L'biotica, Biovax, Bambus & Olej Awokado, Intensywnie regenerująca maseczka `Pogrubienie i zagęszczenie włosów`

Receptura maseczki zawiera kompleks 3D Bamboo Protect, odbudowujący i pogrubiający strukturę włosa, pobudzający je do wzrostu oraz cementujący uszkodzenia na całej ich długości. Podczas aplikacji dociera on do najbardziej uszkodzonych, newralgicznych miejsc włosa, reperując zniszczenia łodygi. Dzięki temu pasma włosów równomiernie odzyskują zdrowy blask, witalność i sprężystość, nawet na obszarze końcówek. Z odżywionych i dotlenionych cebulek wyrastają zdrowe, mocne, gęste włosy. Aksamitna, luksusowa konsystencja maseczki sprawia, że aplikacja preparatu jest niezwykle przyjemnym doznaniem, sam zaś produkt – wyjątkowo wydajny. Nie spływa z włosów.

Sprawdziła się super

Do masek na włosy podchodzę sceptycznie, ponieważ lubią obciążać i sprawiają że włosy są przyklapnięte. Tutaj skusiło mnie awokado w składzie.
Konsystencja jest dość lekka, łatwo się nakłada i rozprowadza.
Maskę nałożyłam na całą długość włosów, to co pozostało mi na rękach wsmarowałam w nasadę włosów. Maskę rozprowadziłam dość dokładanie, starając się przy tym wykonać delikatny masaż głowy. Głowę zawinęłam ręcznikiem i potrzymałam tak ok. 15 min.
Po zdjęciu ręcznika czułam, że większość produktu wchłonęła się we włosy. Praktycznie nie było co spłukiwać. Były miękkie i mięsiste w dotyku.
Nie suszyłam ich suszarką, pozostawiłam do wyschnięcia samym sobie.
Efekt końcowy był zadziwiający. Włosy były bardzo dobrze nawilżone, sypkie i lekko odbite od nasady, przez co sprawiały też wrażenie zagęszczonych. Do tego były lśniące i wygładzone. Taki stan utrzymywał się także na drugi dzień.
Totalne zaskoczenie. Nie spodziewałam się takiego dobrego efektu.
Produkt ma standardową wydajność jak większość masek. Wystarcza mi na ok 5 razy ale mam długie włosy.
Opakowanie ok, plastikowy słoiczek z którego z łatwością można wydobyć produkt.

Świetna

Maskę kupiłam ze względu na olej avocado w składzie. Producent obiecuje pogrubienie i zagęszczenie włosów-nie wierzę w takie bajki, używałam jej jako po prostu maski emolientowej do włosów. Jest to jedna z nielicznych masek Biovaxu, jeżeli nie jedyna bez gliceryny wysoko w składzie (ważna informacja dla osób nie lubiących się z tymże półproduktem). Produkt dostajemy w słoiczku typowym dla marki, w przyjemnym, zielonym kolorze. Konsystencja nie jest tak woskowa jak chociażby produktów z serii Glamour, ale jednak jest dosyć gęsta, wystarcza niewiele do pokrycia włosów do połowy pleców. Pachnie trochę dziwnie, roślinno-kosmetycznie-mydlanie, ale nie przeszkadza mi to. Na moich włosach sprawdzała się świetnie-były gładkie, sypkie i lśniące z zachowaną objętością. Ciężko u mnie o taki efekt, gdyż mam zdrowe włosy, jedynie uwrażliwione na końcach, łatwo u mnie o przyklap i obciążenie. Nakładałam ją przed myciem, po myciu i emulgowałam olej. Nawet nakładana po myciu sprawiła się dobrze. Myślę, że maska najlepiej sprawdzi się na włosach średnio i niskoporowatych (olej avocado to olej półwnikający).

Super.

Najlepsza, używam ją po masce humektantowej, żeby domknąć nawilżenie. Sprawdza się świetnie. Nie rozumiem negatywnych opinii, ta maska wcale nie ma nawilżać xD. Polecam doinformować się w temacie odżywek, masek (podział na proteiny, humektanty, emolienty itd.) i dopiero później pisać recenzje, bo wprowadzacie wiele osób w błąd. Fakt faktem "pogrubienie i zagęszczenie" to bujda, ale nie wiem kto jeszcze wierzy w te tzw. "obietnice producenta". Zamiast tego lepiej patrzeć na skład produktu.

Cała prawda! Nie dla mnie.

Bardzo dużo osób poleca te produkty. Sama byłam zaskoczona opiniami i postanowiłam spróbować. Wybrałam produkt z serii pogrubienie i zagęszczenie. Wydawało mi się, że ta maska najlepiej będzie do mnie pasować. Niestety zawiodłam się. Żadnego nawilżenia i poprawy nie zauważyłam. Włosy jakie były takie były. Nic nie pomogło. Okey, jak każda maska troszkę zmiękczyła włosy ale ich stan się nie poprawił. Na dodatek uważam, że ta maska obciąża włosy. Nie dla mnie

Biovax i awokado- to jest to!

Uwielbiam Biovax, a gdy zobaczyłam wersję z Awokado- nie mogłam przejść obojętnie! Ma bardzo fajny skład i właśnie po nim oraz po firmie spodziewałam się samych dobroci i tak też było. Maseczka jest gęsta i łatwo rozprowadza się na włosaach. Ma bardzo przyjemny zapach i geniaaaaaaaaaaaaaaalne działanie! Moje włosy były po niej gładkie, miękkie i lśniące. Maskę nakładam przeważnie na 15 minut na wilgotne włosy i potem ją spłukuję. Podoba mi się jej zapach, bo jest lekki, ale taki kobiecy, świeży. Potem utrzymuje się na włosach i sprawia, że cudnie pachną. Dzięki olejowi awokado moje włosy potem się błyszczą i są śliskie, dzięki czemu się nie plączą, a to sobie cenię. Bardzo łatwo się je potem rozczesuje i nawet jak założę czapkę czy szalik to nie elektryzują się aż tak jak normalnie. Jak dla mnie jest świetna i jedyne czego żałuję, to że nie jest większa. :D

Raz na jakiś czas

Cenię sobie jej wydajność, bo przez tę gęstość starcza niewielka ilość produktu. Ślicznie pachnie, a zapach utrzymuje się na włosach naprawdę długo. Na pewno jest lepsza od wszystkich masek Kallosa, choć i o wiele droższa. Naprawdę dobrze nawilża i obciąża suche włosy.

Słaba

Jedna z najsłabszych masek tej firmy. Jak tylko pojawiła się w sklepach to od razu się na nią napaliłam kupując zestaw razem z odżywką błyskawiczną. I to był najgorszy zakup. Maska nie daje nic, nie pogrubia a tym bardziej nie zagęszcza włosów. Moje włosy po tej masce są matowe i jakieś takie sianowate. Zapach też jakiś taki trawiasty, nie spodobał mi się. Więcej nie kupię.

Wygładza i nawilża

Bardzo dobra maseczka, zwłaszcza dla włosów suchych, kręconych, farbowanych. Zmniejsza puszenie, nawilża, nadaje połysk. Natomiast pogrubienie i zageszczenie można włożyc między bajki. Zapach nie przypadł mi do gustu, dla mnie jest chemiczny, kojarzy mi się z jakimś olejem bądź ropą.

ulubiona

Ze wszystkich maseczek biovax, ta konkretna jest moją ulubioną, przez to że pięknie pachnie. Oczywiście działa też wspaniale na włosy. Pozostawia je nawilżone, wspaniale lśniące i odżywione. Używam przynajmniej raz w tygodniu. Wkrótce planuję jej ponowny zakup.

Wykorzystała: kilka próbek

NAJLEPSZA MASECZKA

Jest to produkt kosmetyczny/fryzjerski z najwyższej półki. Zawiera w sobie zalety wszystkich dostępnych na rynku produktów regenerujących włosy/ Efekt photoshop, miękkość, generalnie jak po zabiegu w Spa <3

Uwielbiam ją

Moje włosy kochają Biovax w każdym wydaniu. Podobnie sprawa ma się z tą maską, niestety moje włosy są zniszczone, jednak po jej użyciu stają się one zdrowe, piękne

Zalety:
+Włosy pięknie po niej wyglądają
+Pogrubione
+Błyszczące
+Miękkie
+Ma bardzo przyjemny zapach
+Super konsystencja
+Photoshop na włosach

Wady:
-Jak dla mnie stosunek wydajność cena, mam włosy długie i gęste, ale jestem też świadoma, że za jakość się płaci.

Dla mnie to kolejny genialny produkt do włosów, który uwielbiam używać.

HIT!

Na moich wysokoporowatych, kręconych włosach sprawdza się idealnie. Świetnie podkreśla skręt, nadaje objętości, włosy pięknie po niej pachną. Cena bardzo dobrze współgra z jakoscią.