysokie temperatury przy stylizacji No ale niestety poległa przy zimnym nawiewie suszarki. Ząbki się powyginały i zniekształciły a szkoda bo już myślałam ze bedzie moim ulubieńcem, zaznaczam ze TT wytrzymywał nawet i ciepły nawiew

Czarna

Kupiłam w kolorze czarnym,dosc mroczna.Dzisiaj z pewnoscia bym wybrala jakis optymistyczny kolorek.Ale do rzeczy:dla mnie jest gorsza niz tangle teezer.Nie radzi tak dobrze z kołtunami,bo ma inaczej rozmieszczone ząbki.Jest dobra jednak za taką cene liczyłam na wiecej.

Wolę TT

Moja jest w wersji błękitnej . Szczotkę Tangle Angel od Tangle Teezer różni to, że mają inaczej ułożone ząbki, widać to od razu. Osobiście uważam, że Angel jest gorsza od Teezer. Dobrze rozczesuje włosy, ale nie radzi sobie lepiej z kołtunami, od TT. Włosy się nie elektryzują i są wygładzone.Dużym plusem jest rączka i niewątpliwie wygląd samej szczotki.