Swedish Care, Skin Quencher 24H Intensive Moisturiser (Krem intensywnie nawilżający)

Krem intensywnie nawilżający Skin Quencher gwarantuje skórze ochronę, głębokie nawilżenie i miękkość. Zawiera wyjątkowy kompleks nawilżający, który zatrzymuje wilgoć w skórze do 24 godzin. Polecany do cery każdego rodzaju.

fajny!

Kiedyś go używałam namiętnie... i balsamu do ust w tubce z tej serii też.
Super nawilżał, zostawiał tłusty film na tzwrzy i dziwnie pachniał.
ale jak na potrzeby suchej skóry był na 4+
polecam o ile jeszcze jest w ofercie...

Używam tego produktu od: dawno dawno 3-4 lata temu
Ilość zużytych opakowań:5-6

Naprawdę nawilża

Kupiłam go chyba ze dwa lata temu, jako taki chwilowy kaprys. Wtedy jeszcze nie miałam tak wymagającej cery, więc nie w pełni doceniłam jego zalety. A krem naprawdę rewelacyjnie nawilża i świetnie radzi sobie z odwodnioną skórą. Jest bardzo lekki, beztłuszczowy, bardzo wydajny. Świetnie się rozprowadza, zostawia na twarzy lekką wartwę. Skóra jest doskonale nawilżona, krem zapewnia uczucie komfortu. Teraz chętnie bym do niego wróciła, ale nie wiem, czy jest jeszcze w ofercie.

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1, niecałe

Siuperrrrr

Kocham ten kremik. Doskonale nawilza, koi, skora po jego uzyciu jest mieciutenka. pozostwia smuge dyskretnego zapachu ktory jak najbardziej mi sie podoba. Szybciutko sie wchlania, jest akasamitny delikatny. Nie podraznia. Jest ultra lekki. Polecammmmmm mniam jego stosowanie to czysta przyjemnosc

Manicure - klasyczny

Wspaniale nawilża :D

Wspaniale nawilża moją skórę. Nie zatykla porów. Moja skóra jest po nim gładka, nawilżona, odżywiona, mięciutka. Odejmuję 1* za brak filtrów UVA i UVB i z tego względu nie wiem czy go jeszcze kupię.

SUPER!

To naprawde super kremik! Swietna konsystencja, latwo sie wchłania, nie jest tlusty. Mozna stosowac na dzien i na noc :). Przyjemnie pachnie. Naprawde jeden z niewielu kosmetykow nawilzajacych ktore intensywnie nawilzaja skore. Polecam!

Wspaniały

To naprawdę wspaniały krem - kupiłam go po promocyjnej cenie zachęcona ładnym opakowaniem i obietnicą 24-godzinnego nawilżenia. Mam delikatną skórę, która lubi być nawilżona, ale nie znosi tłustej warstwy kremu. Oriflame ma dobre kremy do twarzy -z innymi kosmetykami bywa różnie. Ten krem jest znakomity. Po dwóch opakowaniach byłam na badaniu cery i kosmetyczka powiedziała mi, że nic a nic mam nie zmieniać - buźka jest w korzystniejszym stanie, niż 97% kobiet w moim wieku (mam 22 lata). Rzadko coś polecam w 100%, tutaj też znalazłam małą wadę - trudno "wydłubać" krem z rogów opakowania, ale jest tak ładne, że nie odejmę za to gwiadki :)

OK

Od dawna nosiłam się z zamiarem kupna tego kremu ale jakoś nie po drodze było. Zacznę od zalet: krem dobrze nawilża ale nie natłuszcza, co przy mojej mieszanej cerze absolutnie wystarcza. Stosuje go również pod oczy i na powieki i jest pierwszym kremem do twarzy, który mi nie podrażnił oczu. Stosuje go na noc teraz kiedy już nie grzeją kaloryfery i jak dla mnie wystarcza, rano skóra nie jest ściągnięta. Największym minusem jak dla mnie jest brak filtrów, co dyskwalifikuje go jako krem na dzień, chyba, że pod bloker a szkoda bo jest dobrą bazą pod makijaż (próbowałąm kilka razy w deszczowe dni).

ok

spełnia swoje przeznaczenie - głęboko nawilża przez cały dzień, ładnie pachnie, jest wydajny. jedeyny minus to to, że nie można uzupełnić stosowania o inne produkty (mleczko, krem na noc) bo ich nie ma :(