Phytosilver Eye Cream (Krem ze srebrem pod oczy)

Phytosilver Eye Cream (Krem ze srebrem pod oczy)

Dokładnie nawilża i odżywia wrażliwą i delikatną skórę pod oczami, dzięki czemu przwraca jej naturalną elastyczność. Zapobiega powstawaniu zmarszczek, opuchlizny pod oczami i łagodzi efekt "podkrążonych oczu". Wchodzące w skład kremu srebro nie tylko reguluje wydzielanie łoju, utrzymując zbyt suchą lub zbyt tłustą skórę w stanie równowagi, ale likwiduje również stany zapalne.

Cena ok. 30 zł

BARDZO DOBRY!

Spełnia swoje zadanie. Jestem po 30 :( ale nie mam zmarszczek wokoł oczu i stosuje kremy pod oczy w celu zapobieżenia powstawaniu tych zmarszczek. Miałam wiele kremów pod oczy i zazwyczaj cenowo oscylują tak kolo 20 -30 zł, bo nie chcę wydawać więcej (zwłaszcza że zawsze i tak kupuje jeszcze krem do twarzy na dzień, noc i na szyję/dekold...). Niektóre kremy nie robiły nic, ten sie sprawdził, moja skóra pozostajke nadal w świetnym stanie :)
zalety:
1) konsystencja żelu - lekki ale dobrze nawilża i ładnie się wchłania, z makijażem nie ma problemu,
2) słoiczek - można wygrzebać krem do ostatniej kropli,
3) śliczny wzorek srebra w środku w żelu - fajnie wygląda w łazience,
4) wydajny przy uzywaniu 2x dziennie wystarczył na 4 miesiace.
minusy:
a własciwie tylko jeden.... czasami widać pojedyńcze srebrne drobinki pod okiem, co może wyglądać jak paproch, trzeba dobrze wklepać.

Ilość zużytych opakowań: 1,0

Oceniam na 2.00

Moja ocena kremu na dzień i na noc pokrywa się.Nie dla mnie, dla mojej Mamy taki sobie.

Oceniam na 4.00

Wkradła się mała pomyłka. Ponieważ opis jest do kremu pod oczy. Ale i ten na noc i ten pod oczy jest bardzo dobry. Świetnie się rozprowadza i dobrze nawilża skórę.