Sensique, French, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Sensique, French, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Trwałe lakiery Sensique do tworzenia klasycznego, francuskiego manicure. Bez toluenu i formaldehydu.
Nowoczesna formuła z tefpoly
- przedłuża trwałość lakieru,
- pogłębia intensywność koloru,
- zapewnia efekt szklanego połysku,

Półprzeźroczysty dobry lakier

Lubię lakiery tej firmy - są przyjemne w użyciu, maja dobre krycie, są dosyć trwale i tanie. Do tego po dłuższym czasie nie gęstnieją i nie rozwarstwiają się tak jak inne z tej samej półki cenowej. Seria French to półprzezroczyste, mleczne, naturalne kolory. Dają bardzo dziewczęcy efekt. Nie robią smug. Dla pełniejszego krycia wymagają 2-3 warstw. Bardzo przyjemny produkt.

Fajny i tani.

Posiadam kolor Cupcake 131. Jest perłowy, troszkę wpadajacy w róż i brzoskwinie. Na paznokciu wygląda ładnie i delikatnie. Nie kryje mocno tylko pozostawia subtelną poświatę. Pędzelek jest ok, dobrze się nim maluje. Lakier nie pozostawia smug, ładnie wygląda na plytce.

Tani i Naprawdę Dobry Lakier!

Robiąc zakupy w Naturze skusiłam się na szybki zakup lakieru do paznokci - potrzebowałam lekko kryjącego, w naturalnym odcieniu "french" lakieru do paznokci, który będę mogła stosować na odżywkę.
Wybór padł na Sensique French numer 130 Almond. Stwierdziłam, że jeśli kosztuje 7 zł i okaże się "bublem" to nie będę bardzo żałowała zakupu.

Producent pisze, że jest to trwały lakier do paznokci z formułą Tefpoly.
Po przetestowaniu lakieru - zarówno na samą płytkę paznokcia oraz jako warstwę wykończeniową na odżywkę - lakier bardzo dobrze się nakłada, nie pozostawia smug, nie tworzy grudek, a przede wszystkim dość szybko schnie.

Dodatkowo ma bardzo ładne wykończenie - zapewnia taki efekt szklanego połysku i bez problemu utrzymuje się przez około 5-6 dni co dla mnie jest i tak bardzo dobrym rezultatem.

Lakier mam już kilka miesięcy i nadal dobrze się sprawuje, nie wyschnął, ani nie zmienił swojej konsystencji. Na wiosnę zamierzam zakupić kilka innych kolorów w nieco żywszych tonacjach, zobaczymy jak Sensique sobie radzi z kolorami.

Polecam serię Sensique French, bo jest to naprawdę dobry lakier za tak niewielkie pieniądze.