IsaDora, Color & Shape Eye Brow Gel

IsaDora, Color & Shape Eye Brow Gel

Color & Shape Eye Brow Gel to koloryzujący, szybkoschnący żel, nadający kształt brwiom. Żel nakłada się specjalną szczoteczką, nadaje delikatny kolor i rozczesuje brwi.
Dostępny w 4 kolorach:
- 41 soft black
- 42 soft darkbrown
- 43 soft brown
- 44 soft cashmere.

bardzo dobry produkt do stylizacji brwi

Pięknie podkreśla brwi, trzyma się cały dzień, jestem bardzo zadowolona. Opakowanie starcza mi na 4 miesiące (przy codziennym stosowaniu). Cena niewygórowana jak na produkt tak dobrej jakości. Z czystym sumieniem polecam.

Ilość zużytych opakowań: około 6

Warty sprawdzenia.

Mój odcień to 44 - Soft Cashmere. Poleciła mi go zaufana sprzedawczyni w drogerii.
Mój dzienny makijaż jest delikatny, więc i stylizacja brwi powinna być taka. Produkt ten nadaje delikatny kolor moim brwiom, trzyma włoski "w ryzach", więc przez cały dzień nie muszę martwić się odstającymi włoskami.
Produkt mam 2 miesiące, używam kilka razy w tygodniu i praktycznie nie zauważyłam zużycia.
Minusem na pewno jest zapach (który szybko się ulatnia) oraz rozmiar i kształt szczoteczki, na której usadza się za dużo produktu, jednak wszystko jest kwestią przyzwyczajenia.
Nie wiem czy sięgnę po ten produkt, bo 40 zł wydaje się wygórowaną ceną.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

świetny

Poleciła mi go pani w Douglasie i z początku nie byłam przekonana, ale po pierwszym nałożeniu byłam mile zaskoczona. Moje brwi wyglądają po nim naturalnie, są ładnie ułożone, przyciemnione. Nie trzeba się męczyć tak jak w przypadku zwykłej kredki. Ze 3 ruchy i już brew gotowa. Używam go od niedawna więc nie wiem jeszcze jak z wydajnością (pani z Douglas\'u zarzeka się, że ma już go bardzo długo ;>). Zapach ma straszny, ale po nałożeniu i tak go nie czuć. Bardzo szybko po nałożeniu wysycha, przez co się nie rozmazuje. Myślę, że zostanie ze mną na długo :)

Manicure z chmurkami

Ulubiony produkt do brwi

Zuzylam juz kilka opakowan (testowalam tylko brazowe odcienie).
Moje brwi nie sa bardzo geste, wloski nie sa sztywne. Potrzebuja jednak odpowiedniej stylizacji.

Zel uklada wloski i przyciemnia. Kolor trzyma sie na nich caly dzien. Brwi wygladaja naturalnie.

Najwiekszym minusem jest troche zbyt szeroka szczoteczka. Ciezko wystylizowac zwezajace sie konce brwi. Niemniej przy odrobinie wprawy i nauce odpowiedniego manewrowania szczoteczka nie ma z tym zadnego problemu.

Stylizacja brwi zajmuje okolo 10 sekund. Efekt jest ladny i naturalny.

Naturalny efekt

Bardzo fajny produkt, pozwala uzyskać efekt naturalnych, "świeżych" brwi. Mam kolor soft brown, który współgra idealnie z moimi czarnymi brwiami i włosami. Opakowanie niewielkie, ale niesamowicie wydajne - używam od 8 miesięcy, a końca ciągle nie widać. Minusem jest niewygodna, za szeroka szczoteczka udtrudniajaca precyzyjny makijaż. Żel nie utrwala i nieusztywnia brwi.

Używam tego produktu od:8 miesięcy

fajny

Fajny preparacik do brwi. Mam kolor nr 44. Dobrze sie naklada, fajknie rozczesuje brwi i nadaje im bardzo fajny wyglad. Nie rozmazuje sie i trzyma sie caly dzien bez poprawek. Trudno z nim przesadzic. Nawet kilka warstw wyglada fajnie. Nie wiem tylko czy kupie 3 opakowanie bo przeczytalam recenzje takiego samego produktu z delli i tez ma mega dobre recenzje a kosztuje 8 zl.
Do minusow mozna zaliczyc :
dosyc wysoka cene,
troche taki dzwiny zapach
jak wyschnie to juz nic nie jest w stanie go zreanimowac i niesamowicie wtedy smierdzi.

Używam tego produktu od: 2 lata

do niczego

Oprócz wymienionych kolorów jest jeszcze wersja bezbarwna, nadająca jedynie kształt brwiom, bez koloru.
Oprócz beznadziejnej szczoteczki i okropnego zapachu (silikon, ocet?), żel ten po zaschnięciu zostawia okropne łuszczące się płatki, wygląda jak łupież na brwiach. Pewnie w kolorowych wersjach nie jest to tak widoczne, ale bezbarwna nie nadaje się do niczego.

Używam tego produktu od:nie używam

Godny polecenia

Mam kolor nr 44 soft cashmere i pasuje on do mojej mysiej-blond urody idealnie.
Daje naprawdę naturalny efekt, ładnie wzmacnia kolor brwii i lekko je porządkuje.
Mógłby mocniej je dyscyplinować, ale moje brwii są krnąbrne na maxa i rzadko co sobie z nimi radzi.
Szczoteczka jest specyficzna i nie każdemu może odpowiadać. Jest dość miękka.
Ja oceniam ten kosmetyk na 4 gwiazdki, bo ideał musiałby utrwalać mocniej.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i z pewnością nie ostatnie

Naturalny deliakatny efekt

Mam zel czarny ,pmimo grubej szczoteczki mozna ladnie pdkreslic kolor brwi,naturalny delikatny odcien czerni,dobrze sie rozprowadza .Produkt mega wydajny ,nie rozmazuje sie ,efekt utrzymuje sie caly dzieb az do zmycia makijazu.

Bardzo lubię

Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona tym kosmetykiem. Zapewnie naturelny efekt, brwi są ułożone i podkreślone, ale nie wyglądają na pomalowane. Idealny na dzień, do pracy.
Mam wersję "soft brown". Początkowo odcień wydawał mi się za jasny, ale przyzwyczaiłam się do takiego delikatnego dziennego makijażu i jest super.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

zbyt szeroka szczoteczka

Mam bezbarwną wersję tego żelu i stwierdzam, że jest o wiele gorszy niż jego poprzednia wersja, tj. odżywka do rzęs i brwi. Tamta była wprost rewelacyjna! :-)
Co się zmieniło - zmieniła się przede wszystkim szczoteczka, jest zbyt miękka i szeroka, a żel w mojej ocenie zbyt rzadki. Poprawnie porządkuje brwi, ale ze względu na szczoteczkę jakoś nie uważam, żeby teraz były idealne, a brwi dla mnie to ważna sprawa. Idealnie wyprofilowane i ułożone całkowicie zmieniają wygląd trwarzy. Nie wyobrażam sobie obecnie, hm.. zresztą od kilku lat, makijażu bez ułożenia brwi. Pod żel stosuję też kredkę Chanel, odcień dla blondynek, apropos,stwierdzam,że mimo to jest zbyt ciemna i jak tylko żel się skończy, przejdę na jakiś wosk.
Z moich obserwacji wynika, że wosk jednak ładniej porządkuje brwi, są takie błyszczące i super zadbane!
Także podsumowując ten żel jest słaby.

Używam tego produktu od:4 m-cy

bardzo dobry

mam wersję bezbarwną
dobra szczoteczka, która ładnie rozczesuje i nie nabiera zbyt dużej ilości żelu

żel szybko wysycha a brwi wygladają bardzo naturalnie( nie są pozlepiane, nie mają wyglądu mokrych)

dość dobre utrwalanie

jestem pozytywnie zaskoczona bardzo naturalnym efektem

następnym razem skuszę się na wersję kolorową

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego