Marion, Hydro Silk, Jedwab w sprayu

Marion, Hydro Silk, Jedwab w sprayu

HydroSilk Jedwab w spray`u to odżywka intensywnie nawilżająca włosy, bez spłukiwania. Idealna do włosów suchych, odwodnionych, podatnych na uszkodzenia. Kuracja zawiera kompleks bogaty w humektanty, aloes oraz jedwab które:
- zapewniają włosom optymalne nawilżenie
- chronią włosy przed utratą wilgoci
- nadają jedwabisty połysk
- pomagają przywrócić włosom zdrowy i piękny wygląd
HydroSilk Jedwab w spray`u posiada lekką formułę, nieobciążającą włosów. Dzięki zastosowaniu wygodnego rozpylacza, odżywka doskonale rozprowadza się na włosach. Wygładza ich strukturę, nadając miękkość i piękny połysk.

w butelce, w sprayu
lekkie
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów wymagających prostowania
nabłyszczające, regenerujące, wygładzające

Bardzo fajny produkt bez spłukiwania. Zostawia włosy nawilżona i miękkie.

Ten produkt przypomniał mi jak bardzo kiedyś lubiłam produkty do włosów w sprayu.

Produkt znajduje się w plastikowej butelce, jednak bardzo łatwo ulega ona zniekształceniu.

Spray łatwo się uwalnia, a dyfuzor się nie zacina.
Płyn ma lekką konsystencję i ładny zapach.
Mgiełka, która się uwalnia nie jest bardzo dużo, więc nie spryskujemy sobie wszystkiego wokół.

Używałam go po myciu na wilgotne lub suche włosy.
Stosowałam na długości włosów od ucha w dół.
Fajnie wygładza spuszone włosy i je nawilża. Do tego włosy są przyjemnie miękkie w dotyku.

Spray zdecydowanie nie obciąża włosów i nie przetłuszcza ich.

Do tego ma ładny zapach, który zostaje na włosach i jest dość wydajny - używałam jakieś 2/3 miesiące.

Widziałam też wersję z keratyną, którą bardzo chętnie wypróbuje.

Niestety nie daje rezultatów, jakie otrzymujemy po stosowaniu jedwabiu z prawdziwego zdarzenia.

Jedwab ten kupiłam w jednej z drogerii internetowych za około 7 złotych w pojemności 130ml. Kosmetyk zamknięty jest w butelce ze spryskiwaczem. Niestety wykonana jest ona z dziwnego materiału, który od początku użytkowania pod wpływem podciśnienia zassał się do środka i tak już zostało do samego końca, a i rozpylacz nie zawsze działał sprawnie. Zwłaszcza pod koniec zdarzało mu się mocno szwankować.
Sam jedwab ma bardzo lekką konsystencję (do innego rodzaju odczuć związanych z tego typu produktem byłam dotąd przyzwyczajona) i przyjemny, choć szybko się ulatniający zapach. Ja stosowałam kosmetyk, rozpylając go na wilgotnych włosach będących świeżo po umyciu. Po użyciu jedwabiu zauważyłam, iż włosy stawały się trochę bardziej nawilżone, jednak był to dość subtelny efekt. Nie otrzymałam zaś tafli, jaką często obserwuję po aplikacji klasycznego jedwabiu w płynie. Pasma wciąż były napuszone i niewystarczająco wygładzone, aczkolwiek plus za to, iż spray nie obciąża włosów. W sumie, gdy spryskiwacz zaczął szwankować, jedwab wylewałam na czuprynę na długości prosto z butelki jako wstęp do olejowania i w tej roli specyfik sprawdzał się zdecydowanie lepiej niż jako odżywka do spryskiwania, gdyż włosy zyskiwały dodatkowej dawki nawilżenia pod olejem.
Podsumowując: moje pasma nie do końca polubiły się z tym kosmetykiem, zwłaszcza stosowanym jako odżywka po ich umyciu. U mnie niestety efekty stosowania były znikome. Ponadto wadliwe opakowanie przysporzyło dodatkowych uciążliwości. Ja nie kupię tego produktu ponownie, mimo że jest w korzystnej cenie i wydajny.

Bardzo fajny jedwab

Ten produkt sprawia, że moje włosy są wyjątkowo miłe w dotyku i łatwo je rozczesać. Używam go po każdym myciu włosów i jestem bardzo zachwycona. Jest lekki, fajnie się go aplikuje, przed delikatną mgiełkę. Ma bardzo ładny zapach, który długo zostaje na włosach. Szczerze polecam, przy moich suchych włosach sprawdza się idealnie.

nie ma jakiegoś wow ale działa

Tak jak w opisie recenzji, nie jestem jakoś zachwycona działaniem tego produktu, ale myślę, że stanowi fajny dodatek w pielęgnacji włosów. Warto go sobie przetestować bo jest w bardzo przystępnej cenie, a dostępny jest chyba w każdej drogerii.

Produkt znajduje się w małej poręcznej buteleczce, która ma atomizer. Atomizer znacznie ułatwia aplikację i działa poprawnie. Jest on zabezpieczony bezbarwną skuwką.

Produkt jak na jedwab ma dosyć lekką konsystencję i nie jest ona zbyt tłusta co szczerze mi odpowiada.

Jedwab całkiem dobrze nawilża włosy, nie obciążając ich. Stosuję go na świeżo umyte mokre włosy. Po ich wysuszeniu włosy są błyszczące i gładkie w dotyku. Produkt zostawia ładnie pachnące włosy. Jest on bardzo wydajny.

Zachwycający zapach :)

Produkt kupiłam "na ślepo", potrzebowałam jedwabiu do włosów. Jestem mega szczęśliwa, że trafiłam akurat na ten kosmetyk - jest poręczny, przydatny i obłędnie pachnie.
To, co mnie przekonuje najbardziej , oprócz zapachu, to struktura produktu - jest bardzo lekka, nie obciąża włosów, daje świetny poziom nawilżenia. Opakowanie z pompką bardzo ułatwia aplikację. Jest to jeden z moich ulubionych dodatków do pielęgnacji włosów.

Dobry produkt w dobrej cenie

- opakowanie: poręczne, estetyczna kolorystyka
- zapach i konsystencja: zapach nienachalny, przyjemny. Konsystencja dużo lżejsza niż przy tradycyjnych produktach zawierających jedwab.
- stosowanie: dzięki rozpylaczowi aplikacja jedwabiu jest łatwa i przyjemna. Kosmetyk stosowany na umyte włosy znakomicie chroni przed utratą wilgoci.
- efekt: po użyciu włosy stają się lśniące i widocznie nawilżone. Jedwab nie obciąża włosów!

Fajny jako dodatek do pielęgnacji

Mam wlosy z dość dużą tendencją do przetłuszczania się i mam wrażenie ze e małym stopniu robi to ten produkt. Jednak końcówki po wysuszeniu sprawiają wrażenie mniej suchych i ładnie się układają. Myślę, że na włosach suchych i normalnych sprawdzi się lepiej