Dove, Go Fresh Restore `Niebieska figa i kwiat pomarańczy` (nowa wersja)

Kremowa kostka myjąca Dove go fresh - restore zawiera ¼ kremu nawilżającego oraz delikatne substancje myjące, dzięki czemu nie wysusza skóry, jak zwykłe mydło. Usuwa zanieczyszczenia, jak i makijaż. Kostka sprawia, że po myciu skóra jest aksamitnie gładka i delikatna. Dzięki formule pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu nawilżenia skóry. Zapach mydła zawiera nuty figi i kwiatu pomarańczy. Jego cytrusowo-kwiatowa kompozycja z owocową nutą orzeźwia i przywraca siły witalne, nawet po bardzo męczącym dniu.

w kostce
100 – 250ml, 50 - 100ml
Skóra
normalna, sucha
mydła
zapachowa
kostka

Piękny zapach, a tradycyjnie, jak zawsze - świetna jakość

Uwielbiam kostki Dove, chyba w każdym wariancie, nigdy się nie rozczarowałam. Oprócz obowiązkowej klasycznej wersji mam też rożnych sezonowych ulubieńców, wersja z figą i kwiatem pomarańczy również niezmiernie mi się spodobała i na pewno jeszcze nie raz ją kupię.

Same parametry mydła są takie jak w klasycznym wariancie - czyli nie jest to mydło w zwykłym rozumieniu tego słowa, ale właśnie kostka myjąca, bardzo łagodna, niebywale kremowa. Właśnie za tą kremowość lubię Dove - zaryzykuję stwierdzenie, że żadne inne na rynku pod tym względem mu nie dorównuje. Jest łagodne dla skóry, nie wysusza i nie podrażnia. Po myciu nie zostawia skóry tępej i "piszczącej", którego to wrażenia wyjątkowo nie znoszę. Jest idealne pod każdym względem.
Sprawdzi się zarówno do mycia rąk, jak i całego ciała (nie wyobrażam sobie myć całego ciała zwykłym mydłem, tylko Dove według mnie się do tego nadaje).
Mimo swojej miękkości nie roztapia się w mydelniczce (oczywiście gdy nie trzymamy go po szyję w wodzie) ;) i nie pęka, przez cały czas używania wygląda estetycznie.

A zapach w tym wariancie? Bardzo, bardzo udany (ale zaznaczam, że delikatny - to nie mydło, które czuć w całej łazience). Chyba będzie jednym z moich ulubionych z całej gamy Dove. Delikatny, lekko kwiatowy, lekko owocowy - trudno mi jednoznacznie go określić, jest idealnie wyważony między świeżością a bardziej perfumowanym zapachem. Dla mnie - super. Miałam ze sobą to mydełko na wakacjach i bardzo polubiłam ten zapach, a teraz jeszcze dodatkowo kojarzy mi się miło z wakacyjnymi wyjazdami :)

Zdecydowanie warte swojej ceny, dla mnie nie ma lepszych od Dove :) Po prostu - trzeba wypróbować!

Dove, Go Fresh Restore `Niebieska figa i kwiat pomarańczy` (nowa wersja)

Zazwyczaj używałam mydła w płynie, ponieważ nie wysuszało tak skóry dłoni jak mydła w kostce. Te kupiłam ze wzgledu na przepiękny zapach gruszki i aloesu.
Super nawilża, można myć ręce bardzo często bez nieprzyjemnego uczucia suchości. Na pewno kupiłabym jeszcze raz!

Okej

Używam go tylko do mycia rąk.
Mydło ładnie się pieni, wytwarzając, gęstą, dość kremową pianę - typową dla mydeł 'Dove'. Nawet taki drobiazg jak kształt kostki okazuje się mieć znaczenie - ona po prostu dobrze leży w dłoni, wygodnie się nią obraca. Raczej nie rozmięka; choć łatwo się ja zmydla, to trzyma 'fason'.

Niestety trochę wysusza skórę, ale w porównaniu z niektórymi innymi markami i tak nie jest źle.
Zapach jest przyjemny, ale mydło nie pachnie niczym konkretnym - nie czuję ani figi, ani kwiatu pomarańczy. Zaskoczyło mnie, że w porównaniu z mydłami o zapachu jaśminu oraz tym klasycznym, zapach tej kostki jest zdecydowanie mniej intensywny i ekspansywny.

Dobre

Bardzo lubię mydła Dove i choć zazwyczaj sięgam po klasyczne, to dla urozmaicenia testuję też inne. Mydło ma ciekawy zapach, kojarzy mi się z wiosną. Największy plus tych mydeł to, to że zachowują swoją stałą konsystencję przez cały okres użytkowania. Dobrze się pieni i oczyszcza skórę, nie podrażnia.

Kremowa kostka

Po mydła dove sięgam ze względu na ich świetną, kremową Konsystencję. Dobrze się one pienią oraz dokładnie i delikatnie oczyszczają skórę dłoni. Mydło nie pozostawia uczucia ściągnięcia, oraz nie podrażnia. Nie ma ono właściwości pielęgnacyjnych, także należy pamiętać o kremie do rąk :)
Opakowanie jest kartonowe niestety bez folii pod spodem, przez co ubolewam.
Zapach produktu jest baaardzo intensywny, czuć go nawet gdy mydło leży nieużytkowane. Są to świeże, owocowe nuty, które utrzymują się na skórze jeszcze długi czas po myciu.
Mydło starcza na miesiąc użytkowania przy dwóch osobach, także wypada nieźle. Cena adekwatna do jakości.

Bardzo przyjemne

Mydło pięknie pachnie i ładnie nawilża skórę. Rzadko sięgam po mydła w kostce, ponieważ te w płynie są dużo bardziej higieniczne, mimo to czasami sięgam po kostkę w tej wersji zapachowej. Lubię to, że skóra nawet po godzinie pięknie pachnie i nie jest ściągnięta.

nie widzę różnicy

Napisane jest, że nowa wersja, recenzowałam już kiedyś, kiedyś to mydełko i nie widzę zmian za bardzo w tej nowej niby wersji.
Jest taka sama jak poprzednia, może ktoś mi napisze co się zmieniło?
Tak czy siak, mydełko naprawdę dobre.
Jedyny mały minusik to jest średnio wydajne, bardzo szybko się kończy w porównaniu z innymi mydłami - jeśli połączyć to z ceną to już bardzo nieciekawie to wypada.

-bardzo intensywny i ładny zapach, utrzymuje się na skórze
-nie wysusza skóry
-bardzo dobrze się pieni
-świetnie nadaje się do prania pędzli
-doskonale oczyszcza skórę
-wygląda ładnie

bardzo fajne

Od jakiegoś roku polubiłam mycie się mydłami i tak sobie teraz testuje różne. To jest naprawdę godne polecenia.

+Ładna szata graficzna i kartonikowe opakowanie.
+Mydełko okrągłe, dobrze leży w dłoni.
+Nie roztapia się w mydelniczce.
+Nie wysusza i nie podrażnia skóry.
+Dobrze oczyszcza i odświeża skórę.

+/- Zapach jest neutralny. Nie czuć mocno mydła, ale też nie jest jakiś taki super.

+/- Nie domywa dobrze pędzli, ale to chyba znaczy że jest dosyć delikatne.

Nie nawilża, ale nie oczekuję, że mydło nawilży mi skórę.

Pod prysznic naprawdę godne polecenia

Używam tego produktu od: mies.