Ariana Grande, Ari EDP

Ariana Grande, Ari EDP

Ari marki Ariana Grande to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gruszka, różowy grejpfrut, malina
nuta serca: konwalie, róża, kwiat wanilii
nuta bazy: pianki marshmallows, piżmo, nuty drzewne

20% jesień/zima 80% wiosna/lato

Słodkie kobiece perfumy

Kupiłam miniaturkę perfum Ari i jestem z nich zadowolona. Zapach jest słodki, kobiecy, lekki, ale nie nie przesądzony w stronę perfum dla dzieci. Idealny na co dzień ;) Zaletą jest również pa prawdę urocze opakowanie. Trwałość także jest dobra

Hit!

Miniaturę otrzymałam wraz z kalendarzem adwentowym Douglasa. Początowo popychałam flakonik coraz bardziej w głąb szafy, lecz, gdy po niego sięgnęłam uwiódł mnie i na stałę zagości na mojej półce. Zakupiłam produkt pełnowymiarowy, cena jest przystępna jak na zapach firmowany czyimś nazwiskiem. Zapach bardzo kobiecy, słodki, owocowy. Bez miesza się z liczi i cytrusami. W sam raz na letnie orzeźwienie i zimowe smutki.

Obłędny zapach

Naprawde brak mi słow by opisać to cudo. Jestem zakochana w tym zapachu. Są takie słodkie, idealnie wpasowały sie w moje gusta

Słodka rozkosz.

Bardzo słodki zapach, ale delikatny wdzięczny i dziewczecy. Uwielbiam go bo wspomnieniami przenosi mnie w lata młodzieńcze lata beztroski i miłości w powietrzu. Zapach nie mdli jest dość wydajny i długo pozostawia swój zapach na ciele czy ubraniu. Idealny na każdą porę dnia i roku. Cena dość wysoka ale osobiście uważam że raz na jakiś czas warto zapłacić za taką słodką rozkosz.

Słodkie

Perfumy "Ari" przypadły mi najbardziej do gustu ze wszystkich wydanych do tej pory przez Arianę. Zapach jest słodki, delikatny, dziewczęcy. Jest idealny na dzień i pasuje na okres jesienno-zimowy. Flakonik prezentuje się cudownie. Perfumy są bardzo wydajne i trwałość jak najbardziej na plus.

Najsłodsza

Perfumy nabyłam z Douglasie, choć trochę ubolewam nad cena, bo w moim mniemaniu jest troszkę za wysoka za tak mała pojemność. Ale w zasadzie to jedyny minus. Zapach jest naprawdę cudowny, dziewczęcy i słodki - doskonale pasuje do opakowania. Myślę, że perfumy są idealne na kazda porę roku ze względu na to, że są lekkie i uniwersalne. Utrzymują się dość długo, ale nie cały dzień.

przepiękne perfumy

Jestem wielką fanką Ariany Grande, jednak nie z tego powodu zakupiłam jej debiutanckie perfumy. Zapach ten poleciła i pani z Douglasa; na początku nie podobał mi się, jednak już po kilku dniach się do niego przekonałam, i gdy dostałam go na urodziny nie mogłam się z nim rozstać, teraz używam go rzadziej, ale nadal często. Zapach jest bardzo w stylu Ariany: słodziutki, jednak nie mdlący - idealny dla młodszych fanek, ale też dla starszych dziewczyn - wiadomo, kwestia gustu. Flakonik jest przeuroczy, mój ulubiony. Jedyny minus jaki widzę to trwałość.

Moje ulubione

Ari mimo, że celebryckie, to naprawdę dobrej jakości perfumy. Są bardzo słodkie, ale nie mdlące, sztuczne, ani ciężkie. Idealne na wiosenne dni.

Na początku czuję malinę i grapefruit, który nadaje nieco goryczki malinowej słodyczy.

Później zapach nieco łagodnieje i na pierwszy plan wychodzą słodsze nuty z wciąż wyczuwalną maliną.

Pojawia się gruszka i pianki marshmallow, które już do końca w połączeniu z maliną dominują ten zapach.

Na końcu zapach z owocowego staje się jeszcze bardziej puchaty i delikatny przez nuty drzewne zmieszane z nadal obecnymi piankami.

Nie da się ich przedawkować, ponieważ są lekkie i nieduszące. Projekcja jest dobra, jednak zapach po dłuższym czasie staje się bardziej bliskoskórny.
Trwałość 7h co jest naprawdę dobrym wynikiem.

Podsumowując perfumy są bardzo wydajne i bardzo uzależniające. Nie nudzą mi się, ani nie przypominają Sweet Like Candy. Polecam :)

Moje ulubione

ah zakochalam sie w tych perfumach. kocham slodkie zapachy wiec ari byly dla mnie idealne. są bardzo trwałe i bardzo wydajne. kupilam flakon 50ml i wykorzystalam go w pol roku codziennie idz uzywajac. bardzo je lubie, uzywam na zmiane z moonlight. swietny zpach na wiosne,lato ;)

słodko i z pazurem

Ari osobiście kojarzy mi się ze szlachetniejszą wersją Ultra Sexy z Avonu. Jak dla mnie jest bliźniaczo podobny. Idealne połączenie słodkości gruszki wanilii i słodkich pianek doprawiona piżmem i drzewem. Ultra słodki więc ja jestem kupiona i jak najbardziej polecam :)

Słodki jak Ariana

Słodki, dziewczęcy i urzekający zapach Ari od razu podbił moje serce! Bardzo lubię takie zapachy, nie jest zbyt ciężki ale potrafi być intensywny. Wywołuje u mnie pozytywne odczucia, ma śliczny flakonik i ładny różowy kolor. Pasuje na co dzień jak i na wieczór. Najlepiej nosi się wiosną. Do tego jak na markowy produkt jest w przystępnej cenie.

Urzekająca słodycz

Piękny zapach kwiatów zanurzonych w słodyczy pianek marshmallow i w przyciągającej wanilii. Zapach słodki, nie ulepkowaty, ani uciążliwy, nie przyprawiający o ból głowy.
Zapach, który pragnie się stale czuć na skórze, bo wprawia w dobry nastrój.
Trwały, utrzymuje się na ciele kilka godzin.
Słodycz jest ciepła, otulająca i zmysłowa. To zapach idealny na zimowy czas.
Flakon jest urzekajacy, oprócz tego nieszczęsnego puszka. Uważam, że nie pasuje on do tego flakonu. Zamiast niego można było doczepić gadżeciarską zawieszkę.
Ogólnie zapach udany. Bardzo mi się podoba . Polecam.