Ziaja, Mintperfekt Sensitiv, Pasta stomatologiczna zmniejszająca nadwrażliwość

Ziaja, Mintperfekt Sensitiv, Pasta stomatologiczna zmniejszająca nadwrażliwość

Pasta do zębów Ziaja Mintperfect Sensitv jest przeznaczona do codziennego stosowania z naturalną betainą, azotanem potasu, aminofluorek i fluorkiem sodu - systemem wyselekcjonowanych substancji o aktywności redukującej nadwrażliwość. Wzmacnia szkliwo, chroni dziąsła i odsłonięte szyjki zębowe oraz zapobiega odkładaniu bakteryjnej płytki nazębnej. Wzmacnia i chroni zęby oraz dziąsła przed działaniem kwasów.

Produkt stosowany w higienie jamy ustnej i zębów, zawiera 0,12 % jonów F.
Sposób użycia: Szczotkować minimum 2 razy dziennie, nie połykać. Dla profesjonalnej higieny jamy ustnej stosować najlepiej razem z zmniejszającym nadwrażliwość zębów płynem stomatologicznym. Przy przyjmowaniu fluoru z innych źródeł należy skonsultować się ze stomatologiem lub lekarzem.

z fluorem
50-100ml

Brdzo dobry produkt

Kupuję tę pastę od dłuższego czasu, na zmianę z elmex dla zębów nadwrażliwych. Tylko te dwie dają ulge moim nadwrażliwym zębom.
Akurat ta pasta jest bardzo skuteczna w pielęgnacji zębów nadwrażliwych, to prawda, że słabo sie pieni, ale akurat każda pasta tego typu nie jest obfita w pianę.
Pasta wystarczająco dobrze odświeża i doczyszcza.
Jest tania, ale niestety trzeba się natrudzić, by ją kupić.

pasty do zębów to nie jest mocna strona Ziai

Moja przyjaciółkę jest prawdziwym hard-userem produktów Ziai, dlatego testujemy przeróżne produkty. Niestety produkty z serii stomatologicznej nie są mocną stroną - fakt, są wydajne, mają ciekawe składy, ale smak i odświeżające działanie to pięta Achillesowa. Głównie smak i słabe odświeżanie zniechęciły mnie do regularnego stosowania tej pasty i sprawdzenia jej właściwości na moich wrażliwych zębach i dziąsłach. Jeśli komuś odpowiada taki smak, to myślę, że doczeka się pozytywnego efektu, jednak ja wolę mocno miętowe preparaty.

dobra

Bardzo dobra pasta do zębów. Działa tak jak powinna, zmniejsza nadwrażliwość zębów wrażliwych. Podczas stosowania tej pasty można bez problemów jeść słodkie, kwaśne, gorące i zimne potrawy bez przykrego uczucia bólu. Dobrze myje.

Pasta dla dzieci

Różowa seria do pielęgnacji zębów dla mnie jest nie do przyjęcia. Pasta ta jest słodka w smaku. Odstawiłam takie pasty mając 7 lat. Ziaja zafundowała mi powrót do dzieciństwa i past dla dzieci. Myjąc zeby chce zeby oddech był świeży a zeby zdrowe. Tutaj o świeżości oddechu mowy nie ma. Smak i zapach conajmniej dziwne. Słabo myje zeby

Dobra pasta do zębów

Zalety:
- odświeża jamę ustną, ma przyjemny miętowy posmak
- dobrze czyści zęby, są po jej użyciu gładkie, dobrze usuwa osad
- gęsta formuła
- wydajna
- delikatnie zmniejsza nadwrażliwość
- niska cena

Kończę tubkę

Pierwszy raz ją kupiłam. Zostało mi jej może jeszcze na 2-3 użycia. Była tania. Smakuje słodko-miętowo. Dla mnie żadna rewelacja. Prawie w ogóle nie odświeża. No bardzo słabo. Do wrażliwych zębów ok. Nic nie wybiela. Jest mega łagodna, aż za łagodna. Nietrafiony zakup.

dobra, tania pasta

Kupiłam tą pastę w jakiś delikatesach za 4,90zł. Cierpię na wielką wrażliwość zębów. Do tej pory ulgę przynosił mi tylko zielony Elmex i Sensodyne. Od teraz do moich faworytów doliczam też Ziaję.

Pasta zamknięta jest w standardowej, odkręcanej tubie, a tuba w kartoniku. Wolałabym "klik", bo to zawsze oszczędność czasu.
Konsystencja w porównaniu do past z mojej czołówki jest troszkę rzadsza. Kolor biały.

Ziaja nie pieni się mocno, jak większość past "specjalistycznych". Odświeża umiarkowanie, ale wystarczająco. Nie wybiela, to dobrze.

Naprawdę działa na nadwrażliwość. Może nie tak szybko jak Elmex, ale używana systematycznie naprawdę zmniejsza problem. Jak dla mnie to świetna alternatywa dla droższych past. W dodatku to polski produkt. Na pewno jeszcze u mnie zagości, jeśli gdzieś się na nią natknę. Niestety, z dostępnością past Ziaja w moich stronach ciężko, ale to stosunkowo nowość, więc wierzę, że będzie coraz lepiej.

Ze swojej strony bardzo polecam.

Używam tego produktu od: styczeń 2016

Bardzo dobra pasta

Zazwyczaj kosmetyki Ziai mnie nie zachwycały - wyjątek stanowi Mydło pod prysznic Sopot Spa (niebieskie), mydło Oliwkowe pod prysznic, maseczka z zieloną glinką i żel fizjologiczny Ziaja Med. Poza tym trafiałam na niezbyt dobre kosmetyki. Ta pasta jest bardzo dobra.

Moje zęby są z natury bardzo wrażliwe, mam delikatne szkliwo. Dodatkowo piję sporo herbaty, kawy i coca coli - i przyznam szczerze, że nie mam zamiaru z tego zrezygnować.

Pasta jest pakowana w wygodną miękką tubkę. Konsystencja jest standardowa - typowa dla past z fluorem czyli kremowa, nie ścieka z szczoteczki. Dzięki wygodnej i miękkiej tubce łatwo się wyciska. Tubka dzięki temu, że nie jest metalowa nie wykręca się na wszystkie strony i do samego końca wygląda estetycznie.

Pasta dobrze odświeża zęby. Nie jest mocno miętowa i chwała jej za to. Odświeża oddech, nie wysusza. Dobrze się pieni. Jest łagodna, czyli jest idealna dla wrażliwców. Jak dla mnie osobiście jest lepsza od Colgate dla zębów wrażliwych. Łagodzi podrażnienia i zęby po niej nie krwawią i nie są aż tak wrażliwe na zimno czy gorąco, czyli robi to co ma robić. Ta pasta jest dobra dla osób chcących stosować pasty z fluorem, które są jednocześnie delikatne.

Cena tej pasty jest niska, a dostępność dobra - widzę ją w drogeriach Hebe i w sklepikach Ziai. Poza tym wydajność jest w normie - miesiąc z pastą gwarantowany.

Czy kupię ponownie?
Tak. Ta pasta spełnia u mnie swoje podstawowe zadanie - łagodzi podrażnienia, dobrze się pieni i nie jest za mocno miętowa. Trafia więc do kosmetyków z Ziai które lubię i będę kupować.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc