Marc Anthony True Professional, Repairing Macadamia Oil Shampoo (Szampon regenerujący z olejem makadamia)

Szampon regenerujący z olejem makadamia Marc Anthony odbudowuje zniszczone włosy i przywraca im naturalny blask. Lekka formuła dodaje włosom energii, chroni kolor i pozostawia je miękkie w dotyku. Dodatkowo oczyszcza włosy i skórę głowy z martwych komórek odkrywając ich prawdziwe piękno. Olejek macadamia głęboko nawilża, a ekstrakt z bambusa bogaty w krzem pobudza cebulki do zdrowszego i silniejszego wzrostu. Nie zawiera siarczanów.

naprawdę dobry

Kupiłam razem z odżywką z tej serii, bo moje włosy po farbowaniu zrobiły się trochę suche. Jestem naprawdę zadowolona.

Tubka wygodna. Ładnie się prezentuje i produkt można zużyć do końca bez przecinania.
Szampon ma dosyć gęstą konsystencję, bardzo dobrze się pieni, przez co jest wydajny. Używałam go średnio ok.4 razy w tyg. i wystarczył na trochę ponad miesiąc.
Zapach ładny, ale nie utrzymuje się na włosach, co dla mnie jest akurat plusem.
Dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Radzi sobie ze zmyciem różnych olei, miodu czy żelatyny z włosów. Moje włosy od nasady się lekko przetłuszczają i drugiego dnia wyglądają nieświeżo, dlatego je codziennie myję. Przy tym szamponie jak nie dotykałam ich za wiele, to drugiego dnia były całkiem ok.
Nie obciąża, jak dobrze go spłuczemy. Włosy się nie plątają. Nie są tępe w dotyku. Są po jego użyciu bardziej miękkie. Czy wygładza i nabłyszcza? U mnie nie. Bez odżywki się nie obejdzie, bo moje włosy potrzebują dociążenia, ale na pewno są bardziej nawilżone, ale zaczęłam je też częściej olejować.
Kolor wypłukuje się nadal szybko, jak to czerwień, więc w tym zakresie się nie sprawdza.
W składzie mamy na 4tym miejscu olej makadamia, na 13 olej z winogron, później ekstrakt z pędów bambusa, pantenol, olej słonecznikowy, keratynę, glicerynę, argininę, ale to przy końcu.
Jestem zadowolona, bardziej niż z odżywki (której mi jeszcze zostało trochę), ale nie ma jakiegoś wow. Na promocji za 20 zł polecam. W cenie regularnej niekoniecznie.

Używam tego produktu od: ok.5 tyg.
Ilość zużytych opakowań: jedno całe 250 ml