Bielenda, Expert czystej skóry, Kojący płyn micelarny

Bielenda, Expert czystej skóry, Kojący płyn micelarny

Kojący płyn micelarny Expert czystej skóry marki Bielenda delikatnie ale równocześnie starannie i skutecznie oczyszcza i odświeża skórę, usuwa makijaż i pozostałe zabrudzenia nie roznosząc ich po twarzy. Tonizuje, koi, łagodzi podrażnienia, przynosi ulgę skórze wrażliwej, zapewnia jej miękkość i uczucie komfortu. Kojący płyn micelarny Expert czystej skóry marki Bielenda jest bezzapachowy. Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, komfort i ukojenie w codziennej pielęgnacji szczególnie delikatnej i cienkiej skóry wrażliwej. Pozwala uniknąć przesuszenia skóry już w fazie demakijażu. Jest delikatny i łagodny dla wrażliwych oczu. Nie zawiera parabenów i alkoholu.
Sposób użycia: Nawilż wacik płynem, oczyść skórę. Stosuj rano i wieczorem lub w ciągu dnia jako zabieg odświeżający. Nie wymaga mocnego pocierania i spłukiwania.

w butelce
płyn
>100ml

Dobry i tani

Kupiłam, go bardzo tanio na jednej z przecen, na ktorych jest często w zastępstwie za mój ulubiony produkt, którego nie bylo niestety . Polubiliśmy się. Dobrze zmywa makijaż, nawwt mocny czarny tusz. Nie wysusza skóry I wydaje sie ona po nim rzeczywiście ukojona. Minusem jak dla mnie zapach, ktòry skłania mnie do powrotu do mojego starego płynu

Oł yess :D

Posiadam butelkę o pojemności 750 ml ;)
Kupiłam go dzięki przychylnym recenzjom na wizażu i muszę przyznać, że jestem zadowolona z zakupu, polubiliśmy się na długo ! ;D

Nowy ulubieniec !

Zakupila go, ponieważ nie było akurat tego którego używałam jakiś czas. Nie żałuję tego zakupu gdyż okazal sie bardzo fajnym kosmetykiem do demakijażu; ) bardzo dobrze zmywa makijaż nawet wodoodporny, jest wydajny i ma ładny zapach;) i cena tez przekonuje do zakupu;)nie uczula I nie podraznia;) jak najbardziej jeden z moich ulubionych ;))

Wykorzystała: kilka próbek

najlepszy ;)

Miałam już wiele płynów micelarnych od tych tańszych po droższe i uważam że te dwufazowe z bielendy są the best ;) moje oczy są bardzo wrażliwe i po niektórych czułam podrażnienie czy sciągniętą skórę a te są świetne ;)Pamiętam ,że pierwszy płyn kupiłam dawno temu w biedronce i to chyba taki senstyment do nich ,że zawsze wracam ;D Polecam.

Wodoodporny makijaż nie ma szans! Nie podrażnia i nie szczypie ;)

Używam wodoodpornego tuszu do rzęs oraz eyelinera, oraz mam wrażliwą skórę wokół oczu.
Po pierwszym użyciu byłam mile zaskoczona . Dokładnie rozpuścił wodoodporne kosmetyki, zostały tylko takie małe czarne "paproszki" , które kolejnym wacikiem można zmyć, nie pieczę,nie podrażnia ,no cudo ;)
Jak testowałam inne płyny,mleczka to nie dość , że nie dawał sobie rady nawet przy intensywnym pocieraniu to jeszcze szczypał w oczy.
Kupiłam go na promocji, stwierdziłam,że muszę zmienić kosmetyk do demakijażu i sprawdzić czy coś lepszego jest dostępne ;)

Nie spodziewałam się tak wiele od niego i naprawdę zaskoczył mnie pozytywnie i na pewno do niego wrócę! Może następnym razem kupię tą wersję nawilżającą dla porównania, ale ten jak najbardziej zagości u mnie na dłużej ;)
Ja go stosuję wyłącznie do oczu, czasami po użyciu żelu do twarzy,aby tylko sprawdzić czy na pewno zmyłam cały makijaż.
Opakowanie duże, bo 400ml wygodne.

Dobry płyn

Świetny płyn do demakijażu. Zmywa najbardziej trwały i upiorny makijaż. Duża butelka sprawia ze starcza na długo,niestety mój sie juz skończył ale na pewno wrócę do niego.

Wpadłam w zachwyt!

Tym razem spore opakowanie, bo aż 400ml płynu micelarnego - jednej z moich ulubionych marek kosmetycznych.
Cenię sobie markę Bielenda za wspaniałe kosmetyki, które cudownie działają na moją skórę.
Tego produktu jeszcze nie testowałam wcześniej i żałuję!
Podoba mi się jego spora pojemność - gwarantuje to na pewno dłuższy czas wydajności i użytkowania.
I tak- produkt jest wydajny, gdyż wystarczy jego odrobinka na wacik kosmetyczny, aby zmyć dość sporą powierzchnię makijażu z twarzy.
Opakowanie samo w sobie także mi się podoba- niby transparentne, ale po części różowe (kocham róż ).
Płyn ma subtelny zapach - jakiś taki nieokreślony, ciężko stwierdzić, mogę nazwać go "neutralnym".
Konsystencja - wody, bezbarwny, jakoś szczególnie niewyróżniający się.
Kosmetyk przeznaczony jest głównie dla skóry suchej i wrażliwej, nadaje się do demakijażu całej twarzy.
Demakijaż z tym płynem to czyta przyjemność - robi się to błyskawicznie, bez pocierania mocno wacikiem kosmetycznym.
Poza zmywaniem makijażu i oczyszczaniu skóry - odświeża naszą buzię, a także nawilża ją.
Skóra po użyciu kosmetyku staje się gładka, świeża, oczyszczona.
Poza tym płyn koi, nawilża i nie daje efektu napiętej skóry.
Nie ma też mowy o widoczności zaczerwienień i podrażnień - dla mnie bomba.
Śmiało mogę też napisać, że po jego użyciu nie potrzeba żadnego żelu do mycia twarzy oraz toniku.
Naprawdę świetnie radzi sobie z oczyszczaniem naszej twarzy.
Dla mnie BOMBA i na pewno sięgnę po niego jeszcze nie raz.

Kojący płyn micelarny 3w1

Expert czystej skóry dla cery suchej i wrażliwej od bielenda .Kojący płyn micelarny 3w1:
✅ oczyszcza i tonizuje cera
✅ skutecznie usuwa makijaż
✅ koi, łagodzi podrażnienia
Zgadam sie z powyższymi obietnicami producenta. Super oczyszcza i tonizuje pozostawiając naszą skórę w komfortowym stanie, nie pozostawia uczucia ściągniętej przesuszonej skóry.A co najważniejsze po użyciu rano płynu skóra jest pięknie oczyszczona i można od razu przejść do kolejnego etapu pielęgnacji:) .Kolejny plus tego kosmetyku to to, że w sposób delikatny ale skuteczny usuwa nasz makijaż pozostawiając jednocześnie naszą skórę przyjemną :) . Produkt testowany dermatologicznie

Bardzo go lubię

Jeden z niewielu kosmetyków, do którego lubię wracać :) Zmieniam płyny micelarne, ale do tego najczęściej wracam. Duża butelka, nie pachnie, ładnie usuwa makijaż i nie uczula. Jestem zadowolona!

Świetny

Bielenda posiada w swojej ofercie świetne płyny micelarne. Używałam kilku z nich i każdy był równie dobry. Moimi ulubieńcami są płyny z serii Expert czystej skóry- zarówno niebieski nawilżający jak i ten opisywany tutaj różowy kojący.
Płyn ma lekki przyjemny zapach oraz wspaniałe właściwości zarówno oczyszczające jak i nawilżające i kojące skórę. W jednym produkcie mamy tutaj zarówno dokładne oczyszczenie jak i pielęgnację skóry. Płyn ekspresowo usuwa makijaż i wszelkie inne zanieczyszczenia - doskonale sprawdza się również jako preparat odświeżający i tonik. Stosuję go na zmianę z wersją niebieską i nie zamierzam się z nimi rozstawać.

Bardzo przyjemny płyn micelarny

Bardzo przyjemny płyn micelarny o kojącym działaniu, używałam go rano i wieczorem, czułam nawilżenie skóry, kolejne kroki pielęgnacji przychodziły łatwiej, bardzo wydajny i w przystępnej cenie.

Dobry płyn micelarny w przystępnej cenie

Kupiłam w Hebe na promocji -40% i za pojemność 750ml zapłaciłam ok 13zł. (!!!) - cena śmiesznie niska. Trochę się więc obawiałam czy aby nie kupiłam wielgachnej butli jakiegoś bubla. Stwierdziłam że najwyżej zużyję go do czyszczenia pędzli...
Ku mojej radości płyn okazał się być naprawdę bardzo dobry.
Jest on co prawda przeznaczony do demakijażu cery suchej i wrażliwej, a ja mam mieszaną ale jestem zadowolona z jego skuteczności.
Już niewielka ilość wystarczy do kompletnego demakijażu twarzy i oczu. Nawet formuły wodoodporne nie są dla niego straszne. Tak samo wszelkie farbki do ust znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Płyn jest delikatny, nigdy mnie nie podrażnił. Nawet przy częstym pocieraniu buzi wacikiem skóra nie była zaczerwieniona. To samo z oczami, przy demakijażu nie pieką i nie są podrażnione.
Płyn pozostawia skórę miękką i miłą w dotyku. Rzeczywiście jest już stonizowana. Rano przecieram twarz na dzień dobry jedynie tym płynem i od razu aplikuję krem. Nie mam potrzeby używania toniku. Skóra jest odświeżona i oczyszczona, ale jednocześnie ukojona. Płyn nie przesusza.
Gdybym miała go porównać do innego produktu tego typu który wcześniej używałam to na myśl przychodzi mi różowy płyn micelarny od Garniera, który też bardzo lubię i dobrze się u mnie spisuje. Tak, myślę że to dobre porównanie. Płyn od Bielendy nie dorównuje co prawda temu H2O z Biodermy, ale przecież to jest całkiem inna półka cenowa!
Wydajność ma całkiem dobrą bo używam i używam a jego nadal jest dużo, ale butla też jest spora więc pewnie dużo wody upłynie nim go zdenkuję.
Na pewno kupię sobie ponownie ten płyn, bo jest naprawdę fajny a kosztuje przysłowiowe grosze.
Jedynie zapach mnie trochę drażni, ale tak po prawdzie mówiąc jest ledwo wyczuwalny więc mogę na to przymknąć oko.
Polecam wypróbować.