Rebicek, Rebi-Dental Whitening Toothpaste (Pasta z efektem wybielającym)

Rebicek, Rebi-Dental Whitening Toothpaste (Pasta z efektem wybielającym)

Sprawdź ceny produktu

Pasta do zębów Rebi-Dental z wyraźnym efektem wybielającym do kompleksowej ochrony zębów. Dzięki nowej ulepszonej recepturze pasta do zębów aktywnie pomaga usuwać problemy z żółknięciem zębów, powstawaniem osadu i kamienia nazębnego a przy regularnym jej używaniu pomaga ograniczyć tworzenie się kamienia nazębnego. Nie zawiera fluoru.

zdecydowanie wolę wersję Herbal

Wersja ziołowa jest moim KWC i zużywam jedną tubkę po drugiej, jednak chciałam wypróbować i whitening, z ciekawości.
Ciekawość zaspokoiłam, wracam do Herbal.

Pasta ta w porównaniu do ziołowej wersji ma o wiele łagodniejszy smak. Jej konsystencja jest jakby rozwodniona. Pieni się dobrze, ale odświeża bardzo słabo. Nie zauważyłam też efektu wybielenia. Nie należy też do najwydajniejszych.
U mnie przekreśla ją jednak to, że w trakcie jej używania powróciła moja nadwrażliwość zębów. Dzięki Rebi-Dental Herbal mogłam już powoli zapominać co to ból podczas jedzenia, czy picia, a teraz znów zęby bolą przy każdym dotknięciu.
Mimo niskiej ceny nie wrócę do niej jednak firmie pozostanę wierna :)

Bardzo dobra

Bardzo lubię tę pastę. Jest jeszcze lepsza od swojej ziołowej siostry - smaczniejsza i delikatniejsza. Kosztuje tyle samo , można ją dostać w Kauflandzie, do którego mi nie po drodze - jak już jadę, to biorę parę sztuk na zapas. Jak na razie nie ma jej w Auchanie, jest tam tylko ziołowa.

Posiada wszystkie zalety wersji ziołowej, ale dla mnie jest jeszcze lepsza, bo nie wyżera mi śluzówki ust i rano nie budzę się ze złuszczonymi skórkami.

Dobrze myje, dobrze się pieni, delikatna w smaku.
Zęby faktycznie stają się bielsze.
Nie krwawią przy niej dziąsła.
Pomaga usunąć plamy powstałe od nadmiaru fluoru.
Tania jak barszcz, tylko słabo dostępna.

Do niej będę wracać zawsze.