Clairol, Herbal Essences, Szampon 2 w 1

Clairol, Herbal Essences, Szampon 2 w 1

Szampon zawiera naturalne wyciągi z ziół i roślin (chińska róża, peonia i wit. E) skomponowane w górskiej źródlanej wodzie. Wzmacnia włosy farbowane, suche lub zniszczone. Sprawia, że włosy są czyste, świeże i odżywione bez dodatkowego obciążenia. Formuła 2 w 1 nawilża i chroni włosy oraz daje im pełnię blasku. Ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.

Cena: ok. 10-12 zł / 400 ml

może być

Uwielbiam szampony i odżywki Herbal Essences, kupiłam więc ten 2w1 sugerując się ładnym zapachem. Faktycznie, zapach jest śliczny, delikatny, różano-owocowy, taki czysty :D Bardzo podoba mi się opakowanie :) To część estetyczna, teraz praktyczna:
Szampon dobrze myje i nie plącze włosów. Tak jak już moje poprzedniczki zauważyły, ta odżywka co niby w tym jest, to pic na wodę. Zwykły szampon, ot co.

Używam tego produktu od:3 tyg

przciętniak

Kupiłam sobie go, bo jestem czasem leniwa i nie chcę mi się nakładać odżywki;) Niestety ten szampon 2 w1 nie czyni cudów z moimi włosami. Nawet mam wrażenie, że odżywki w nim nie ma.

Moje włosy po nim ładnie pachną i są puszyste, chociaż troszkę sianowate. Nie przetłuszczają się.

fajny produkt

Na ogół nie kupuję szamponów 2 w 1 bo i tak po umyciu potrzebuje jeszcze odżywki. Ale trafiłam na ten szampon ijakos nie żałuję. Zapach jest ok, chociaz ja nei przepadasm za rózanym, szampon dobrze myje, nie przesusza (pewnie dzieki odzywce) i jest raczej lagodny. Ładne opakowanie dopełnia całości. Fajny produkt.

Używam tego produktu od:1,5 miesiaca

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

no zapach, no :)

Jak już nie wiem, jaki szampon kupić, to kupuję Herbal Essences, bo przynajmniej mam pewność, ze na zapachu się nie zawiodę. Tak było i tym razem, oczywiście.

Na reszcie się jednak zawiodłam. Po jego użyciu na głowie zostawało mi siano - a przecież niby jest z odżywką. Pal licho odżywkę, siano gorsze niż po reszcie szamponów bez odżywki - czyli wybitne wręcz.

Z rozczesywaniem też miałam problem, ale na szczęście nie jakiś przeraźliwy.

Więcej nie kupię - choćby z tej serii są lepsze :)

ilość zużytych opakowań: 1 [dobrze, że TŻ się czasem dołączał do wykańczania tej butli ;)]

BARDZO DOBRY

Bardzo dobry szampon, godny polecenia.:) Spełnia swoje zadanie. Nawilża suche włosy i ułatwia ich rozczesywanie (a ja miałam z tym naprawdę niemałe kłopoty, gdyż moje włosy są długie i suche), radził sobie nawet ze zniszczonymi końcówkami (tzn. pozwalał mi je rozczesać, a także poprawił ich stan). Szmpon cudnie pachnie, mycie nim włosów codziennie rano wprawia w dobry nastrój.:) Jest baaaardzo wydajny, do umycia moich długich, gęstych włosów wystarczą dosłownie 2 malutkie kropelki. Nie obciąża włosów, nadaje im połysk. Nie wywołuje łupieżu. Cena jest przystępna.:) Nie daję jednak maksymalnej liczby gwiazdek, bo czegoś mi w nim jednak brakuje...choc do końca nie potrafię tego sprecyzować...nie do końca radzi sobie z puszeniem się moich włosów...no, ale tutaj, wg fryzjerki pomóc może tylko prostownica...:( Myślę, że być może wrócę do tego szamponu wiosną i latem...teraz poszukam czegoś bardziej kremowego...;)

sam zapach

Niestety oprócz zapachu ten szampon nie ma dla mnie żadnych zalet. Nie oczyszcza włosów ani skóry głowy tak jakbym sobie tego życzyła i nie daje się wypłukać - mam wrażenie że włosy są niedomyte i oblepione (odżywka?), robią się jakieś sztywne i matowe (płukałam 5 razy i nic). Okropnie podrażnił mi skórę głowy (zapach?). Nie ma mowy o żadnej pielęgnacji.
Szampon jest bardzo wydajny - normalnie uznałabym to za zaletę ale teraz muszę się męczyć z wielgachną butlą szamponu, którego na pewni nie użyję do mycia głowy. Mam nadzieję że jako płyn do prania ręcznego będzie lepszy.

ten zapach za mna chodzi.

lubie ten szampon za piekny zapach,poza tym jest stanadrtowy,choc wydajnosc troszke mniejsza niz standartowy szampon
ma konsystencje zelu,dobrze sie rozprowadza,splukuje, wloski sa nawet blyszczace,
ciezko mi coeniac bo z moimi wlosami zaden szampon nic nie robi,ciezko powiedziec czy ulatwia rozczesywanie ;)

na pewno wielkie brawa za zapach-nie oklamujmy sie,ten szampon wszyscy kupuja tylko dla niego ;)

Mieszane uczucia

Kupiłam ten szampon przed wyjazdem na wakacje do Maroka z prostej przyczyny w czasie urlopów zwykle używam szamponów 2 w 1, a ten miał za zadanie jeszcze regenerować suche włosy. Niestety na początku byłam tym produktem załamana- po myciu włosy były sianowate, szorstkie i wysuszone. Chciałam go zostawić w tamtejszym hotelu, ale jednak spakowałam go w drogę powrotną. W Warszawie umyłam nim ponownie włosy- i cud. Były miękkie, ładnie sie układały, lśniły i geberalnie byłam bardzo zadowolona z niego i używałam przez cały wrzesień ( tutaj muszę dodać,że in plus mozna zaliczyć dużą wydajność- zaledwie kropelka wystarczy aby umyć głowę). Więc może to była wina marokańskiej wody ? :))).
Summa sumarum- ***