Schwarzkopf Professional, bc Bonacure, Time Restore, Treatment (Maska wzmacniająca z koenzymem Q10)

Maska wzmacniająca do włosów Schwarzkopf Time Restore z profesjonalnej serii BC zawiera kolagen który odbudowuje uszkodzone włókna w strukturze włosa, a także koenzym Q10, stymulujący produkcję keratyny i zwalczający wolne rodniki odpowiedzialne za procesy starzenia się. Jest przeznaczona dla włosów cienkich, dojrzałych i osłabionych upływem czasu. Głęboko odżywia, kondycjonuje i wspomaga procesy naprawcze uszkodzonych struktur włosa. Widocznie wzmacnia kruche i łamliwe włosy, sprawiając, że stają się silne, sprężyste i pełne energii. Rewitalizuje i zwalcza objawy upływu czasu.
Sposób użycia: niewielką ilość maski wmasuj w wilgotne włosy, pozostaw na 5-10 minut, a następnie dokładnie spłucz.

wzmacniające
w butelce
Struktura
bogate
>250ml
Skóra głowy
normalna

dobra maska w fatalnym opakowaniu

Maskę oceniam bardzo wysoko jednak opakowanie, w jakim została zamknięta to chyba żart producenta.

Maska to mieszanina emolientów, antystatyków, silikonów - zimą moje włosy uwielbiają takie składy. Im mniej natury tym lepiej. Tutaj na wizażu takie kosmetyki nie są wysoko oceniane, są nazywane "chemicznymi" ale jeśli ktoś ma takie włosy jak ja czyli antyekologiczne i ma silny biceps to powinien bardzo polubic tę maskę.
A siła do jej użycia jest potrzebna.
Maska zamknięta jest w twardym opakowaniu z dziubkiem (zero pompki), z którego nie da się wydobyć kosmetyku. Próbowałam dopasować do tego opakowania wszystkie pompki jakie miałam w domu (po żelach do twarzy, po emulsji pod prysznic, po innych kosmetykach do włosów) ale żadna nie pasowała. Maskę kupiłam przez internet. Na stronie nie było informacji, że do tego opakowania należy dokupic jakąś pomkę a w ofercie sklepu nie było pompek marki schwarzkopf bo domyślam sie, że istnieje jakaś cudowna, specjalna pompka do tego kosmetyku.
Ja wydobywam maskę przed prysznicem, wyciskam ją (bywa że z pomocą nogi :) ) do jakiejś miseczki i z tą miseczka wędruję myć włosy. Czynność ta irytuje mnie tak bardzo, że do tego kosmetyku już nie wrócę. Pomimo, że maska jest świetna.

Maska:
-jest gęsta, nie splywa z włosów
-bardzo dobrze nawilża wlosy,
-wygładza,
-ułatwia rozczesywanie i układanie wlosów
-pięknie pachnie
- a przy tym zauważalnie dodaje objętości.
Po jej użyciu moje wlosy są jednocześnie dociążone, gładkie a przy tym jest ich jakby więcej. Nie miałam jeszcze maski, która by tak dodawała objętości.
Dzieki silikonom moje włosy nie elektryzują się, nie straszne im szale i plaszcze. Nie niszczą się i czekają na wiosnę.

Podsumowując, polecam silnym kobietom lub takim które znajdą pompkę do tego opakowania i tym osobom, które chcą dodać objetosci fryzurze.

edit

znalazłam pompkę marki Schwarzkopf zarówno 750 ml jak i 1000 więc ponowię ten zakup i skuszę się na szampon. Polecam !

Używam tego produktu od: 2 mce
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op