1000 Caresses, Stay On Pressed Powder (Puder prasowany)

1000 Caresses, Stay On Pressed Powder (Puder prasowany)

Niezwykle delikatny, jedwabisty puder. Zapewnia nienaganny wygląd aż do 12 godzin. Nie brudzi ubrań. Nie podkreśla zmarszek. Przebadany dermatologicznie.

był moim ulubieńcem

Trwały puder, dobrze krył niedoskonałości, nie zostawiał śladów, miał idealny kolorek, świetnie matowił moja trudną do opanowania strefę T, puderniczka też mi się podobała. Wielka szkoda że go już nie produkują:((Używam tego produktu od: 3 lata

Daje rade ;)

Hmm..jak za taką cene całkiem przyzwoity. Nakladałam go najczęściej na podkład. Dobrze matuje ale nie na długo. Dobrze sie rozprowadza i nie daje efektu maski nawet jesli jest uzywany bez podkładu. Pudełko poręczne, nie za duże z lusterkiem niestety szybko sie psuje.

Używam tego produktu od:uzywałam 1-2 lata temu

raczej dla tłustych cer

Sama nie wiem jak go ocenić... Z jednej strony rzeczywiście nadaje twarzy jedwabistą miękkość i gładkość, zapewnia długotrwały mat, ale z drugiej ciężko stapia się z podkładem, podkreśla rozszerzone pory, no po prostu widać go na twarzy. Trochę lepiej ma się sprawa, gdy nakłada się go na bloker. Z tego wniosek, że nadaje się on na tłuste podłoże (albo tłusta cera albo tłusty krem). Zresztą za tym przemawia też fakt, że puder ten moją mieszaną, skłonną do przesuszania cerę, nieprzyjemnie ściąga :( Ale z drugiej strony czego się spodziewać po długotrwałym pudrze?? Sama bym go raczej nie kupiła, bo jest za bardzo matujący jak dla mnie, a ten mat jest nieco płaski, ale że dostałam to staram się używać. Kolorek, choć dobierany w ciemno, mam całkiem niezły: 02 champagne - jest dość jasny, w sam raz dla mojej bladej cery. Ale muszę przyznać, że trzeba uważać, by nie nałożyć go za dużo, gdyż w takim wypadku lubi nadać twarzy lekko żółtawego odcienia, no i jeszcze bardziej go widać :( Na plus mogę za to zaliczyć ładną i wygodną puderniczkę z dużym lusterkiem i milutkim puszkiem. A na minus to, że przy pierwszym upadku popsuło się zamykanie i teraz puderniczka mi się nie zatrzaskuje do końca. Ale z pudrem nic się nie stało :)

depilacja brwi

Stara miłość...

nie rdzewieje :)

Mam wrażenie, że ten puder został już wycofany, ale tak się składa, że mam jeszcze pół opakowania. :)

Używałam go swego czasu namiętnie i z przyjemnością - kilka lat temu nie miałam większych problemów z cerą i w zasadzie prasowany puder mi wystarczył (zero podkładu).
Ten jest bardzo drobny i gładki, wręcz kryjący, ale nie ma mowy o żadnej masce na twarzy - efekt zbliżony do podkładu w kompakcie, albo może do Creme Puff Max'a Factora.
Doskonale się rozprowadza, matuje przyzwoicie, po paru godzinach konieczne są poprawki, ale to przecież nie jest większy problem.

Wybór kolorów był, pamiętam, niezły.
Moje jedyne zastrzeżenie dotyczy puderniczki: każda mi się rozpadała mniej więcej w połowie czasu użytkowania :(
Może dlatego jedna się została :)