Balea, Balea, Duschgel Frost Flower (Kremowy żel pod prysznic `Mrożone kwiaty róży i marakuja`)

Kremowy żel pod prysznic mark Balea zawierający ekstrakt z mrożonych kwiatów róży i owoców marakui oraz specjalną formułę Poly-Fructol dzięki czemu znakomicie nawilża skórę i jednocześnie chroni ją przed wysychaniem. Pozostawia niezwykle zmysłowy zapach. Neutralne pH, produkt przebadany dermatologicznie.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Cocoglucoside, Sodium Lauroyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Inulin, Lecithin, Fragaria Ananassa Fruit Extract, Polyquaternium-7, Citric Acid, Propylene Glycol, Sodium Sulfate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, Parfum, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, CI 16255, CI 1618

Taki sobie

Żel ma niebieski kolor, konsystencja jest z tych rzadszych nie ukrywam,że wolę gęstsze żele.Pieni się mimo wszystko dość dobrze. Mam wrażenie, że lekko wysusza skórę. Zapach na początku mi się podobał po czasie zaczął mnie drażnić.

Przyjemny tak jak pozostałe

Jako że mieszkam w Niemczech to niemam problemu z dostępem do drogerii DM. Miałam już kilka żeli z tej samej firmy i były ok. Od żelu wymagam niewiele ma myć i dobrze się pienić dobrze żeby jeszcze nie wysuszał co zdażało się przy innych produktach. Jest to seria nominowana. Na forach i recenzjach są zachwyty nad zapachem na mnie nie nie zrobił jakiegoś wrażenia a byłam go ciekawa, lubię zapach róży i jaśminu. Cena ok, opinie też można postawić do góry dnem i dzięki temu zużycie praktyczne do samego końca.
Plusy:
cena
opakowanie
w moim przypadku dostępność