Balea, Balea, Duschgel Cool Blossom (Kremowy żel pod prysznic `Kwiat neroli i czerwona pomarańcza`)

Kremowy żel pod prysznic marki Balea zawierający ekstrakt z mrożonych kwiatów neroli i czerwonych pomarańczy oraz specjalną formułę Poly-Fructol dzięki czemu znakomicie nawilża skórę i jednocześnie chroni ją przed wysychaniem. Pozostawia niezwykle pikantny zapach. Neutralne pH, produkt przebadany dermatologicznie.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Cocoglucoside, Sodium Lauroyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Inulin, Lecithin, Fragaria Ananassa Fruit Extract, Polyquaternium-7, Citric Acid, Propylene Glycol, Sodium Sulfate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, Parfum, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol,CI 16255, CI 16185

Chwilowe spa

Kupiłam wszystkie trzy żele z edycji limitowanej mieszkam w Niemczech więc praktycznie nie mam problemu z zakupem. Używałam już kilku żeli z Balea i byłam zadowolona. Żel urzeka wręcz przyjemnym zapachem, prysznic to sama przyjemność choć zapach ulotny nie czuć go wcale na skórze
Nie podrażnia
Nie wysusza
Opakowanie przyjemne dla oka, wygodna tubka można postawić do góry dnem dzięki temu zużycie praktyczne do samego końca.
Dobrze się pieni zawiera SLD, kolor i konsystencja od pierwszej chwili kojarzę z sorbetem. Niemam nic do zarzucenia.

Szkoda że to edycja limitowana

Żel kupiłam w sklepie internetowym z niemieckimi kosmetykami. Opakowanie wygodne, można postawić na "głowie", łatwo się wydobywa, bardzo ładna szata graficzna wpada w "oko" i kusi do zakupu. Żel świetnie się pieni, dobrze myje, konsystencja kremowa, nie przelewa się przez palce, jest wydajny. Żel nie podrażnił i nie wysuszył mojej skóry. Zapach jest intensywny i naturalny, soczyście owocowy. Prysznic to sama przyjemność. Polecam.

Używam tego produktu od: około 3 tygodni