Extremale Express, Satynowa baza pod makijaż

Extremale Express, Satynowa baza pod makijaż

Niezwykły preparat do każdego typu cery. Przeznaczony jest dla osób lubiących perfekcyjny długo utrzymujący się na skórze makijaż.
Baza błyskawicznie sprawia, że skóra staje się satynowo gładka, zupełnie matowa i miękka w dotyku. Dzięki temu make-up rozprowadza się łatwo, równomiernie, dokładniej kryje niedoskonałości skóry, nie zbija się i dłużej utrzymuje się na skórze.
Efekt matujący jest bardzo trwały, wyraźny i skuteczny nawet w przypadku cery tłustej lub suchej pielęgnowanej kremem tłustym. Bazę można też używać bez kładzenia makijażu, dzięki czemu uzyskuje się efekt supergładkiej i supermatowej cery.

Nie tego się spodziewałam

Ja dostałam ten kosmetyk promocyjne przy zakupie stale używanych kremów, i nie do końca jestem do niego przekonana. Produkt jest bardzo wydajny wystarczy odrobina aby skóra stała się miękka i gładka, ale nie zauważyłam aby makijaż był trwalszy, natomiast ułatwia rozprowadzenie podkładu.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

taka sobie

Kupiłam dla testu, bo wcześniej nie używałam tego typu kosmetyków. POmyślałam więc, że za tę cenę i tej firmy dostanę coś niezłego. I niestety rozczarowałam się. Nie widzę specjalnej róznicy w trwałości utrzymywania się podkładu z bazą i bez niej; efektu matowienia w ogóle nie zauważyłam. w zasadzie więc kupiłam go bez sensu i uważam ze lepej było wydać te pieniądze na jakiś krem pielęgnacyjny niż bazę, Używam nadal tylko dlatego żeby zużyć całe opakowanie; Dla sprawiedliwości dodam że jest to kosmetyk wydajny i niewiele go trzeba nakładać.

Używam tego produktu od:ok 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 (w trakcie używania)

Ot, taki gadżecik

Nie zauważyłam, żeby jakoś znacząco przedłużała trwałość makijażu, nie stwierdziłam również działania matującego (czy nie za wiele wymagam?), ale swoje zalety ten produkt posiada.
Przede wszystkim sprawia, że nawet kiepski podkład znacznie lepiej się rozprowadza. Twarz rzeczywiście staje się aksamitna. Wystarczy malutka ilość bazy, żeby uzyskać taki efekt. Działania uczulającego nie stwierdzam, zapychającego pory również. Baza jest bardzo wydajna. Mam już ją długo, używam dość często i nie widać, żeby miała się ku końcowi.
Czy go kupię ponownie? Nie, ale nie ze względu na jakość i cenę, tylko dlatego, że nie odczuwam potrzeby posiadania tego typu bajerów w kosmetyczce. Dostałam, ofiarodawczyni jestem baaaaardzo wdzięczna, ale posłucham rady węża kieszeniowego. Cena jak dla mnie stanowczo za wysoka.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

przeciętna

* dobrze sie rozprowadza
* przyjemna konsystencja
* dośc wydajna (choc mogłoby byc lepiej)
* po uzyciu skóra przyjemna w dotyku
* makijaż jest bardziej trwały niż bez niej, choc mogłoby być lepiej
* na nią idealnie rozprowadza się korektor i krem tonujący
* nie matuje wbrew temu co obiecuje producent
* nie zapycha porów
* cena w stosunku do jakości zbyt wysoka - ok. 40zł

Ogólnie: mogłoby być lepiej ale jest nieźle wiec *** Nie kupię już bo szukam czegośc lepszego, co można juz miec nawet za taką cenę.

od czasu do czasu

wypróbowałam i nie polecam... kupiłam ją rok temu na sylwestra... miała matować.. makijaż robiłam wieczorem... i w noc sylwestrową byłam z tej bazy bardzo zadowolona.. bo skora pozostała matowa, satynowo gładka... makijaż.. mimo szaleństwa nie spłynął... powiem nawet że byłam zachwycona tym kosmetykiem, tymbardziej, że była to moja pierwsza baza pod makijaż, nigdy wcześniej nie stosowałam tego typu kosmetyku.
Na co dzień moja skóra troszeczkę lubi sie błyszczeć... pomyślałam problem z głowy:)..nałożyłam bazę rano, na to delikatny lekki podkład.. wyglądało ok... ale gdy zobaczyłam moją buźkę po południu to nie było już tak super... błyszczała sie jak nigdy... sprawiała wrażenie spoconej... i tak sobie leży ta baza gdzieś na dnie mojej szuflady..czasami gdy wychodzę późno na imprezę to ja nakładam....kupić to na pewno jej drugi raz już nie kupię

Używam tego produktu od:użyłam może z 5 razy w ciągu roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

mieszane uczucia

Lubiłam ją stosować pod makijaż,bo podkład wygląda z nią korzystniej,cera lepiej przyjmuje makijaż i jest delikatniejsza, ta baza ma idealną konsystencję i świetnie się rozprowadza,ale producent nie spełnia głównej obietnicy,tzn.ona nie matuje.Dlatego na dłuższą metę i tak musiałam stosować przy niej bibułki matujące,więc gdzie tu sens?Używam tego produktu od:już nie używam

nie robi nic szczególnego

baza nie daje tego wszystkiego co obiecuje producent, jedyne co da się zauważyć na pierwszy rzut oka to wygładzenie skóry ale jak się używa Idealista EL to nic nie równa się z efektem wygładzającym jakie daje ten kremik:) mam wrażenie, że podkład rozkłada mi się nieco gorzej na tej bazie niż bez niej (hm?)
nie widzę w tym produkcie niczego nadzwyczajnego więc kupowanie na własną odpowiedzialność (a nuż komuś podpasuje)

Używam tego produktu od:miesiąc

kompletna porażka

Mówiąc szczerze nie spotkałam do tej pory produktu, który by tak rażąco w swoim działaniu a raczej braku tego działania odbiegał od obietnicy producenta. Ten produkt nie robi nic z tego co powinna baza pod makijaż -nie matowi i nie przedłuża makijażu. Nie daje żadnego efektu poza lepszym rozprowadzeniem podkładu. Wyrzucone pieniądze w błoto. Dziwię się Dermice.

Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań:.

dobre

po zastosowaniu na buzię tonku i nałożeniu tej bazy skóra jest ok gładka i lepiej przyjmuje makijaż , ale czy daje efekt długotrwały trudno gołym okiem ocenić , może to też zależy od podkładu jaki każdy potem stosuje, ja dałam 37 zł

Używam tego produktu od:tygodnia

hmmm

Jest to moja pierwsza baza pod makijaż więc nie mam porównania do innych... Kosmetyk jest bardzo wydajny ale zarazem drogi:/ Nie wiem czy rzeczywiście matuje, może troche ja mam sucha skóre więc nie mam skłonności do błyszczenia się chyba ze w strefie T, nie widze jakiejś znaczącej różnicy, preparat jest rzeczywiście miły niczym satyna ale po nałozeniu go po kremie baza się zwija, robią się grudki. Makijaż trzyma się troche dłużej niż zwykle:)... raczej nie kupię go więcej, za taką cene spodziewałam się lepszych efektów...

tandeta

Nic ! Po prostu nic ! Wogóle nie przedłuża makijażu, nie matuje go, mimo, że z tym nie mam problemów. Nie porawia wyglądu cery. W dodatku na kremie się wałkuje, a makijaż nie leży dobrze. A miało być tak pięknie ... :[ Zmarnowane 45 zł ... :/

Dostateczny :-)

Skora po tej bazie jest super....naprawde satynowa ale efekt jest krotkotrwaly...Myslalam ze po uzyciu tej bazy moja twarz nie bedzie sie swiecic..no ale mylilam sie

/ ilość zużytych opakowań: ...1