Ariana Grande, Ari EDP

Ariana Grande, Ari EDP

Ari marki Ariana Grande to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gruszka, różowy grejpfrut, malina
nuta serca: konwalie, róża, kwiat wanilii
nuta bazy: pianki marshmallows, piżmo, nuty drzewne

25% jesień/zima 75% wiosna/lato

Najsłodsza

Perfumy nabyłam z Douglasie, choć trochę ubolewam nad cena, bo w moim mniemaniu jest troszkę za wysoka za tak mała pojemność. Ale w zasadzie to jedyny minus. Zapach jest naprawdę cudowny, dziewczęcy i słodki - doskonale pasuje do opakowania. Myślę, że perfumy są idealne na kazda porę roku ze względu na to, że są lekkie i uniwersalne. Utrzymują się dość długo, ale nie cały dzień.

przepiękne perfumy

Jestem wielką fanką Ariany Grande, jednak nie z tego powodu zakupiłam jej debiutanckie perfumy. Zapach ten poleciła i pani z Douglasa; na początku nie podobał mi się, jednak już po kilku dniach się do niego przekonałam, i gdy dostałam go na urodziny nie mogłam się z nim rozstać, teraz używam go rzadziej, ale nadal często. Zapach jest bardzo w stylu Ariany: słodziutki, jednak nie mdlący - idealny dla młodszych fanek, ale też dla starszych dziewczyn - wiadomo, kwestia gustu. Flakonik jest przeuroczy, mój ulubiony. Jedyny minus jaki widzę to trwałość.

Moje ulubione

Ari mimo, że celebryckie, to naprawdę dobrej jakości perfumy. Są bardzo słodkie, ale nie mdlące, sztuczne, ani ciężkie. Idealne na wiosenne dni.

Na początku czuję malinę i grapefruit, który nadaje nieco goryczki malinowej słodyczy.

Później zapach nieco łagodnieje i na pierwszy plan wychodzą słodsze nuty z wciąż wyczuwalną maliną.

Pojawia się gruszka i pianki marshmallow, które już do końca w połączeniu z maliną dominują ten zapach.

Na końcu zapach z owocowego staje się jeszcze bardziej puchaty i delikatny przez nuty drzewne zmieszane z nadal obecnymi piankami.

Nie da się ich przedawkować, ponieważ są lekkie i nieduszące. Projekcja jest dobra, jednak zapach po dłuższym czasie staje się bardziej bliskoskórny.
Trwałość 7h co jest naprawdę dobrym wynikiem.

Podsumowując perfumy są bardzo wydajne i bardzo uzależniające. Nie nudzą mi się, ani nie przypominają Sweet Like Candy. Polecam :)

Moje ulubione

ah zakochalam sie w tych perfumach. kocham slodkie zapachy wiec ari byly dla mnie idealne. są bardzo trwałe i bardzo wydajne. kupilam flakon 50ml i wykorzystalam go w pol roku codziennie idz uzywajac. bardzo je lubie, uzywam na zmiane z moonlight. swietny zpach na wiosne,lato ;)

słodko i z pazurem

Ari osobiście kojarzy mi się ze szlachetniejszą wersją Ultra Sexy z Avonu. Jak dla mnie jest bliźniaczo podobny. Idealne połączenie słodkości gruszki wanilii i słodkich pianek doprawiona piżmem i drzewem. Ultra słodki więc ja jestem kupiona i jak najbardziej polecam :)

Słodki jak Ariana

Słodki, dziewczęcy i urzekający zapach Ari od razu podbił moje serce! Bardzo lubię takie zapachy, nie jest zbyt ciężki ale potrafi być intensywny. Wywołuje u mnie pozytywne odczucia, ma śliczny flakonik i ładny różowy kolor. Pasuje na co dzień jak i na wieczór. Najlepiej nosi się wiosną. Do tego jak na markowy produkt jest w przystępnej cenie.

Urzekająca słodycz

Piękny zapach kwiatów zanurzonych w słodyczy pianek marshmallow i w przyciągającej wanilii. Zapach słodki, nie ulepkowaty, ani uciążliwy, nie przyprawiający o ból głowy.
Zapach, który pragnie się stale czuć na skórze, bo wprawia w dobry nastrój.
Trwały, utrzymuje się na ciele kilka godzin.
Słodycz jest ciepła, otulająca i zmysłowa. To zapach idealny na zimowy czas.
Flakon jest urzekajacy, oprócz tego nieszczęsnego puszka. Uważam, że nie pasuje on do tego flakonu. Zamiast niego można było doczepić gadżeciarską zawieszkę.
Ogólnie zapach udany. Bardzo mi się podoba . Polecam.

Śliczny idealny na codzień

Perfumy są zdecydowanie zapachem dla nastolatek, gdyż jest to połączenie wanilii z watą cukrową. Jednak zapach jest naprawdę piękny, idealny na codzień. Opakowanie urocze i porządne :) Cena za jakość jak najbardziej przyzwoita dlatego szczerze polecam młodym dziewczyną w wieku szkolnym.

Sama slodycz

Perfumy są bardzo słodkie, mimo tego nie męczą. Flakonik cudny. Zapach długo się utrzymuje. Kolejny plus to perfumy są wydajne. U mnie królowały tej zimy. Teraz rozglądam się za czymś bardziej świeżym

Prześliczna słodycz!

Skusiłam się na ten perfum w Douglasie nie mogąc się zdecydować, czy wolę ten zapach od Ariany czy "FRANKIE". Padło jednak na ten, gdyż jest słodszy. I nie zawiodłam się, ślicznie, słodko pachnie, długo się utrzymuje na skórze i nie "męczy" mimo tego, że jest taki słodki (to duży plus, bo od niektórych zapachów mimo, iż mi się podobają bardzo boli mnie głowa). Dodatkowo prześliczny flakonik z "kiciusiem" idealnie pasuje do tego zapachu. Polecam i czekam na nowe zapachy od Ariany :)

Przecudowny perfumik

Kupilam ten perfum w perfumerii Douglas.Jestem z niego bardzo zadowolona.Perfum jest przepiekny,dlugotrwaly i nie mdli.Jest to jeden z moich ulubionych perfum.Flakonik rowniez prezentuje sie fantastycznie.Polecam kazdemu:-)

Używam tego produktu od: Miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie