Make Up For Ever, Pro Bronze Fusion Bronzer (Wodoodporny puder brązujący)

Make Up For Ever, Pro Bronze Fusion Bronzer (Wodoodporny puder brązujący)

Kompaktowy, wodoodporny bronzer Make Up For Ever zapewnia bardzo naturalny wygląd, idealny zarówno na dzień jak i na wieczór. Dostępny w 6 odcieniach, opakowanie bez pędzelka.
Dostępny w świetlistej, matowej wersji lub subtelnie opalizującej.

Super!

Kolejna zdobycz z Tk Maxx. ;)
Uwielbiam tę markę-uważam, że ma jedne z lepszych kosmetyków.
Kolor mojego bronzera to 35i.
Jest on lekko wpadający w czerwonawe tony, dość ciemny. Na pewno nie będzie nadawał się dla bladych osób.
Moja skóra ma oliwkowo-złote podtony i opala się dość szybko i bez zaczerwienień. Jako, że nie opalam twarzy, a chcę wyrównać tę przepaść między twarzą a ciałem, używam tego kosmetyku i to właśnie latem, gdy mamy kontakt z wodą i słońcem, a nasze czoło często oblewa się potem. W takich okolicznościach ten produkt jest niezastąpiony. :) Utrzymuje się naprawdę zaskakująco dobrze. W słońcu jego kolor wygląda bardzo naturalnie. Pięknie odbija słońce, a twarz nie wydaje się pudrowa i płaska (w słonecznym świetle to szczególnie dla mnie ważne).
Konsystencja jest dość dziwna, jakby gumowa. Produkt przy nakładaniu nie pyli tylko jakby wałkuje. Ja używam do niego pędzla z naturalnego włosia (Kozłowski-Racoon do pudru). Dzięki temu bez większego wysiłku możemy nabrać kosmetyk. Na twarzy nie robi plam, łatwo się z nim pracuje, a efekt jaki uzyskujemy jest naprawdę naturalny (dzięki wykończeniu jakie daje).
Polecam. Zwłaszcza, gdy uda się go dostać w promocji.