Anti Blemish Solutions, Concealing Stick (korektor antybakteryjny)

Anti Blemish Solutions, Concealing Stick (korektor antybakteryjny)

Korektor na wypryski w formie wysuwanego sztyftu. Działa antybakteryjnie, leczniczo, jednocześnie maskując niedoskonałości. Jest beztłuszczowy. Występuje w trzech odcieniach.

Dobry nawet bardzo, za to drogi i malo wydajny

Jest zbyt drogi jak dla mnie. Bedac za granica, moglam sobie na niego pozwolic teraz jednak wole tanszy a o rownie dobrym kryciu korektor clearface Manhattan.

Plusy korektora clinque: dobrze kryje, rozjasnia zaczerwienienia/blizny, goi ranki , precyzyjny

Minusy: jest drogi, malo wydajny

super rzecz

doskonaly w zwalczaniu wypryskow. od czasu do czasu cos mi sie rzuci na twarz a to cudenko dziala i to fantastycznie! wystarczy wieczorna aplikacja i rano w zasadzie nie ma czego kamuflowac. niestety ciezko mi ocenic wlasnie ten kamuflarz troche za ciemny kolor kupilam i w sumie sie odznacza i musze kombinowac z innym zeby go rozjasnic. ale dzialanie jest bezsprzeczne. na male i wieksze niespodzianki jest niezastapiony.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Ideał

Rewelacyjny korektor,najlepszy jaki do tej pory miałam (niestety został wycofany ze sprzedaży!!!). Doskonale kryje i leczy drobne niedoskonałości. Kolor 01 był idealny dla mojej jasnej cery. Z tej serii posiadam również Clinique, Anti Blemish Solutions, Concealing cream, z którego niestety nie jestem zadowolona.

Używam tego produktu od:1,5r

Manicure - pastelowe paski

Może ideał?

Bardzo fajny korektor, zresztą jak wszystkie kosmetyki firmy.
Maskuje, leczy.
Trwały i wydajny.
Dodatkowy plus za to, że taki wąski.
Łatwo się rozprowadza.

Polecam.

niewidoczny

Jak do tej pory ideał. Po pierwsze i najważniejsze: kolor 01 wpadający w żółty a nie w róż to dla mnie strzał w dziesiątkę. Jest doskonale dobrany do mojej cery, dlatego niewidoczny. Świetnie ukrywa się pod pudrem w kompakcie, naprawde nic nie widać. Po drugie ma odpowiednią średnicę, w sam raz na różne takie kropki. Po trzecie lekko wysusza, a w każdym razie nie paprze, krostki i strupki mają szansę się spokojnie zagoić. Inne korektory potrafią spowodować zaognienie stanów zapalnych - ten nie. No i po czwarte długo wytrzymuje. Nie musze sie martwić, że coś się uwidoczniło.
Jest tak dobry, że nie odejmę gwiazdki za kosmiczną cenę! Korektor jest mało wydajny a polska cena w porównaniu do wydajności to rozbój w biały dzień!

bardzo dobry

Kupiłam go zachęcona pozytywna opinią w Urodzie, akurat potrzbowałam czegoś takiego i naszczescie sie nie zawiodłam.Piekniek ryje i ładnie wysusza niespodzianki o co mi najbardziej chodziło :)Nie dość ,że kamufluje to jeszcze pomaga usuwac ;)
Nie wiem na ile starcza bo mam go dośc nie długo ,ale pewnie kupię go ponownie bo jak na razie jest najlepszym korektorem z którym miałam do czynienia.
mam najasniejszy odcien i przy mojej bardzo jasnej karnacji ( jak mleko) troche go widac jak nałoże za duzo i nie rozetre , ale jak sie postaram to jest zupełnie nie widoczny :)

Używam tego produktu od:nie pamiętam ale chyba ok miesiaca
Ilość zużytych opakowań: na razie jedno

niby tak

mam do niego mieszane uczucia.
na pewno plus za to, ze faktycznie nie zapycha i nie szkodzi buzce i cos tam kamufluje. ale jest raczej z grupy suchych - czyli podkresla skorki (a moje wypryski po jakims czasie sie przesuszaja...)

Zbyt widoczny

Najjasniejszy odcien nadal wyroznia sie na mojej jasnej skorze. Rozmazywalam go, delikatnie przyproszalam sypkim La Prairie i nadal go widac. Byc moze pod podkladem bylby niewidoczny, ale nie uzywam, nie znosze miec czegos na twarzy. Wiec po co mi korektor ktory widac.. Nie polecam. Psuje sie tez sam olowek, nie chce wylazic z nasadki. Napalilam sie teraz na dwustronny avene, zobaczymy..

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, mam dosc

nie zachwyca

Byłam posiadaczką najjaśniejszego odcienia, gdyż mam jasną karnację. To mój trzeci czy drugi korektor i zdecydowanie nie zachwycił mnie, bo w tej chwili używam Maybelline i jest dokładnie taki sam...może Clinique działał ciut dłużej. Nie jest zbyt wydajny i szybko się skończył, choć używałam od czasu do czasu. Kolejny kosmetyk, który w Polsce ma zawyżoną cenę, a w Stanach jest na podobnej półce cenowej co Revlon i LOreal. Jak dla mnie Clinique wiedzie w kosmetykach oczyszczających, natomiast kolorówka zawsze mnie zawodziła, a przetestowałam: podkłady, puder w kamieniu, korektor i szminki.

Używam tego produktu od: używałam przez cztery miesiące

bardzo dobry

Mam najjaśniejszy z 3 dostepnych kolorków. Jest troszkę za jasny, ale jak go nałożę w niewielkiej ilości, to ładnie stapia sie ze skórą i praktycznie jest niewidoczny:) Korektor bardzo dobrze kryje niedoskonałości, wysusza drobne krostki. Stosowałam pod/na podkład, pod/na sypki puder oraz solo:) w każdej wersji wygląda naturalnie, a w sumie to nawet nie wygląda, bo go po prostu nie widac:) na szczęście nie widać spod niego także pojedyńczych "niespodzianek", które lubią się czasem pojawić na mojej mieszanej skórze. Nie zatyka porów. Podoba mi się także wygodny sposób aplikacji tego korektora, choć ja i tak zawsze rozcieram nałożony już na skórę kosmetyk patyczkiem kosmetycznym. Jestem z niego bardzo zadowolona i zamierzam pozostac jego wierną użytkowniczką:)

Używam tego produktu od:ponad rok
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

dobry:)

Korektor jest dobry- lepiej stosowac go na podklad.
ladnie kryje, umiejetnie stosowany (a to zadna filozofia w tym przypadku:) jest niewidoczny.
Jest trwaly, ale nie wytrzymuje calego dnia- moze, 4, 5 h.
jest jednak niewydajny- przez co zabieram mu pol gwiazdki.
Nalezy jednak wziac poprawke na to, ze moja cera wymagala wieeelu korekt:)
Pod koniec uzywania umarl mi mechanizm wysuwajacy korektor- za to zabieram drugie pol gwiazdki:)

Świetny

Doskonały korektor. Świetnie trzyma się twarzy, przypudrowany nawet cały dzień, nadaje się do maskowania zarówno wulkanów jak i zgliszczy po nieprofesjonalnym usuwaniu tychże, a także starszych przebarwień. Najjaśniejszy odcień idealnie dopasowuje się do mojej bardzo jasnej karnacji i jest na twarzy zupełnie niewidoczny, nawet z bardzo bliska. Ja stosuję go na podkład lub na bloker Clinique (odcień złocisty) i przypudrowuję sypkim pudrem Guerlain. Jest naprawdę świetny. Mam również wrażenie, że rzeczywiście pomaga w leczeniu niespodzianek, a już na pewno sprawia, że nie robią się większe (jak np. przy użyciu korektorów bez właściwości antybakteryjnych, za to "przyduszających" niespodziankę i dopomagających w jej dalszym rozwoju, vide Camouflage Art Deco, skąd inąd rewelacyjny korektor, ale niekoniecznie na czynne wulkany). Polecam z całego serca, naprawdę warto wydać na niego pieniądze, szczególnie, że nie wymaga zbyt częstych poprawek w ciągu dnia, w związku z czym starczy na pewno na dość długo.