CHI, Keratin, Silk Infusion (Jedwab do włosów z keratyną)

CHI, Keratin, Silk Infusion (Jedwab do włosów z keratyną)

Jedwab do pielęgnacji włosów, zawierający keratynę regeneruje, wygładza i upiększa włosy. Regenerujący jedwab keratynowy CHI Keratin to kuracja przeznaczona do każdego rodzaju włosów. Szczególnie pomocny w przypadku suchych, osłabionych i zniszczonych włosów o naruszonej strukturze zewnętrznej. Jedwab keratynowy CHI Keratin odbudowuje, nawilża, wygładza i dodaje blasku.
Sposób użycia: Rozprowadź równomiernie na wilgotnych, umytych włosach, skupiając się na zniszczonych partiach i pozostaw na włosach bez spłukiwania. Rozczesz i układaj fryzurę wedle uznania.

Fenomen!

Produkt bajka, moje włosy uratował, po paru zastosowaniach poprawił zdecydowanie wizualność moich zniszczonych wtedy włosów, stosowałam go przed stylizacją prostownicą, a po były mięciutkie, lśniące, nieobciążone, nieprzetłuszczone, wyglądały estetycznie i pięknie, trzeba metodą prób i błędów wyczuć sposób i ilość dozowania, u mnie sprawdziło się nakładanie jedwabiu na mokre włosy oraz rozprowadzania około 2 kropli, w zupełności wystarczające, jest bardzo wydajny, niestety jeśli chodzi o dostępność jest utrudniona, do tego trzeba uważać na podróbki - ja na taką trafiłam, produkt był zupełnie inny niż te, które miałam przed nim, zupełnie inaczej działał na włosy, później znowu trafiłam na oryginał i ponowny zachwyt.

Można przetestować

Jedwab jest wydajny. Pachnie sztucznie, jak szampon czy odżywka. Aby odżywić włosy na całej długości wystarczy kropla produktu. Poprawia on stan włosów, zwłaszcza końcówek. Włosy po nim świetnie się rozczesują.

fajny produkt

Jedwabiu używałam codziennie nakładając odrobinę na koncówki mokre jak i suche. Po dluższym czasie zauważylam że moje wlosy są bardziej lśniące oraz wyglądają zdrowiej.

nic nie robi praktycznie

Produkt ma tłustą, lekko lepką konsystencję ale szybko się wchłania i nie pozostawia tłustych włosów. Zapach przypomina mi jakiś proszek do prania. Jeśli chodzi o efekty ja na moich włosach ich nie zauważyłam, zwykła odżywka , która dyscyplinuje końcówki i tyle, wolę wersję klasyczną.

Są lepsze

MOJE WŁOSY:
Mam długie, gęste włosy, średniej grubości z reguły mam problem z wypadaniem.

WCZEŚNIEJ UŻYWAŁAM...
Mój hit L'biotica, Biovax A + E, Serum wzmacniające, po którym pół roku moje końcówki były w świetnym stanie, później je podcinałam i znów na pół roku spokój.

DZIAŁANIE CHI:
Jeśli ktoś kojarzy Biosilk to myślę, że będzie miał małe deja vu - opakowanie, konsystencja, zapach, konsystencja... jednak działanie się różni. Biosilk nie przypadł mi do gustu, a Chi se po prostu jest.
Nakładam na suche włosy kroplę roztartą na dłoniach i wcieram w końcówki do 20cm w górę - nigdy nie miałam wrażenia tłustych włosów, lepkich, ani nieświeżych. Włosy są błyszczące, gładkie, łatwiej się rozczesują. Na długości na której rozprowadziłam jedwab włosy się nie plączą.
Niestety nie jest to jakość L'biotici - końcówki szybciej się rozdwajają, nie zabezpiecza ich tak dobrze jak Biovax.

Ogólnie to, w moim odczuciu, produkt bardziej ułatwiający rozczesywanie niż zabezpieczanie włosów. Szału nie robi, jest przeciętny i nijaki. NIE POLECAM.

Przeciętny

Kupiłam w jednej z drogerii internetowych wszystkie rodzaje tych specyfików i w tym właśnie to z keratyną, niewiele kosztuje to można testować :) , dużo nie oczekiwałam i tyle dostałam. Stosuję na mokre włosy i potem na suche po rozczesaniu w celu zmniejszenia puszenia. Do tego się sprawdza ale kondycja włosów jakoś specjalnie się nie poprawiła, po nałożeniu włosy wyglądają na tłuste ale po niedługim czasie ten efekt znika. Nie kupię ponownie ale też nikomu odradzać nie mam zamiaru bo krzywdy nie robi. Zapach całkiem przyjemny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie