Ziaja, Mamma Mia, Lano - maść

Ziaja, Mamma Mia, Lano - maść

Pielęgnacja brodawek sutkowych w okresie ciąży i karmienia;
- łagodzi podrażnienia brodawek sutko występujące w okresie karmienia piersią
- skutecznie nawilża, natłuszcza i zmiękcza naskórek,
- nie zawiera konserwantów, substancji zapachowych o barwników

w tubie
krem
<50
Skóra
wrażliwa, sucha

super do ust

Stosuje ja na usta, gdyz wiecznie mam problem z popekanymi ustami. Zazwyczaj na noc, bo konsystencja jest dosyc ciezka i lepka. Dziala cuda, nie znam nic lepszego, co tak szybko wygladzaloby mi usta. Nabylam ja za 14 zl na stoisku Ziaji, wiem, ze da sie ja dostac taniej. Bardzo wydajna, bo potrzeba niewiele. Na pewno kupie ponownie.

Pogromca "suchości"

Przesuszone usta, zmiany liszajowate, suche łokcie.. Lanomaśc Ziaji to ukojenie w kryzysowych sytuacjach. Mimo że jest przeznaczona w innym celu w którym w moim przypadku nie był jeszcze stosowany, jestem pewna ze sprawdził by sie na sto procent.

Wykorzystała: kilka próbek

Idealnie nawilża usta

Kiedyś nosząc matową pomadkę na imprezie czy innym wyjściu liczyłam się z problemem wyschniętych ust wręcz czasami popękanych. Polecono mi lano maść ,muszę przyznać że byłam sceptycznie nastawione lecz niepotrzebnie .Stosuje zawsze jakiś czas przed matową pomadką czy zimą idealnie nawilża ,i problem ust z głowy :)Polecam serdecznie

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

ratunek dla suchych ust

Zima obowiązkowy produkt w torebce, a latem idealny do stosowania na noc. Nie ma nic lepszego na suche usta jak lano-maść, wielokrotnie polecana przeze mnie znajomym. Teraz już żadne matowe pomadki nie są straszne :)

Agent do zadań specjalnych

Borykam się z bardzo suchymi ustami, którym nie pomagały wcześniej ani pomadki nawilżające, ani picie hektolitrów wody. Lanomaść to chyba jedyny specyfik, jaki poradził sobie z tą pustynią, a nawet pozwolił mi nosić matowe (!!! wcześniej nawet o nich nie marzyłam) szminki. Pomógł też w nawilżeniu skórek przy paznokciach.

Bardzo dobry balsam do ust

U mnie lano-maść sprawdza się bardzo dobrze. Konsystencja jest gęsta, na ustach pozostawia lepką, błyszczykowatą warstwę, a jednocześnie czuć treściwość formuły. Po nałożeniu długo się utrzymuje. Oprócz ust używam jej w miejscowo suche miejsca- między palcami u rąk, łokcie-sprawdza się bardzo dobrze. Nawet moja babcia zaczęła stosować lanolinę na suche placki na nogach. Nie wyczuwam żadnego zapachu co jest dla mnie na +. Podoba mi się , że produkt mogę aplikować na usta bezpośrednio z opakowania co czyni go bardziej higieniczny niż gdybym musiała to robić palcem. Wcześniej używałam balsamu z neutrogeny z maliną nordycką i w lanolinie zauważam, ze lepiej odżywia, jak i pozostaje na dłużej na ustach. Wypada tez ekonomiczniej niz balsam- pojemność 15 g, u mnie w aptece cena to 13,50zł, a neutrogena 4,9g i cana w rossmannie 9,49zł. Na koniec chciałabym podkreślić, uniwersalność i przyjemność ze stosowania lano-maści tym, że nawet mój chłopak lubi ją stosować. ; )

Przez dłuższy czas używałam do ust i spisywała się świetnie.
Pomimo małego opakowania produkt jest bardzo wydajny. Codzienne, wielomiesięczne stosowanie a tam nadal produkt powyżej dna.

na podrażnienia sutków

Dobra na podrażnienia sutków przy karmieniu. Maluchowi nie przeszkadza, chyba smak neutralny lub smaczny dla dziecka bo ssie bez grymaszenia. Na początku myłam sutki, teraz tylko przecieram tetrową pieluchą. Poleciła mi położna na szkole rodzenia. Dostępność dobra wraz z innymi produktami ziaja przynajmniej u mnie w okolicy.

Pozdrawiam

Bardzo dobry do rąk

Maść jest gęsta, bezzapachowa, niby jej mało w tubce, ale produkt jest wydajny. Ja stosuję go do rąk, gdy są bardzo przesuszone. Pomaga na długo. Koi i natłuszcza. Mam już drugie opakowanie i jestem z tego produktu bardzo zadowolona. Stosowałam tę maść do ust, ale uczucie oblepienia i mega tłustości na ustach nie było zbyt przyjemne, poza tym, gdy maść się wchłonęła to na ustach pozostawało takie dziwne uczucie lepkości pomieszanej z szorstkością.

Balsam do ust

Używam tej maści na spierzchnięte wargi, okolice kolan czy łokci. Tam gdzie skóra tendencyjnie się wysusza i potrzebuje stałego odżywienia. Maść jest bezbłędna. Bezzapachowa, tłusta, taka jak porządny balsam do ust. Sądzę, że jest wszechstronny i gdzie byśmy go nie dały tam będzie czynić cuda. Produkt jak najbadziej wart swojej ceny. Taka mała uwaga. Produkt zamarza i jest nie do wyciśnięcia z tubki jeżeli mamy go w torebce i wychodzimy chłodne zimowe wieczory... przetestowane :)

Rewelacyjny do ust

Używam go jako produkt do ust, po 2-3 nocach używania usta są jak pupcia niemowlaka. Bardzo tłusty i gęsty, ale cena i działanie wszystko wynagradza. Polecam :)

super na wysuszone usta

Maść kupiłam w celu stosowania jej na usta. Radzi sobie z tym super. Przy bolących spierzchniętych ustach wystarczy jedna aplikacja i problem znika. Dodatkowym plusem tej maści jest nabłyszczanie ust niczym błyszczyk. Regeneracja + nabłyszczanie. Jedna tubka wystarczy na bardzo długo. Pachnie jak linomag z mojego dzieciństwa ale czuję to tylko przy nakładaniu.