Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Nu Skin, Nu Colour, Volumising Mascara (tusz wydłużający i pogrubiający)

Nu Skin, Nu Colour, Volumising Mascara (tusz wydłużający i pogrubiający)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 8 ml
Cena 52,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Tusz pogrubiający i wydłużający rzęsy. Odporny na mrużenie i łzy, nie rozmazuje się. Zawiera:
- moisturdropTM - oznacza zawartość zestawu środków nawilżających zmniejszających widoczność zmarszczek poprzez podniesienie poziomu nawilżania skóry.
- oxiguardTM - jest odniesieniem do zestawu przeciwutleniaczy chroniących przed uszkodzeniami ze strony wolnych rodników pomagających w osiągnięciu zdrowego wyglądu skóry.
- calmplexTM - informuje, że produkt zawiera delikatne składniki kojące.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

bardzo dobry

Tusz kupiłam ok. pół roku temu, zachęcona jego najwyższą pozycją w rankingu Avanti. Tusz wart polecenia. Jego ogromną zaletą jest szczoteczka, która idealnie rozdziela rzęsy. Można nałożyć kilka warstw tuszu, a rzęsy nadal będą pięknie rozdzielone. Tusz daje raczej naturalny efekt, lekko wydłuża i nieznacznie pogrubia. Nie jest typowym tuszem pogrubiającym czy dającym teatralny efekt - jest to raczej efekt dyskretnej elegancji. Dla osób preferujących wyrazisty efekt wadą będzie to, iż trzeba nałożyć kilka warstw, żeby taki uzyskać. Tusz jest dosyć trwały, osypuje się rzadko, tylko w ekstremalnych sytuacjach i bardzo lekko. Dobrze się zmywa. Zawiera substancje pielęgnujące rzęsy. Jak twierdzi producent, jego kosmetyki kolorowe mają za zadanie przede wszystkim pielegnować, zaś kolor jest jedynie dodatkiem. Przy takim założeniu, tusz uważam za bardzo udany. Obecnie tusz ten został zastąpiony tuszem podkreślającym rzęsy.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: od pół roku, nadal w trakcie pierwszego opakowania, a tusz nadal świeży.

14.01.2005
Recenzja: Czas na recenzję nowej wersji tego tuszu, w białym opakowaniu. Sam tusz właściwości ma bardzo podobne, zmieniła się chyba głównie szczoteczka. Jest ona nieco dłuższa, większa, gęstsza - typowa dla tuszów pogrubiających. Efekty b. podobne do poprzedniego tuszu, tyle, że ze względu na zmianę szczoteczki nie ma już tego efektu wyraźnie rozdzielonych rzęs. Jednak tusz nadal rzęs nie skleja.

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Taka szkoda...

Szkoda, że nie pogrubia- wtedy byłby idealnym tuszem. Szczoteczkę ma typową dla tuszy wydłużających, więc skąd ta obietnica producenta o pogrubianiu ( no troszeczkę). Poza tym jest idealny: nie jest gęsty, co sprawia, że dobrze się nim maluje, nie skleja rzes i pięknie wydłuża. Nie kruszy się, nie osypuje , dobrze zmywa sie go zwykłym mleczkiem. Ponadto rzęsy cały czas pozostają miękkie, ładnie podkręcone - bardzo naturalne. Kiedys nałożyłam jego dwie warstwy i trzecią tuszu maybelline volum exspert - to były oczy... No cóż pewnie będę szukać takiego połączenia w jednym tuszu- tylko czy znajdę..?

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  87
  recenzji

  53
  pochwał

  8,56

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  57
  pochwał

  7,18

Zobacz cały ranking