Jimmy Choo, Blossom EDP

Jimmy Choo, Blossom EDP

Jimmy Choo Blossom marki Jimmy Choo to kwiatowo-owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy Jimmy Choo Blossom zostały wydane w 2015 roku.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytrusy, czerwone jagody i malina;
nuta serca: groszek pachnący i róża;
nuta bazy: drzewo sandałowe i białe piżmo.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Landrynkowy kicz dla dziewcyznki

Propozycja projektanta Jimmy’ego Choo wywołała we mnie dość mieszane uczucia. Zapach słodki, lekko może landrynkowy i ciepły. Jest on dla mnie dość dobrym odzwierciedleniem musu z malin, serwowanym z lodami, w tekturowym kubku z myszką Miki. Trąca tandetą i przeciętnością. Nie ma tu nic z klasyki i elegancji. Jest za to bal przebierańców, baloniki i konfetti. Są lalki Barbie i zabawa w kuchnie.

Wspomnienie dzieciństwa

Zapach kojarzy mi się z perfumami dla małych dziewczynek. Słodki, landrynkowy, do zjedzenia. Myślę, że byłby dobry dla nastolatki na urodziny, przyjęcie, jednak dla dorosłej kobiety jest zbyt infantylny.

Na półce w sklepie zachwyca, po zakupie niekoniecznie

Perfumę Blossom kupiłam w strefie bezcłowej za około 25 euro. Przekonała mnie cena oraz słodkie nuty, które zawsze lubiłam w perfumach. Niestety ta nie daje rady. Zapach początkowo przyjemny, po chwili użytkowania staje się mdły, do tego nie utrzymuje się na skórze. Pierwszy i ostatni zakup tego produktu.

Piękny zapach na lato!

Uwielbiam dostawać i kupować perfumy, te otrzymałam w prezencie na urodziny. Od pierwszego powąchania od razu się w nich zakochałam.
Ten zapach należy do tych słodkich, delikatnie kwiatowych, ale nie mdłych. Idealnie sprawdza się latem, bo nie jest ciężki. Wyczuwalna jest zmiana nut, zapach pięknie przechodzi pomiędzy nutami.
Nie jest z kategorii, tych drażniących. Myślę, że jest bardzo neutralny i każdemu się spodoba. Nie oznacza to, że nie jest oryginalny, bo nie znalazłam póki co podobnego zapachu.
Jeśli chodzi o trwałość to nie można na niego narzekać. Wystarczy psiknąć się parę razy i mamy gwarancję, że zapach utrzyma się do końca dnia.
Ja jestem oczarowana i zachwycona nim. Na pewno będzie gościć na stałe w mojej kolekcji.

Słodziak

Obecnie nie jestem ogromną fanką słodkich zapachów. Kojarzą mi się z czasem, kiedy byłam nastolatką, gdyż wtedy używałam głownie Escady Island Kiss- dziś bym nie wróciła do tego zapachu.
Jimmiego dostałam w prezencie - sama nie skusiłabym się na zakup. Pierwsze skojarzenie po psiknięciu to landrynki, potem zapach staje się delikatniejszy bardziej kwiatowy, ale nadal wyczuwalny. Trwałość jest zadowalająca - do ok. 8 godzin. Jednak używany codziennie męczy.

3/5

Zapach trafił w mój gust. Delikatnie słodki, nie przytłacza, nie mdli. Idealnie nadaje sie zarówno na dzień jak i na noc. Ma jednak jedną potężną wadę - trwałość. Produkt nie utrzymuje się długo na skórze, gdzie produkty z tej półki cenowej utrzymują się u mnie cały dzień.

Wiosenny ogród, owocowy sad...

Blossom to zapach bardzo kobiecy, odrobinę słodki, choć przede wszystkim kwiatowo-owocowy. Przywodzi na myśl wiosenny ogród i owocowy sad. Idealny zarówno na dzień, jak i na wieczór. Flakon dopełnia charakter zapachu.

Używam tego produktu od: 2016 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka z atomizerem o pojemności 2 ml

Gigantyczna Landryna

Zapach idealny dla tych, co uwielbiaja kupowac czterdziesci opakowan owocowych landrynek, rozpuszczac je w wannie, po czym po dodaniu do tej landrynkowej cieczy garsci platkow roz, plawic sie w niej godzinami.
Przy tym wszystkim Blossom EDP to nie jest zly zapach - ale wlasnie taki na maksa i do bolu zebow landrynkowy, intensywny, porazajacy owa landrynkowa, sztuczna slodycza.
Zdecydowanie nie dla mnie - ale wyobrazam sobie, ze sa osoby, ktorym moze sie spodobac :-).

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probki

Piękne i trwałe

Lubię perfumy słodkie, lubię kwiatowe, tutaj mam idealne połączenie tychże dwóch, z dodatkiem owoców, głównie malin i jagód, takich prosto z lasu, skropionych poranną rosą, dorodnych i rzecz jasna bardzo słodkich.
Słodycz dominuje w tym zapachu, ale jest ona zdecydowanie dziecinnie różowa, infantylność brokatu, cekinów, to wszystko znajdziemy tutaj. Niemniej jednak ja się tej magii poddaję. Czuję się jak Alicja z Krainy Czarów, jak księżniczka otoczona różowym tiulem.

Czuję słodycz, słodycz, słodycz, maliny, jagody, daleko daleko cytrynę i różę, ale generalnie tylko jako nieznaczny akcent.

Flakon ładny, cena przystępna, trwałość bardzo dobra, aż do zmycia, tak więc polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Ukochana malina

Jesienią 2015 spotkałam te perfumy w Super Pharm i urzekł mnie flakon. Wiedziałam, że mogę spodziewać się słodyczy, ochoczo psiknęłam na blotter i przepadłam - malina z cytrusami, musująca, wibrująca - obłęd. Wcześniej sądziłam, że lubię cięższe zapachy, bardziej orientalne ale po poznaniu tego zapachu wszystkie zimowe zapachy zaczęły mnie nudzić i drażnić. Cena mnie odstraszyła, niezmiernie rzadko wydaję tyle na perfumy. Przy okazji każdych zakupów w SP wąchałam je, psikałam na nadgarstek, żeby choć przez resztę dnia w środku jesiennej słoty móc cieszyć się tym cudnym zapachem lata. W końcu po 4 miesiącach chodzenia wokół nich podjęłam decyzję i mam swoje 100ml EDP :)

Moim zdaniem są piękne, słodko-kwaśne ale mam ogromną nadzieję, że gdy przyjdą wyższe temperatury te perfumy będą rozwijały się jeszcze lepiej niż teraz. Zimą pachną troszkę cierpko, zwłaszcza na początku. Czasem przypominają mi gumę Mambę, ale tylko na początku :) Na zimę i mróz zdecydowanie nie pasują, choć oczywiście jeśli ktoś ma ochotę na poprawienie sobie humoru i przywołanie wspomnień letnich wieczorów, gdy na dworze panują arktyczne temperatury to jak najbardziej można i te perfumy sprawdzą się do tego idealnie :)

Na mojej skórze utrzymują się około 6-8 godzin, ale z pewnością wiosną lub latem zaktualizuję tę recenzję i dam znać jak sprawdzają się w cieplejsze dni. Dam też znać czy otoczenie je wyczuwa i jak są odbierane, ale sądzę że jest to zapach tak lekki, że nie powinien nikomu przeszkadzać.

17.08.2016 Niestety dłuższe używanie tego zapachu wyprowadziło mnie z błędu, jednak ten zapach może męczyć i to najbardziej samego noszącego. Na mojej skórze czuć tylko malinę, i zapach ani trochę się nie zmienia, co po paru godzinach jest denerwujące bo robi się po prostu za słodko. Posłałam flakon w świat.