Essence, Bloom Me Up, Pędzel do pudru

Essence, Bloom Me Up, Pędzel do pudru

Pędzel z limitowanej edycji Essence "Bloom Me Up" w przepięknym lawendowym odcieniu. Gęste włosie o półokrągłym kształcie doskonale rozkłada się na twarzy, docierając do jej najmniejszych zakamarków. Dwukolorowe, syntetyczne włosie jest bardzo miękkie w dotyku, i delikatne w kontakcie ze skórą.

Przyzwoity pędzel

Jako jeden z pierwszych pędzli pudru może się nadać. Jeśli zaczynasz przygodę z makijażem i nie chcesz wydać od razu miliona monet na akcesoria to ten pędzel może zdać egzamin. Choć i tak uważam, że warto w kilka dobrych pędzli zainwestować, to taki może się przydać awaryjnie (np kiedy mój ulubiony się suszy).

Pędzel jest mały i lekki a więc przyjazny w podróży. Posiada fioletowy kolor lekko wpadający w pastel. Z czasem trzonek pędzla (plastikowy) przeciera się i napis firmowy oraz białe wzorki na nim robią się mniej widoczne. A szkoda, bo jest ciekawy, na pewno inny niż wszystkie moje pędzle.

Włosie również jest barwione na fioletowo a sam jego czubek przechodzi w kolor biały. Jest syntetyczne i być może nie jest jakieś super miękkie, ale biorąc pod uwagę długi czas, jaki był w użyciu to cud, że włosie nie ruszyło się z miejsca. Nie jest zniszczone, łatwo się pierze i nie traci kształtu. Dość szerokie zakończenie włosia sprawia, że nada się nie tylko do pudru sypkiego ale i do różu (i szczerze powiedziawszy chętniej do różu go wykorzystuję). Jestem nim w stanie muskać policzek i nieźle rozblendować produkt nie odczuwając szorstkości włosia (co dało się odczuć aplikując nim puder).

Ponownie już raczej go nie kupię (nawet nie wiem czy jest jeszcze gdzieś dostępny), ale przyznam, że swoje wysłużył i do dnia dzisiejszego czasem po niego sięgam, wiec zasługuje na mój szacunek:D Dodatkowo planuję zakup jakichś lepszych pędzli do różu i pudru, więc idąc do przodu z makijażem chciałabym inwestować także w lepszej jakości akcesoria. Za cały ten czas jaki jest ze mną pędzel Essence zasługuje na mocne 4 bo mimo, że mam lepsze pędzle od niego to lubię go ;)