Gehwol, Fusskraft, Soft Feet Lotion (Lotion do stóp z kwasem hialuronowym i lilią wodą)

Lotion do stóp Gehwol Soft Feet odświeża i pielęgnuję skórę stóp i nóg. Lilia wodna działa kojąco, ekstrakt z jedwabiu wygładza skórę, a kwas hialuronowy wnika w warstwy skóry, wspomagając jej regenerację i wzmacniając mechanizmy obronne. Ekstrakt z czerwonej algi ma działanie na zmęczone i ciężkie nogi. Dodatkowo olejek z awokado i fitoskwalan zapobiegają wysuszaniu i łuszczeniu skóry, likwidują szorstkość naskórka i zapobiegają utracie wody. Lotion do stóp Gehwol Soft Feet łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania.

w tubce
Struktura
lekkie
krem
100 – 250ml

Kiepsko nawilża

Lotion zamknięty jest w miękkiej tubce z zatrzaskiem. Jest biały o lekkiej, nietłustej konsystencji. Pachnie lilia wodna. Przyznam szczerze, że nie jest to zapach, który by mnie zachwycał. Jest po prostu znośny. Dobrze rozprowadza się na skórze i szybko się w nią wchłania. Nawilża, ale tylko na chwilę. Nie mam jakiejś mocno suchej skóry stóp, ale nie radzi sobie on nawet z delikatnie przesuszonymi piętami. Po jakiś dwóch godzinach skóra moich stóp staje się znów szorstka. Jakość kompletnie nieadekwatna do ceny. Plusem jest dobra wydajność.