Lip Liner (konturówka do ust)

Lip Liner (konturówka do ust)

Tania i popularna konturówka do ust, dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej. Miękka, dobrze się prowadzi po skórze, łatwa w temperowaniu.

Cena: 7 zł

TRAGEDIA!!!

Kredka po prostu tandenta!! Bardzo twarda, szybciej podrapiesz sobie całe usta nim namalujesz widoczny kontur. Ja rozumiem, ze cena jest śmiesznie niska i zazwyczaj nie sięgam po takie kosmetyki - ale tak bardzo podobał mi się odcień, ze postanowilam sprobowac- żałuje... i naprawdę NIE POLECAM, szkoda nawet kilku złotych na coś zupełnie niepotrzebnego. Bubel!!

Używam tego produktu od: dzisiaj i już nigdy więcej
Ilość zużytych opakowań: zero

fatalna

Kupiłam tę kredkę nie licząc na cuda i głównie ze względu na poszukiwany od dawna odcień,którego nie mogę upolować szukając w innych markach.
Niestety konturówka jest kiepściutka: twarda niemiłosiernie, ciężko się rozprowadza i znika z ust błyskawicznie.
Nie polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca

kolejna porażka....

Kiedyś szukałam idealnie dopasowanej kolorystycznie konturówki do swoich ust. Znalazłam w constance,ale wcale nie byłam zadowolona bo mam złe doświadczenia związane z ta marką. Kolorystycznie była idealna, i przez chwilę nawet pomyślałam że tym razem nic złego się stać nie powinno. Do czasu pierwszego użycia po którym dostałam opryszczki!!!!!!! Nie wiem z jakiego syfu oni lepia te swoje mazidła , wolę nie wiedzieć.

Używam tego produktu od: użyłam raz
Ilość zużytych opakowań: jedno użycie

Manicure - mat i błysk

TWARDA :(

Kupiłam kolor różowy, kiedy używałam jeszcze różowej pomadki. Kredka miała być miękka. Nic bardziej błędnego :(
Matko twarda potwornie, kiedy próbowałam bardziej przycisnąć ją do ust, aby zostawiła jakikolwiek kontur -zaczęła się wałkować.
W efekcie nie zostawiałą żadnej kontury na ustach, twarda i wałkowała się bardzo. Zrobiłam do niej jeszcze ze 2 podejścia łudząc się, że może się uda nią malować....Niestety powędrowałą do kosza!

Więcej jej nie kupię!

Używam jej ok. 4 razy.