Unicolor, Paloma, Black & White Mascara (Tusz z bazą 2w1 wydłużający i pogrubiający - efekt

Zgłaszająca osoba: Iskra;)

Oprawa oczu w stylu glamour. Podwójna, czarno-biała mascara z efektem sztucznych rzęs.

Dwuetapowe malowanie: jedną końcówką nakładamy na rzęsy białą bazę z jedwabnymi mikrowłóknami, a po wyschnięciu rozczesujemy rzęsy i malujemy czarnym tuszem, a w końcowym efekcie uzyskamy teatralnie długie rzęsy!

Dobre nałożenie tuszu jest dość pracochłonne. Ale efekt końcowy - niesamowity, rzęsy ładnie wydłużone, oko fantastycznie podkreślone.

Cena: ok. 15 zł / 2 x 9 ml

tusz rewelka

tusz rewelacja tylko szczoteczke uzywam z innego tuszu bo tak strasznie skleja rzęsy ale tak ogólnie to widze bardzo dużą róznice przed pomalowaniem

pól na pól

Kupiłam ten tusz z ciekawości, bo chciałam sprawdzić jak działa biała baza.
Biała baza jest super. Ładnie wydłuża rzęsy, dobrze nakłada się na nią inny tusz. Natomiast czarny tusz nie odpowiada mi, ponieważ pod koniec dnia strasznie się kruszy i po wkładaniu szczoteczki do pojemniczka, wypływa.
Teraz używam tylko białej bazy, a na to inny tusz i jestem bardzo zadowolona.
Warto kupić ten tusz tylko ze względu na białą bazę.

teatr?śmiech na sali

I znowu producent wymyśla sobie jakąś bajkę i przypisuje ją temu tuszowi,
Biała baza-owszem LEKKO wydłuża rzęsy,tak jak np. odżywka do rzęs. Robią się sztywne, nakładamy czarny tusz,który nic a nic nie daje. Kolor. Tylko. i to taki słabszy.
Napewno nie znajdziemy tutaj tratralnego efektu.

Przez kupnem użyłam tego tuszu w sklepie,na lekko wytuszowane już rzęsy i było ok. Kupiłam.
i to był błąd.. ale już go oddałam koleżance,która lubi naturalny efekt.

Niewidoczna kreska na powiece

taki sobie

Przede wszystkim nie spełnia obietnic producenta czyli nie daje efektu sztucznych rzęs,jak to prducent nam obiecuje.
Nie pogrubia.Lekko wydłuża,ale trzeba się przy tym nieźle nagimnastykować i poświęcić na tuszowanie rzęs sporo czasu.
Gdyby na opakowaniu było napisane -efekt naturalnych rzęs ten tusz dostałny 4 gwiazdki.
Plus za estetyczne opakowanie....

A jednak mało teatralny..

Biała baza, gdyby była czarna, wyglądałaby ładnie na rzęsach - wyraźnie je wydłuża. Ma też dobrą szczoteczkę. Jednak nałożenie czarnego komponentu nie jest zbyt fajną czynnością - nie zawsze ta szczoteczka jest w stanie tak przeczesać rzęsy by dokładnie pokryć białą bazę. Łatwo się pomazać (co mi się właściwie nigdy nie zdarza z innymi tuszami), nawet po wewnętrznej stronie górnych powiek (niezła akrobacja, co ?), potem czasem robi się ksero - to również mi się prawie nigdy nie zdarza z innymi tuszami. Wydłuża rzęsy i nawet lekko podkręca, ale niestety nie pogrubia, a ja o tym marzyłam. Czarny tusz rzeczywiście jest czarny, ale tylko na tle jasnego cienia daje ładny widoczny efekt. Usztywnia rzęsy. Nie wiem jak to się dzieje, ale po całym dniu pod jednym okiem mam rozmazane (nie maluję dolnych rzęs). Nie kruszy się i dobrze się trzyma, nawet gdy drapać go paznokciami. I chyba niełatwo za to się zmywa (zwłaszcza te plamy na dolnych powiekach, powstałe przy demakijażu - o dziwo utrwalają również moją kredkę i też ciężko ją zmyć). Po nałożeniu czasem trzeba przeczesać czymś bo skleja rzęsy - zapomniałam to dodać wcześniej. Plus za dużą pojemność i nawet niską cenę (ja dałam 15.5). Dobry na co dzień, aczkolwiek ja szukam czegoś z mocniejszym efektem.

Warto dla białej bazy

Kupiłam, bo chciałam wypróbować biało-czarny tusz a nie chciałam później żałować, że wydałam zbyt dużo kasy. Palomę naprawdę opłaca się kupić, bo:
- jest jej bardzo dużo (18 ml)
- opakowanie jest eleganckie
- biała baza jest świetna (łatwo się nakłada, pięknie wydłuża, trzyma się bez osypywania)
Niestety czarny tusz psuje cały efekt, bo skleja pięknie podkreślone rzęsy. Moja rada - trzeba malować innym czarnym tuszem.

Rewelka!!!

Witam Drogie Wizażanki! Gorąco polecam wam ten tusz, jest najlepszy ze wszystkich jakich dotąd używałam. Pozdrawiam :)