The Makeup, Lip Liner Pencil

The Makeup, Lip Liner Pencil

Konturówka do ust w ołówku, przedłuża trwałość pomadki, nie rozmazuje się. Dostępna w 16 kolorach.

Ulubiona

Chyba najlepsza konturówka do ust jaka mialam.
Posiadam kolor mauve brown, naturalny rozowo bezowy, nie za jasny, nie za ciemny, super podkresla usta przy naturalnym makijazu.

Kredka ma jak dla mnie twardosc w sam raz, nie za miekka, nie za twarda i bardzo latwo sie rozprowadza. Do tego jest trwala.

Oszczedzam ja bo ostatnio nie widze w sklepach tego koloru, mam nadzieje ze uda mi sie znalezc.

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Nie nalezy do moich ulubionych

Odcien: 2 SEPIA ON ICE – brazowa, ekstremalnie matowa, bez drobinek.
Uzywam jej glownie jako konturowki pod pomadke Guerlain – Kiss Kiss 641 MANGO SHINE.
Majac porownanie do niebiansko miekkich konturowek Diora, kredka Shiseido jest sucha i twarda, ale nie rysuje delikatnej skory warg, trzyma sie dosc dobrze.
Osobiscie pozostane przy bardziej miekkich kredkach Diora….

Używam tego produktu od: od czasu do czasu od 9 miesiecy

Godna polecenia

Dostałam ta konturówkę w prezencie.
Bardzo fajnie się rozprowadza dzięki odpowiedniej konsystencji i twardości.Długotrwale podkreśla kontur ust , nie rozmazuje się.Dostępna w wielu kolorach , dzięki temu łatwo dopasować do niej kolor szminki.
Jedyny minus to cena.

Używam tego produktu od:1 rok

masaz shiseido

Na razie skromne 3*

Mam odcień sepia on ice i może dlatego wydaje mi się on zbyt mało widoczny na ustach (co czasami moze byc plusem!). Konsystencja kredki jest dosyć miękka, rozprowadza sie ja łatwo i raczej pozostawia grubszą kreskę, co nie zawsze jest efektem pożądanym. Szczerze powiedziawszy znam duzo lepsze konturówki za 1/4 tej ceny, Shiseido nie jest jej warta, choc może inne odcienie bardziej spajają się z ustami i szminką.
Ogólnie daję 3 punkty, bo i z trwałością bywa różnie. W tym przypadku bardziej tu działa magia samej marki niż rzeczywista jakość...

Używam tego produktu od: 2006

bardzo dobra

Kredka kupiona została dla koloru mauve brown nr 11 - zupełnie nie znałam do tamtej chwili produktów z kolorówki Shiseido. Nie mogłam długo znaleźć odpowiadającego mi naturalnego odcienia, pasującego do cielistych pomadek i błyszczyków. No i był to strzał w dziesiątkę. Nie tylko zresztą ze względu na kolor, kredka jest bardzo dobra jakościowo, nie za sucha ale też nie kremowa, konsystencja wypośrodkowana w sam raz:) Jednocześnie trwała, doskonale się nakładająca (z właściwym poślizgiem), dobrze trzymająca się ust i pozwalająca na uzyskanie wielu pomysłów makijażowych;). Bardzom z niej zadowolona;). Ma jeden minusik - cenę.

Używam tego produktu od:6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Dobra konturówka

Jestem zadowolona z tej konturówki. Kupiłam ją na Allegro za pół ceny, bo za cenę "oficjalną" na pewno bym tego nie zrobiła. Konturówka ma idealną miękkość, nie rozmazuje się, jest trwała, bardzo łatwo obrysować nią kształt ust. Reaguje jak wszystkie tego typu produkty na zmiany temperatury - twardnieje w zimnie, ale i to ważne - nie rozpływa się w wysokiej temperaturze. Ogólnie jestem z niej bardzo zadowolona. Jedno mnie tylko dziwi - czasem w kosmetyczce "gubi" zatyczkę, obawiam się, że przez to może wyschnąć. Ale ogólnie bardzo polecam, jeżeli ktoś szuka dobrej, trwałej konturówki do ust. Dodatkowym plusem jest naprawdę ogromny wybór kolorów (jak na konturówki), bez trudu można dopasować konturówkę do każdej szminki.