SKIN79, Sue Hydrating Fluid (Fluid nawilżający)

SKIN79, Sue Hydrating Fluid (Fluid nawilżający)

Fluid nawilżający Skin79 Sue, jest połączeniem emulsji i lekkiego serum nawilżającego. Fluid zapewnia zastrzyk nawilżenia i zachowuje równowagę poziomu nawodnienia skóry. Fluid utrzymuje skórę nawilżoną i pełną blasku przez cały dzień. System nawilżania HYDRA-NGC jest pozyskiwany z czystych wód, a kompleks Phyto Marine, zawiera wyciągi z koralowców oraz morskich roślin, dostarczając tym i zapewniając odpowiednią dawkę nawilżenia i zatrzymując wilgoć głęboko w skórze. Lekka konsystencja ułatwia lepsze wchłanianie fluidu, przez co także najbardziej sucha i szorstka skóra, odzyskuje miękkość i gładkość, oraz nadaje się pod makijaż. Kompleks Phyto-Oligo pomaga wzmocnić skórę i chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi. Ponadto wyciągi ze szwajcarskich ziół wspomagają witalność i utrzymują skórę w dobrej kondycji.

Wzmacniacz każdego kremu

Fluid kupiłam w zeszłym roku, jakoś w czerwcu. Mam kilka azjatyckich kosmetyków, nigdy mnie nie zawiodły, także długo nad kupnem fluidu nie musiałam się zastanawiać. Akurat trafiłam na promocję i złowiłam buteleczkę tego specyfiku za 69 zł.

Ponieważ było gorące lato, chodziło mi o coś bardzo lekkiego, w żadnym wypadku nie tłustego i ciężkiego, co skutecznie ugasi pragnienie mojej skóry i nie będzie ze mnie spływać.

Fluid ma bardzo wodnistą konsystencję i bardzo przyjemny zapach, który kojarzy mi się z czymś dobrym. 2-3 pompki, spokojnie wystarczają na twarz i całą szyję. Fluid wchłania się szybko i do zera, twarz go dosłownie pije. Uczucie nawilżenia jest niesamowite. To nie do wiary, żeby tak lekki produkt, tak mocno nawilżał. Już 2 minuty po aplikacji skóra jest miękka i absolutnie gładka. Nie ma żadnego odczucia ściągnięcia, nie wyłazi żadna sucha skórka. Pory są znacznie mniej widoczne, a faktura skóry wygładzona. Najbardziej zaskoczyło mnie to, że fluid matuje. Myślałam, że jak zwykle czoło i nos będą świecić własnym światłem. Nic z tych rzeczy. Nie matuje oczywiście na całkowicie płaski mat. Twarz po prostu wygląda naturalnie i zdrowo, bez nieestetycznego błysku.

Używałam do miesiąc dzień w dzień rano. Któregoś dnia zauważyłam, że po wchłonięciu twarz niesamowicie mi się klei. Wcześniej, zachwycona używaniem, nie zwróciłam na to uwagi. W tym czasie również prawie w ogóle nie nakładałam bazy ani podkładu. Tego dnia, jak zwykle po fluidzie, nadszedł czas na bazę i krem CC. Nie dało się nic nałożyć, lepki film sprawiał, że baza i krem, również miały lepkie wykończenie. Odstawiłam go i kupiłam Moisture Surge.

Z dwa miesiące temu, robiąc przegląd kosmetyków, za nieużywaną odżywką do włosów trafiłam na prawie pełną Vichy Idealię, która jest jednym z najbardziej znienawidzonych przeze mnie kremów. Nie wchłaniała się, ślizgała po całej twarzy i rolowała się. Któregoś wieczoru, pod Idealię nałożyłam fluid. I wow. Cały krem się pięknie wchłonął, twarz była cudownie nawilżona i szybko dostrzegłam działanie Ideali.

Od tamtego wieczoru, pod każdy krem nakładam ten fluid. Wzmacnia on działanie każdego kremu, efekty są szybciej widoczne a nawilżenie jeszcze lepsze i dłuższe. Nakładam go również pod serum i pod Moisture Surge. Ostatnio, po umyciu twarzy, pierwszy raz od kilku miesięcy, zauważyłam, że nie mam takiej ściągniętej skóry. Efekt połączenia fluidu i kremu jest rewelacyjny. Znacznie poprawia kondycję skóry. Suchość znika dzień po dniu. Fluid nadaje się również w okolice oczu. Dzięki silnemu nawilżeniu wyprasowuje zmarszczki (na kilka godzin, nie na zawsze). Fluid nie zapycha, nie podrażnia, nie uczula.

Kupiłam fluid do stosowania go solo. Cieszę się, że nie odstawiłam go w kąt a spróbowałam w połączeniu z innym kosmetykiem. Dla mnie jest świetnym wzmacniaczem dla kremu i podstawowym nawilżaczem. Nie wyobrażam aby zacząć dzień inaczej, niż tym fluidem.

Kosmetyk absolutnie trafiony, aczkolwiek swoje odleżał. Na pewno kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: W sumie ponad trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszej buteleczki 150 ml