Wellness & Beauty, Körperöl Sesamöl & Vanille-Extrakt (Olejek do ciała `Olej sezamowy i wanilia`)

Wellness & Beauty olejek do ciała z olejem sezamowym i ekstraktem z wanilii zawiera oleje naturalne, takie jak olej sezamowy, arganowy i migdałowy w połączeniu z witaminą E wspomagają gospodarkę wodną skóry i pielęgnują skórę tak, aby była delikatna. Skóra staje się miękka i gładka. Olejek szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze.

zapachowa
z pompką, w butelce
olejek
100 – 250ml
Skóra
sucha, odwodniona

Świetny olejek

Olejek znajduje się w wygodnym i higienicznym opakowaniu z pompką.
Posiada fenomenalny zapach słodkiej, ciepłej i otulającej wanilii. Idealny na okres jesienno - zimowy.
Ma bardzo dobry skład. Zawiera olej słonecznikowy, rycynowy, sezamowy i arganowy.
Ma odpowiednią konsystencję, która sprawia, że olejek dobrze się rozprowadza. Wchłania się powoli, pozostawijąc lekko tłusty film, który nie jest ani lepki, ani klejący.
Olejek ma świetne oddziaływanie na suchą skórę. Nawilża ją, a także natłuszcza i zmiękcza. Sprawia, że wygłada zdrowo i promiennie.
Jest wydajny i ogólnie dostępny.
Sumując bardzo dobry produkt w niskiej cenie. Polecam.

Suuuper :D

Olejek kupuję namiętnie, wraz z pozostałymi kosmetykami z tej serii.
Jest doskonały!

PLUSY:
+Opakowanie:skromne, nierzucające się w oczy, a jednak bardzo ładne w swej prostocie. Butelka została wyposażona w pompkę z blokadą - działa bez zarzutu, dozuje optymalną ilość produktu. Nalepki na butelce z biegiem czasu odklejają się, ale to jest niestety minus olejków.
+Konsystencja:olejek, tłuściutki, lekki, ale rozprowadza się świetnie - najlepiej nakładać go po kąpieli/prysznicu, na wilgotną skórę - wtedy wchłania się dobrze i nie pozostawia tłustych plam.
+Zapach: cudny! Przyprawowa, puszysta wanilia, taka, jak w pozostałych kosmetykach z tej linii. W dodatku jest to zapach trwały, po użyciu olejku wieczorem jeszcze rano wyczuwam go na skórze.
+Doskonały dla suchej skóry - świetnie nawilża, wygładza, zmiękcza. W dodatku efekt jest długotrwały, po wieczornej aplikacji w ciągu dnia nie odczuwam dyskomfortu.
+Łagodzi podrażnienia (posłoneczne/po depilacji/egzema).
+Nie zapycha skóry.
+Skóra po jego użyciu jest wyraźnie zregenerowana, jedwabista i rozświetlona (choć drobinek olejek nie ma!).
+Produkt ma porządny skład, odpowiedni nawet dla alergików.
+Jest wydajny (stosowany raz dziennie, na całe ciało, starcza na prawie dwa miesiące!).
+Niedrogi (11 zł/150 ml, a często można kupić go w promocji).
+Dostępność (drogerie Rossmann).

Minusy: BRAK.

Uwielbiam ten olejek, ogólnie cała seria jest świetna, ale jako że olejki ubóstwiam, to kupuję je często i w dużych ilościach. Ten jest doskonały w działaniu, a przy tym niedrogi i przecudownie pachnący.

Polecam!

Genialny

Jeden z moich ulubionych olejków, zawsze staram się robić spory zapas gdyż z rosku w moim małym mieście znika ekspresowo

Produkt niedrogi o naprawdę świetnym działaniu

Szata graficzna bardzo oszczędna , i opakowanie faktycznie może wzroku nie przyciągnąć. Jest to produkt nastawiony typowo na działanie nie na wyglądanie. Fajnie że ma pompke . Działa ona bez zarzutu , no ale jednak jest to olejek - jak byśmy się nie starały i tak po pewnym czasie cała butelka będzie tłusta a napisy zaczną się odklejać

Konsystencja idealna , nie za rzadka , zapach bardzo przyjemny delikatny czysta wanilia z lekką nutką biszkoptu. Sam zapach czuje na swoim ciele jakieś 4 godzinki po aplikacji

Zawsze używam go po kąpieli na wilgotne ciało- zauważyłam , że w moim przypadku daje to dużo większe nawilżenie. Poza nawilżeniem odczuwam zmiękczenie ciała , delikatne wygładzenie. Stosuje go nawet bezpośrednio po depilacji , skóra nie piecze , nie szczypie , nie pojawiają sie żadne czerwone plamki. Kilka razy natarłam też synka- i dla delikatnej dziecięcej skóry jest bardzo bezpieczny

Działa na mnie nawilżająco cały czas , mimo iż używam go dobre 2 lata. Nie zauważyłam żadnej reakcji alergicznej , przesuszenia. Cały czas działa tak samo

Wchłania sie jednak dobrą chwilkę wiec z ubraniem trzeba odczekać by nie zostały plamy, ale nie jest to wielka wada

Bardzo dobry olejek w świetnej cenie i chyba akurat ten wariant zapachowy znajdziemy we wszystkich sklepach sieci na R

Przyjemny

Ze względu na ciekawy skład, postanowiłam wykorzystać olejek nie tylko do pielęgnacji ciała, ale także do olejowania włosów. Olejek dobrze nawilżał skórę i lekko ją ujędrniał. Zapach umilał aplikację, szczególnie w okresie jesienno- zimowym. Jedynym minusem było wolne wchłanianie. Stosowany na włosy ładnie je nabłyszczał i sprawiał, że były dociążone.

Świetny!

Olejek pachnie cudownie, ma przyjemny waniliowy zapach. Dobrze nawilża skórę, nie jest kleisty, używam go głównie na dłonie i nogi, szybko się wchłania, skóra po nim mięciutka, nawilżona i błyszcząca. Wygodne opakowanie z pompką. Jednak najczęściej używam go do olejowania włosów i sprawdza się rewelacyjnie! Gorąco polecam.

Uwielbiam :)

PLUSY:
- piękny waniliowy zapach, który długo się utrzymuje
- miękka, promienna, nawilżona skóra
- nadaje się nawet do twarzy
- mimo AZS nie mam po nim problemów
- wygodna buteleczka, widać ile olejku zostało
- dostępny w każdym ross
- przystępna cena
- ładnie prezentuje się w łazience

MINUSY:
- wydajność przy codziennym stosowaniu do całego ciała starcza mi na 2 tygodnie

Cudowny olejek!

Uwielbiam wszelkie olejki i używam ich często i gęsto. Olejki z serii Welness&Beauty są rewelacyjne, a ten, waniliowy jest moim ulubieńcem. Natłuszcza, nawilża, wygładza, bosko pachnie, ma świetną konsystencję (nie za gęsty i nie za rzadki), wspaniale się aplikuje, szybko wchłania, jest bardzo wydajny i ma dobrą cenę (w Rossmannie w promocji 9zł!). Do tego ma ładne i mega funkcjonalne opakowanie z niezniszczalną pompką (plastikowe - nie rozbije się). Polecam każdemu, a jeśli akurat jego zapach Ci nie pasuje (nie każdy tak kocha wanilię, jak ja;-), jest do wyboru jeszcze: mango i papaja (mój drugi ulubieniec - idealny na lato), kwiat wiśni i ekstrakt z róży (dla lubiących słodkie zapachy), olej jojoba i masło shea oraz olej migdałowy i masło shea (oba pachnące dość neutralnie).