Blue, Zmywacz do paznokci z acetonem i prowitaminą B5

Blue, Zmywacz do paznokci z acetonem i prowitaminą B5

Blue Zmywacz do paznokci z acetonem zawiera prowitaminę B5 odżywiająca paznokcie oraz aceton dla szybkiego i łatwego używania lakieru do paznokci. Zamknięty w wygodnej plastikowej butelce.

z acetonem
w butelce
10-50ml

Bardzo dobry zmywacz do paznokci

Jest to jeden z lepszych jak dla mnie zmywaczy, dokładnie zmywa nawet mocne lakiery, nie wysusza paznokci i nie niszczy płytki jest wydajny i nie drogi.

skuteczny i niedrogi

Nie lubię przepłacać za rzeczy, które mogę kupić za przysłowiowe grosze i tak jest w przypadku zmywaczy do paznokci. Opisywany produkt jest często przeze mnie kupowany właśnie ze względu na skuteczność i niską cenę. Specyfik dobrze radzi sobie z usuwaniem nawet kilku warstw lakieru i to nawet takiego w ciemnym kolorze. Kolejnym plusem produktu jest to, że nie wysusza płytki paznokcia. Jeśli chodzi o wydajność, to również w mojej ocenie jest ona niezła, na pewno wyższa niż w produktach konkurencji w zbliżonej cenie. Zapach nie jest może najprzyjemniejszy, niemniej nie jest on jakoś szczególnie intensywny, zresztą od zmywaczy oczekuję skuteczności, a nie zapachu francuskich perfum. Reasumując, jest to dobry, niedrogi i łatwo dostępny produkt.

Dobry produkt

Ten produkt idealnie domywa paznokcie, nawet z kilku warstw lakieru. Jego zapach nie jest az tak intensywny jak innych produktow tego typu. Zawiera witamine B5, ktora wzmacnia paznkocie. Idealnie wspolgra z wszelkiego rodzxaju wacikami i patyczkami. Łatwo nim wykonac nawet najmniejsze poprawki. Jest wydajny, tani i ogolnodostepny. Polecam

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe