Bielenda, Expert czystej skóry, Kojący płyn micelarny

Bielenda, Expert czystej skóry, Kojący płyn micelarny

Kojący płyn micelarny Expert czystej skóry marki Bielenda delikatnie ale równocześnie starannie i skutecznie oczyszcza i odświeża skórę, usuwa makijaż i pozostałe zabrudzenia nie roznosząc ich po twarzy. Tonizuje, koi, łagodzi podrażnienia, przynosi ulgę skórze wrażliwej, zapewnia jej miękkość i uczucie komfortu. Kojący płyn micelarny Expert czystej skóry marki Bielenda jest bezzapachowy. Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, komfort i ukojenie w codziennej pielęgnacji szczególnie delikatnej i cienkiej skóry wrażliwej. Pozwala uniknąć przesuszenia skóry już w fazie demakijażu. Jest delikatny i łagodny dla wrażliwych oczu. Nie zawiera parabenów i alkoholu.
Sposób użycia: Nawilż wacik płynem, oczyść skórę. Stosuj rano i wieczorem lub w ciągu dnia jako zabieg odświeżający. Nie wymaga mocnego pocierania i spłukiwania.

w butelce
płyn
>100ml

Ulubieniec w demakijażu!

Kojący płyn micelarny od Bielendy. Nowość od Bielendy to rzeczywiście dobry ekspert czystej skóry. Płyn zapewnia trzy stopniową pielęgnację. Po pierwsze świetnie oczyszcza i tonizuje cerę, po drugie skutecznie usuwa makijaż i po trzecie koi i łagodzi podrażnienia. Płyn skierowany jest do cery suchej i wrażliwej. Możemy stosować go do demakijażu twarzy, oczu i ust. Jego poprzednik czyli wersja niebieska nawilżająca również świetnie się sprawdził. Produkt jest wydajny dzięki swojej dużej pojemności. Buteleczka posiada 400ml produktu. Jestem bardzo zadowolona z kolejnego produktu marki Bielenda. Z pewnością ponownie zakupie ten płyn. Jak najbardziej polecam!

polecam :)

płyn idealny do zmywania makijażu, moja skóra jest ponim wyraźnie lepsza, i fajnie nawilżona :) po stosowaniu zdecydowanie poprawił się stan mojej cery, oczywiśćie na lepsze

Fajny za niewielkie pieniądze

Płyn micelarny kupiłam z polecenia, nie byłam do niego przekonana, ale skusiłam się gdy był na promocji w Hebe.
Ku mojemu zaskoczeniu płyn sprawdza się rewelacyjnie. Ładnie zmywa makijaż, nawet mocny, nie podrażnia skóry, nie wysusza jej, nie piecze w oczy, co jest dla mnie mega ważne bo noszę soczewki kontaktowe.

Produkt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i z czystym sumieniem mogę go polecieć, nawet osobą z bardzo wrażliwą skórą.

Dobry produkt dla wrażliwej skóry

Moja cera latem często robi się wrażliwa i wymaga specjalnego traktowania. Przede wszystkim produkty do pielęgnacji muszą być delikatne i najlepiej do skóry wrażliwej. Dlatego gdy w drogerii znalazłam ten produkt, to wydał mi się idealny do moich potrzeb. Mój codzienny demakijaż nie może obyć się bez płynu micelarnego.
Pierwsze wrażenie po użyciu tego produktu było bardzo pozytywne. Żadnego ściągnięcia cery czy pieczenia. Taki stan utrzymuje się przez cały czas po użyciu tego produktu. Nie ma też klejącej warstwy czy innego niekomfortowego uczucia. Po zastosowaniu płynu można nałożyć krem bądź serum, które dobrze się wchłaniają.
Na mojej cerze produkt ten dobrze się sprawdził, nie spowodował żadnych przykrych niespodzianek. Myślę, że do niego wrócę, bo jest godny uwagi.

Jeden z bardzo dobrych produktów!

Nie wiem dlaczego ale podchodziłam do niego z dystansem jednak kiedy wszystko mi się pokończyło a wypadała na niego promocja skusiłam się przez tą pojemność i muszę przyznać że był to dobry strzał. Płyn super oczyscza twarz nie pozostawia skóre lepką. Nie podrażnia, faktycznie koi. Pachnie cudownie, nieco delikatnie jednak zapach jest wyczuwalny. Jest bardzooo wydajny mimo swojej pojemnośći. Używając codziennie przez ostatnie dwa miesiace dobiłam dopiero do połowy buteleczki!

rewelacja!

Firma bielenda od dawna była mi znana, jednak mało kiedy miałam okazję coś kupić. teraz zainwestowałam w ten płyn, ponieważ różowy garnier się nie sprawdził. przyjemnie pachnie, jest bardzo wydajny, ma poręczne, duże opakowanie a do tego świetna cena - jedyne 8.99! polecam ;)

Dobry płyn miceralny

Płyn miceralny kupiłam w rossmannie. Kosztował on około 17 zł więc cena przystępna . Mam cerę mieszaną ale wrażliwą i zaczerwienioną która w niektórych miejsach jest sucha a w innych tłusta. Skład płynu jest krótki i dobry. Zapach płynu jest delikatny co dla mnie jest plusem bo spotkałam się już z innymi płynami co śmierdziały. Płyn zywa dobrze i nie trzeba pocierać twarzy. Wystarczy dotknąć twarz płatkiem kosmetycznym i wszystko ładnie schodzi. Chyba mój jedyny płyn który tak dobrze zmywa makijaz oczu i przy tym nie szczypie. Polecam i chyba przetestuję wersję nawilżającą tego płynu.

Dobry i tani

Kupiłam, go bardzo tanio na jednej z przecen, na ktorych jest często w zastępstwie za mój ulubiony produkt, którego nie bylo niestety . Polubiliśmy się. Dobrze zmywa makijaż, nawwt mocny czarny tusz. Nie wysusza skóry I wydaje sie ona po nim rzeczywiście ukojona. Minusem jak dla mnie zapach, ktòry skłania mnie do powrotu do mojego starego płynu

Oł yess :D

Posiadam butelkę o pojemności 750 ml ;)
Kupiłam go dzięki przychylnym recenzjom na wizażu i muszę przyznać, że jestem zadowolona z zakupu, polubiliśmy się na długo ! ;D

Nowy ulubieniec !

Zakupila go, ponieważ nie było akurat tego którego używałam jakiś czas. Nie żałuję tego zakupu gdyż okazal sie bardzo fajnym kosmetykiem do demakijażu; ) bardzo dobrze zmywa makijaż nawet wodoodporny, jest wydajny i ma ładny zapach;) i cena tez przekonuje do zakupu;)nie uczula I nie podraznia;) jak najbardziej jeden z moich ulubionych ;))

Wykorzystała: kilka próbek

najlepszy ;)

Miałam już wiele płynów micelarnych od tych tańszych po droższe i uważam że te dwufazowe z bielendy są the best ;) moje oczy są bardzo wrażliwe i po niektórych czułam podrażnienie czy sciągniętą skórę a te są świetne ;)Pamiętam ,że pierwszy płyn kupiłam dawno temu w biedronce i to chyba taki senstyment do nich ,że zawsze wracam ;D Polecam.

Wodoodporny makijaż nie ma szans! Nie podrażnia i nie szczypie ;)

Używam wodoodpornego tuszu do rzęs oraz eyelinera, oraz mam wrażliwą skórę wokół oczu.
Po pierwszym użyciu byłam mile zaskoczona . Dokładnie rozpuścił wodoodporne kosmetyki, zostały tylko takie małe czarne "paproszki" , które kolejnym wacikiem można zmyć, nie pieczę,nie podrażnia ,no cudo ;)
Jak testowałam inne płyny,mleczka to nie dość , że nie dawał sobie rady nawet przy intensywnym pocieraniu to jeszcze szczypał w oczy.
Kupiłam go na promocji, stwierdziłam,że muszę zmienić kosmetyk do demakijażu i sprawdzić czy coś lepszego jest dostępne ;)

Nie spodziewałam się tak wiele od niego i naprawdę zaskoczył mnie pozytywnie i na pewno do niego wrócę! Może następnym razem kupię tą wersję nawilżającą dla porównania, ale ten jak najbardziej zagości u mnie na dłużej ;)
Ja go stosuję wyłącznie do oczu, czasami po użyciu żelu do twarzy,aby tylko sprawdzić czy na pewno zmyłam cały makijaż.
Opakowanie duże, bo 400ml wygodne.