Nivea, Q10 Plus, Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

Nivea, Q10 Plus, Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

Formuła kremu pod oczy Nivea Q10 Plus, stosowana regularnie, zwiększa naturalny poziom koenzymu Q10 i kreatyny w skórze, skutecznie zwalcza zmarszczki od wewnątrz, redukuje ich widoczność oraz pomaga zapobiegać powstawaniu nowych. Lekka, szybko wchłaniająca się formuła - stworzona specjalnie z myślą o delikatnej skórze wokół oczu - zmniejsza widoczność cieni pod oczami.

nie.. jednak nie

Kupilam zachecona poleceniem ekspedientki. No wydawalo sie po orwarciu opakowania, ze wszystko bedzie w porzadku. No ale jednak nie...

Produkt zamkniety jest w bialej, miekkiej tubce z prosta szata graficzna.
Po otwarciu tubki ukazuje sie waski dziubek, dzieki czemu mozemy zaaplikowac odpowiednia ilosc kremu.
Konsystencja kremu jest troche ciezka, ale dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchlania. Ma bialy kolor, i delikatny zapach, ledwo wyczuwalny.

Powinien zmniejszac cienie pod oczami, oraz zmarszczki. Jednak nie robi nic.
Troche nawilza.
No klapa totalna.
Plus za to ze byl w miare wydajny.

Mam cienie pod oczami i opuclizne, zmarszczek jako takich nie mam.
A on nie poradzil sobie kompletnie z niczym.
A korektor polozony na niego lekko sie wazy i sciera.

Słaby.

Kremów pod oczy używam od 20 roku życia, idąc za radą mojej pani dermatolog. Przetestowałam ich naprawdę sporo, z każdej półki cenowej.
Krem przeciwzmarszczkowy Nivea dostałam od przedstawiciela handlowego jako gratis-cóż, teraz już wiem, dlaczego....
Wizualnie krem prezentuje się tak, jak inne-miękka tubka, zakończona wygodnym aplikatorem, który dozuje odpowiednią ilość produktu.
Krem jest lekki, biały, pachnie delikatnie, szybko się wchłania i...nic.
Dosłownie, nic. Chociaż, nie, jest jedna rzecz-używany przez jakieś 2 tygodnie pogorszył stan mojej skóry, choć moja jest niezwykle wypielęgnowana, tak wtedy była szara, cienie się pogłębiły, skóra zrobiła się wysuszona i szorstka, jak kartka papieru. Coś okropnego. Nie było to klasyczne uczulenie, nie-raczej zbyt słabe działanie kosmetyku. Nie nawilża, nie chroni, nie wygładza-cóż, być może lepiej sprawdzi się jako ''pierwszy krem''? Ja mam 25 lat, używałam go na przełomie sierpnia/września 2017-być może mojej wymagającej skórze coś tak lekkiego i delikatnego nie jest w stanie sprostać?
Cóż, może i tak być, ale w takim razie, dlaczego producent reklamuje go jako remedium na zmarszczki-przecież koenzym Q10 powinien działać cuda!
Nie szkodzi, ale i nie pomaga-to już lepiej zastosować pod oczy żel z Flos-leku, niż ten krem-on naprawdę nie robi nic. Nie uczula, ale i nie działa.
Cena zachęcająca, ale uwierzcie-nie jest wart nawet tego.

Nie polecam.

Nie jest źle

Dostałam jako gratis do innego produktu, raczej po Nivea nie sięgnęłabym sama. Zmarszczki w okolicy oczu posiadam może dwie, delikatne - nie jestem w stanie stwierdzić, czy się spłyciły, więc chyba działa słabo - stosuję regularnie od ok. 2 miesięcy, czyli zgodnie z opisem powinna być zmiana. Być może zapobiegł w powstaniu nowych, ale tego nie jestem w stanie ocenić... Nie rozjaśnił u mnie cieni. Dość dobrze nawilża i bardzo dobrze się wchłania. Nie miałam problemu z rozprowadzeniem kremu wokół oczu. Nie podrażnił mnie nigdy, a mam skórę wrażliwą. Jest bardzo wydajny. Chociaż nakładam go sporo, to zużyłam dopiero pół opakowania. Myślę, że jako krem nawilżający jest ok, chociaż za tę cenę można wziąć coś lepszego.

Używa produktu od: próbka

Duże rozczarowanie

Krem jest drogi,a kiepski. Podrażnil skórę wokól oczu, nie nawilża,bardzo słabo się wchłania,zastyga na skórze,tworząc grudki, nie da się go do końca ani wklepać ani wsmarować. Strasznie się z nim męczyłam,dobrze,że miałam tylko próbkę.

W żaden sposób nie działa

Marka Nivea zdecydowanie kojarzy mi się z pięknym zapachem, sympatią i częstym powrotem, ale ten produkt to jakaś komedia - na prawdę!

PLUSY:
+ Wystarcza na około 2-3 miesiące codziennego stosowania, a ma 15 ml,
+ Mała tubka z estetycznym wykonaniem, zmieści się wszędzie,
+ Dostępność w wielu drogeriach.

MINUSY:
- Nie redukuje w żaden sposób zmarszczek - chociaż nie w tym celu go zakupiłam,
- Zmniejsza cienie pod oczami - to był mój cel! I uwierzcie, że bardzo się zdenerwowałam, bo stosowałam go długo i zerowy efekt!
- Bardzo słabo nawilża,
- Konsystencja gęsta i ciężka do rozprowadzenia,
- Niestety trzeba unikać kontaktu z oczami, ponieważ wywołuje podrażnienia,
- Chemiczny zapach,
- Cena zdecydowanie nie adekwatna co do jakości.

PODSUMOWUJĄC:
Więcej nie wrócę do tego kosmetyku, jeżeli czytając tą recenzję poszukujesz czegoś podobnie jak ja na cienie pod oczami to proszę nie kupuj tego produktu, bo nie pomoże, a pieniążki z portfela (lub karty etc.) uciekną!

Nawilża

Nie jest zły, nawilża fajnie. Dzialania innego nie zauważyłam niestety, obietnice producenta o dzialaniu ujedrniajacym nie sà spełnione. Mam prawie 40 i juz by mi siè to przydało.

Nigdy więcej

Nie lubię kosmetyków Nivea i sama nie wiem dlaczego kupiłam ten krem. Cienie pod oczami nawet rozjaśnia. Co do zmarszczek to sama nie wiem, raczej nic się nie dzieje. Niestety, aplikacja to koszmar. Strasznie się marze i po zaschnięciu (bo nie wchłonięciu) zostawia białą warstwę pod oczami, którą potem muszę ścierać chusteczką. I na pewno nie jest to kwestia ilość. Rano jest to wyjątkowo denerwujące bo nie mam na to czasu a potem jeszcze ta czerwona skóra od tarcia. Nie polecam, nie kupie powtórnie.

Może być

Kupiłam ten krem za namową mojej koleżanki z pracy, która wręcz się rozpływa w zachwycie nad tym kosmetykiem. Krem wg. producenta miał/ma pomóc w zmniejszeniu cieni pod oczami i zmarszczek. Jak w obietnice zmniejszenia cieni pod oczami raczej już nie wierzę żadnemu z istniejących kosmetyków tak chciałam sprawdzić jak krem poradzi sobie ze zmarszczkami. Tak jak sądziłam poległ w starciu z moim sinymi '' podkówkami ''. Co do zmarszczek to... trudno powiedzieć. Na pewno fajnie nawilżył skórę pod oczami i według mnie dobrze współgra z korektorem pod oczy. Zapach niewyczuwalny więc jak dla mnie ok. Kiedyś na pewno jeszcze kupię ten krem!

Słaby

Lubie produkty Nivea.... Zwłaszcza te z serii Q10....niestety ten krem nie trochę zawiódł. M.in dlatego, że :
- słabo nawilża
- kiepsko sie rozsmarowuje
- roluje sie pod makijażem
- nie likwiduje zmarszek
Plusy:
- wydajny
- nie drażniący zapach
- nie podrażnia
Szkoda, że tak zawiodłam się na tym kremi. Myśle że gdyby miał bogatszą konsystencję i nie rolował sie to mógł by otrzymać ode mnie nawet 5 gwiazdek a tak z sentymentu do markj daje mu 3 gwiazdki.

Niweluje cienie i zasinienia, ale na zmarszczki za słaby

Od dawna zamierzałam wypróbować ten krem. Jak dotąd pod oczy sprawdzały mi się tylko produkty z Vichy. Krem z Nivei okazał się całkiem dobry:

+ całkowicie likwiduje cienie, zasinienia, sińce pod oczami. Granatowo-zielone podkówki, które od kilku lat zakrywałam korektorem pod oczy, znikają od razu po nałożeniu kremu, a skóra pod oczami jest jaśniejsza. To kwestia blasku, ponieważ kosmetyk jest bezbarwny i nie wybiela skóry. Raczej poprawia krążenie krwi i to orzeźwia skórę.

+ jeden z nielicznych kremów pod oczy, którego mogę używać nie tylko na noc, ale także na dzień pod makijaż. Nie podrażnia oczu, nie powoduje łzawienia, nie puchną po nim powieki. Makijaż świetnie się na nim utrzymuje: krem łatwo się wchłania, nic się na nim nie waży ani nie roluje.

+ ogromnie wydajny. Nie da się go na noc nałożyć jedną, grubą warstwą (co robię z kremami Vichy), bo się pod spodem waży, z wierzchu zastyga, a wcale nie działa lepiej. Można za to dokładać kolejne cieniutkie warstwy, jeśli ktoś ma wystarczającą cierpliwość (ja nie mam). Zużywam go pół roku i końca nie widać.

+ tubka jest higieniczna, poręczna i lekka.

+ bezzapachowy.

+/- cena (ok. 40 zł) to dla mnie za dużo. Wolę zapłacić 2-3 razy tyle i kupić krem, który naprawdę działa przeciwzmarszczkowo, a też wystarczy na pół roku lub dłużej.
Natomiast spośród wszystkich drogeryjnych kremów pod oczy ten jest najlepszy, bo rzeczywiście likwiduje zasinienia i oznaki zmęczenia na dolnych powiekach. Z tego punktu widzenia lepiej wydać 40 zł na Niveę niż na inny badziew.

PODSUMOWANIE:
Mimo wszystko nie kupię go ponownie i wrócę do Vichy, który kosztuje ok. 100 zł. Nivea działa dobrze, ale ja potrzebuję czegoś, co choć trochę wspomoże mnie w walce ze zmarszczkami mimicznymi wokół oczu.

Całkiem dobry, ale trochę mu brakuje

Krem kupiłam w drogerii internetowej za ok. 25 zł. I uważam, że to maksymalna cena, jaką można za niego zapłacić, chociaż i tak nie kupię go ponownie, bo jakoś mnie nie zachwycił.

Plusy:
- konsystencja kremowa, dobrze się wchłania
- nawilża, ale bardzo delikatnie
- krem jest wydajny.

Minusy:
- jak dla mnie rozprowadzanie tego kremu nie jest zbyt przyjemne, krem jakoś tak się maże
- opakowanie średnio wygodne dla mnie
- cena regularna zdecydowanie za wysoka
- krem jak dla mnie średnio nawilża skórę wokół oczu, po opisie producenta oczekiwałam zdecydowanie więcej od tego kremu - liczyłam na intensywne nawilżenie i jakiekolwiek działanie przeciwzmarszczkowe, a tego w ogóle nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy