Hair Genic, Acai & Volume, Szampon nadający objętość

Hair Genic, Acai & Volume, Szampon nadający objętość

Szampon nadający objętość Acai & Volume z serii Hair Genic przeznaczony jest do pielęgnacji włosów cienkich i płaskich. Produkt oparty na formule łączy w sobie właściwości ekstraktu z jagód acai z kompleksem Absolute Volume Boost. Dzięki lekkiej, pozbawionej silikonów formule oczyszcza włosy i skórę głowy, zmniejszając ryzyko opadania włosów u nasady. Jednocześnie nadaje im blask i sprawia, że są lekkie, sprężyste i pełne objętości.

oczyszczające, wzmacniające
z pompką, w butelce
>250ml
Skóra głowy
normalna

Używa produktu od: próbka

Wodnity, zero umycia włosów

Mialam próbkę tego szamponu i to była tragedia. Byłam bardzo ciekawa tego produktu, tym bardziej, że produkt przeznaczony jest do mojego typu włosów. Są to włosy cienkie, bez objętości. Co do próbki, była malutka, pojemność to bodajże 5ml, już nie pamiętam dokładnie, bo wyrzuciłam opakowanie. Sądziłam, że na to jedno mycie wystarczy produktu... I myliłam się. Szampon w ogóle się nie pienił, ja nawet połowy włosów nie umyłam....Musiałabym wlać chyba garść tego szamponu by umyć kłaki. Konsystencja była na prawdę bardzo wodnita,jakby celowo rozrzedzona z wodą - masakra. Kolor wpadał w lekki róż. Zapach miał bardzo ładny, ale cóż z tego.
Nie wiem do jakich włosów by się nadał, ale ja już więcej z nim styczności mieć nie będę.

Nie do końca jest objętość

Kupiłam szampon z ciekawości czy rzeczywiście dodaje objętości. Czy podbił mi serce? Moooooże troszkę.

Zalety:
- opakowanie z pompką
- pojemność
- przyjemny zapach
- wydajny
- dobrze się pieni
- nie podrażnia skóry
- dodaje objętości w małym stopniu

Wady:
- świeżość włosów jest na jeden dzień
- cena dość wysoka jak na tak słabo działający produkt

Zwyczajny...

Szampon ma dość gęstą, półprzezroczystą konsystencję o fioletowym zabarwieniu. Przy niewielkiej ilości słabo się pieni, przez co niedokładnie oczyszcza, aczkolwiek nie obciąża włosów, delikatnie podnosząc je u nasady. Stosowany codziennie nie podrażnia ani nie wysusza skóry głowy, nie powoduje łupieżu. Jego zapach określiłabym jako owocowy, odrobinę słodki, bardzo przyjemny. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 400 ml