Marc Anthony True Professional, Repairing Macadamia Oil Conditioner (Odżywka regenerująca z olejem makadamia)

Odżywka regenerująca z olejem makadamia Marc Anthony odżywia i przywraca energię suchym i zmęczonym włosom. Lekka formuła, doskonała do każdego rodzaju włosów: zapobiega puszeniu, zapewnia intensywny blask i delikatną miękkość oraz chroni kolor. Olejek z orzechów macadamia głęboko nawilża włosy, sprawia, że są bardziej elastyczne i mniej podatne na złamania. Natomiast ekstrakt z bambusa bogaty w krzem wzmacnia ich strukturę od cebulek, aż po końce. Nie zawiera siarczanów.

Jest w porządku.

Ja tę odżywkę dorwałam za 5, 90. Zachęcająca cena, ale nie kupiłabym jej, gdyby nie skład. Bo jest bardzo przyzwoity. Odżywka świetnie zabezpiecza włosy przed utratą wilgoci, stają się dzięki niej miękkie, dociążone (a nie obciążone), bardzo łatwo się rozczesują i pięknie pachną. Choć myśle, że nie jest to kosmetyk dla wymagających, wysokoporowatych i zniszczonych zabiegami chemicznymi włosów. Moje też są farbowane, jednak są średnioporowate, w kierunku niskoporowatych, więc jestem zadowolona, bo nie potrzebuję jakoś szczególnie treściwej odżywki.

Nie warto

Kupiłam w duecie z szamponem a tej serii. Z szamponu jestem zadowolona, z odżywki nie.

Moje włosy są farbowane, przez co trochę suche, ale często je olejuję. Dosyć gęste, żyją własnym życiem.

Produkt ma dosyć gęstą konsystencję, nie spływa z włosów. Mimo, że gęsty to nie zbyt treściwy. Trzeba nałożyć dużą ilość na włosy, by poczuć minimalnie zmiękczenie.
Od odżywki oczekuję, że wygładzi, nabłyszczy i chociaż częściowo dociąży włosy. Ta nawilża bardzo słabo. Po szamponie z tej serii włosy są bardziej miękkie. Nie wygładza, nie dociąża ani trochę. Nie nabłyszcza.
Dobrze spłukana nie obciąża.
Nie warto kupować za 20 zł na promocji, a w cenie regularnej już na pewno nie.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: jedna cala tubka