Vivality, Odżywka w piance do włosów cienkich i delikatnych

Vivality, Odżywka w piance do włosów cienkich i delikatnych

Odżywka w piance zwiększająca objętość z indywidualną formułą Tri-Complex zawierającą Witaminę H’. Wnika w strukturę włosa, wzmacnia i pielęgnuje włosy, nie obciążając ich. Włosy cienkie i delikatne dają się łatwo rozczesać, natychmiast zyskują większą objętość przy jednoczesnej pielęgnacji.
Nowa receptura w pełni zaspokaja potrzeby włosów cienkich i delikatnych, dzięki temu, że działa na trzy części włosa.

Cena: ok. 10 zł / 150 ml

Ulubiona :-)

Moje cienkie, proste, "śliskie" i "lejące" włosy niczego tak nie lubią, jak tej odżywki :-D Odżywka bez spłukiwania jest dla cienkich włosów optymalna, bo po zwykłej spłukiwanej robią się jeszcze bardziej śliskie, gładkie i szybko oklapnięte. Ta odżywka działa odrobinę jak pianka do układania, bo nie tylko ułatwia rozczesywanie, chroni (suszara!), ale także dodaje objętości i lekkości oraz lekko usztywnia. Nakładam ją na umyte włosy i układam fryzurę, już bez pianek, żeli itp. Na to tylko trochę lakieru i konstrukcja się trzyma :-D Poza tym panka utrzymuje włosy w dobrej kondycji - są błyszczące, nie przesuszają się pomimo codzinnego mycia i suszenia, nawet na rozjaśnianych pasemkach.
Moja faworytka, bez dwóch zdań!

Podoba mi się:)

Juz w chwile po nalozeniu włosy sa łatwe w rozczesaniu, miękkie i gładkie. Po wysuszeniu efekt utrzymuje sie - włosy sa nadal miękkie i miłe w dotyku. Zyskują na objętości. Długo szukałam czegoś tak fajnego do moich cienkich włosów - no i prosze wreszcie znalazłam :)

jedyna w swoim rodzaju:)

Nie zastąpiona,na początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tej odżywki pomyślałam "odżywka w piance hmm to chyba nie możliwe" i tak do polowy buteleczki uzywałam jej z przymusu i myślałam żeby juz sie skonczyła aż tu nagle gdy zostala mniej niż połowa zauważyłam efekty:) idealna,włosy uniesione,świetnie sie układają,jest poprostu rewelacyjna!!! jakby specjalnie dla mnie stworzona,nie uzywam już żadnych innych specyfików tylko myję włoski szamponem i daję tą odżywkę cud-miodzo!!!!

depilacja czego nie wolno

świetna

Początkowo myślałam, że to zwykła pianka do układania włosów. Ale tak byłam zaskoczona wspaniałym efektem, że w końcu dokładniej przeczytałam opis na opakowaniu. To jest odżywka! Nie sposób jej nałożyć za dużo, pięknie pachnie, bardzo delikatnie utrwala moje loczki, efekt długo się utrzymuje. Mały minusik za to, że włoski są ciut suche w dotyku. Ale w porównaniu do utrwalającej pianki Fructisa, jest o niebo lepsza jakościowo.
Zaznaczam opcję "nie kupię', ponieważ już nie układam sobie loków, tylko noszę włosy rozprostowane [więc nie będę jej potrzebować]
Mimo to oczywiście polecam ją wszystkim.

Fajniutka

Miałam wersję do włosów cienkich i delikatnych oraz tę do zniszczonych. Osobiście bardziej odpowiada mi ta druga, ale obie są rewelacyjne. Nie przetłuszczają włosów, znacznie poprawiają ich kondycję (i wygląd fryzurki) i ułatwiają rozczesywanie. Do tego są bardzo wygodne w użyciu, bo nie trzeba ich spłukiwać.

nie jest dobra

Miałam to coś, ale odżywką nie moge "tego" nazwać. Nie spełnia zadań odżywki. Ponadto końcówka (od dozownika)odłamała mi się (wina producenta czy moja?) i pożarł mi ją pies. Dlatego, że odżywka i tak była kiepska, pies nawet nie został ukarany. Wyrzuciłam i zapomniałam.

Oceniam na 4.00

Na moich włosach się sprawdza, a co najważniejsze czego nie lubię w odżywkach, nie prztłuszcza ich.