L'oreal Professionnel, Serie Expert, Shine Brown

L'oreal Professionnel, Serie Expert, Shine Brown

Odżywka koloryzująca z serii L`oreal Professionnel, która odbudowuje i ożywia kolor włosów brązowych, występuje w 2 wersjach: Warm Brown, Cold Brown

Skład: /odcień copper gold/ aqua/water, cetyl alcohol, peg-180, stearamidopropyl dimethylamine, amodimethicone, cetrimonium chloride, lanolin, lauryl peg/ppg-18/18 methicone, cetyl esthers, lactic acid, methylparaben, hydroxyethylcellulose, quaternium-87, trideceth-12, basic brown 17, chlorhexidine dihydrochloride, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, hc orange no.2, parfum/fragrance
/odcień warm brown/ aqua/water, cetyl alcohol, peg-180, stearamidopropyl dimethylamine, amodimethicone, cetrimonium chloride, lanolin, laurylmethicone copolyol, cetyl esthers, lactic acid, methylparaben, hydroxyethylcellulose, basic brown 16, quaternium-87, trideceth-12, chlorhexidine dihydrochloride, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, parfum/fragrance
/odcień cold brown/ aqua/water, cetyl alcohol, peg-180, stearamidopropyl dimethylamine, amodimethicone, cetrimonium chloride, lanolin, lauryl peg/ppg-18/18 methicone, cetyl esthers, lactic acid, methylparaben, hydroxyethylcellulose, basic brown 16, basic blue 99, quaternium-87, trideceth-12, chlorhexidine dihydrochloride, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, parfum/fragrance

Cena: ok. 50 zł / 150 ml

pozytywna niespodzianka

Moje odczucia co to tej odzywki sa zupełnie inne niz poprzedniczek:).Używam koloru miedziano-złoty i bardzo ładnie podkreśla złote refleksy na moich włosach-(jestem szatynką).Co do właściwości pielęgnacyjnych to w moim przypadku włosy są miękkie,puszyste i lśniące-żadnych problemów z rozczesaniem,wręcz przeciwnie.Byc może jest to spowodowane że mam z natury zdrowe,nie zniszczone,gładkie włosy.Póki co jestem bardzo zadowolona

Pielęgnacyjnie - zero...

no, nie zgodzę się tak do końca z Magą, że efekt koloryzacyjny jest taki silny - moim zdaniem jest dość widoczny ale znów bez przesady - postulowałabym jednak przeniesienie z powrotem do odżywek, bo preparat koloryzujący to to nie jest na pewno :> Zmyliłam się ostro, bo szukałam Shine Brown w dziale odżywek i znaleźć nie mogłam (a zwidków nie mam, sama skład tego cuda na wizaż wrzucałam...). Ale do rzeczy, wracam do moich baranów. Zużyłam trzy tuby tego specyfiku - 2 miedziane i jedną w odcieniu ciepłego brązu. Podkreślają kolor nieźle acz dyskretnie (być moze wersja najciemniejsza z zimnym brązem podkreśla bardziej zauważalnie?). Efekt pogłębienia koloru jest delikatny, po prostu farba nie wypłukuje się tak dramatycznie szybko jak w przypadku innych specyfików. Mój miedziany balejaż naprawdę długo był zauważalny i chyba to zawdzięczam właśnie Shine Brown. Za to walory pielęgnacyjne - to kpina. Takich właściwości ten produkt nie posiada. Naprawdę skręca włosy w suchy sznurek, kołtuni, nie można ich rozczesać, są szorstkie i nieprzyjemne. Stąd nazwa "odżywka" wydaje się tu być pewnym nadużyciem :) Używałam Shine Brown w połączeniu z inną zmywalną nawilżającą odżywką, bo inaczej bym po prostu nie rozczesała kudłów...
Sumując - efekt podtrzymania koloru jest fajny ale to wysuszanie włosów ciężkie do zaakceptowania. Nie wiem czy kupie ponownie - właśnie kupiłam taniutki balsam Gliss Kura z serii do brązowych włosów i on zdecydowanie lepiej pielęgnuje włosy...

koloryzuje, nie odżywia

Używam wersji Cold Brown i na podstawie własnych doświadczeń przeniosłam produkt z odżywek do działu "koloryzacja", żeby go całkiem nie pogrążyć. Moja konkluzja jest bowiem taka, że jest to w istocie szybko działająca, chociaż zmywalna farba. W każdym razie efekt koloryzacji jest bardzo wyraźny, natomiast pod względem pielęgnacji to najgorszy produkt L'Oreala jaki miałam kiedykolwiek i nie mogłabym dać więcej niż 1*. Po jej zastosowaniu moje włosy robią się szorstkie i zbijają się w jakiś kołtun, w który nie wbiłoby się grzebienia. W dotyku - mokry sznurek konopny czy coś w tym guście. Koszszmar. Ale po nałożeniu dodatkowo (czyli po zmyciu Shine Brown) intensywnej odżywki jest całkiem nieźle. Produkt dość mocno koloryzuje włosy (w moim wypadku - są suche i grube). Usztywnia i raczej wysusza włosy (mimo zastosowania odżywki) co u mnie daje rezultat zdyscyplinowania włosów, które mają naturalną tendencję do odkręcania się w niepożądanym kierunku. Łatwiej wystylizować je w proste piórka, i ten efekt mi się podoba. Kolorek jest OK i okazał się całkiem trwały (tj. nie znika po 1-szym myciu, wytrzymuje może ze 3-4). W sumie - z pewną osrożnością polecam jako koloryzator, bo pod tym względem jest o wiele skuteczniejszy niż szampony koloryzujące do 4 myć i do tego działa bardzo szybko, ale na pewno nie jako odżywkę.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

super

ta odzywka to nowosc na polskim rynku, ale dobrze, ze sie pojawila, zwlaszcza, ze jednoczesnie wycofane zostaly szampony z serii Gloss Color
mam wersje Warm Brown, odzywka swietnie ozywia kolor i dodaje blasku farbowanym wlosom, nie obciaza ich przy tym