Ziaja, Mamma Mia, Lano - maść

Ziaja, Mamma Mia, Lano - maść

Pielęgnacja brodawek sutkowych w okresie ciąży i karmienia;
- łagodzi podrażnienia brodawek sutko występujące w okresie karmienia piersią
- skutecznie nawilża, natłuszcza i zmiękcza naskórek,
- nie zawiera konserwantów, substancji zapachowych o barwników

Cudo działające zarówno w bólach matki karmiącej jak i spierzchniętych ust!

PLUSY:
+ Niska cena,
+ Efektywność,
+ Nie uczula ani nie podrażnia,
+ Dostępność w aptekach,
+ Ładne opakowanie,
+ Wydajność,
+ Wielofunkcyjność,
+ Natłuszcza,
+ Regeneruje sutki,
+ Bezsmakowy i bezzapachowy,
+ Łatwa aplikacja.

MINUSY: ????????

PODSUMOWUJĄC:
KWC!

Bardzo dobry produkt

Zakupiłam tą maść po porodzie syna,na brodawki się nie przydała ,za to świetnie sprawdza się na usta na noc. Uzywam jej często po wieczornej pielęgnacji przed snem nakładam na usta. Rano jak wstaje dalej czuje ją na wargach . maść jest rewelacyjna leczy nawy bardzo spierzchniete usta. Napewno kupię następne opakowanie.

Niezbędna

Używałam jej na pobrażnione brodawki w czasie karmienia piersią oraz na spierzchnięte usta w czasie choroby, przeziębienia, mrozu. Radzi sobie z bardzo przesuszonymi ustami. Uwielbiam ją i nie wyobrażam sobie bez niej życia.

super maść

ależ głupia byłam,że kupiłam 2x mniejszą i 2 razy droższą maść...
ta jest identyczna- pomaga przy pogryzionych i odparzonych wkładkami laktacyjnymi sutkach
+wydajna, można stosować na usta
NIE PRZEPŁACAJCIE- dajcie zarobić POLSKIM MARKOM! To czysta lanolina!
PS.MI maluch pogryzł dopiero po miesiącu karmienia- cudak taki:)

Sprawdza się jako produkt do ust

Nie jestem mamą więc nigdy nie stosowałam tego produktu do pielęgnacji brodawek. Może kiedyś będę miała okazję to uzupełnie wpis :)
Jednak znalazłam inne, super zastosowanie tego produktu - do pielęgnacji ust.
Niewielką ilością lanoliny smaruje usteczka. Dzięki temu są miękkie, nawilżone i nie są suche. Dodatkowo, używam jej z jedną z moich szminek, której kolor bardzo lubię ale ona niestety bardzo wysusza usta. Po prostu pędzelkiem smaruje umalowane usta lanoliną i rozcieram. Efekt jest extra a ja mogę dalej się cieszyć moją szminką.

Sprawdził się

Używałam go do brodawek na początku swojej przygody z karmieniem piersi i sprawdzał się bardzo dobrze. Łagodził podrażnienia, a dodatkowo nie trzeba było myć brodawek przed kolejnym karmieniem. Z racji, że w powyższym celu używałam go tylko w pierwszym miesiącu, teraz używam go do moich spierzchniętych ust i jest rewelacyjnym wybawieniem. Polecam jako produt uniwersalny.

Bardzo dobra w niskiej cenie.

Lanolinę z Ziaji stosuję do uszu pod stopery woskowe. Stosowanie stoperów woskowych powoduję u mnie podrażnienia przewodu słuchowego na zewnątrz, dlatego potrzebuje zawsze wysmarować uszy w środku czymś tłustym - co zabezpieczy skórę + będzie bezpieczne dla przewodu słuchowego jak i błony bębenkowej + będzie działać regeneracyjnie. Wazelina się u mnie nie sprawdza na codzień, co jakiś czas owszem ale nie każdego dnia-> niestety nie ma właściwości regeneracyjnych a tylko ochronne. Dotychczas stosowałam maść Alantan Plus (z polecenia lekarza)-> ale zaczęła mnie uczulać, powodować bolesne wypryski w przewodzie słuchowym. Opakowanie lanoliny od Ziaji jest małe i poręczne, wygląda bardzo ładnie a do tego jest trwałe. Jedyny minus moim zdaniem to brak zamknięcia na klik. Ziaja oferuje nam dość mocno oczyszczoną lanoline, jednak jest ona dość gęsta i ciężko ją wydostać z opakowania (na początku przeraziłam się że opakowanie pęknie gdy mocniej je nacisnę). Pod wpływem ciepła palców lanolina się rozpuszcza, jest taka lepka i gęsta, idealna do uszu pod stopery. Stosuję ją tylko i wyłącznie w tym celu. Niska cena, duża dostępność i małe opakowanie to zalety lanoliny od Ziaji. Bardzo ją lubię.

Ok

Fajna alternatywa dla drogich produktów zagranicznych marek. Używałam na sutki podczas karmienia, a także na usta. Używany w pierwszy sposób natłuszczał i koił spękane i poranione sutki, aczkolwiek nie był to hit nad hitami. Wolałam jednak Bepanthen. Do ust był ok, ale mam inne, wygodniejsze w używaniu i pachnące produkty, dlatego po ten sięgałam niezmiernie rzadko. Mimo wszystko polecam przyszłym mamom, bo trochę pomaga w pierwszych dniach karmienia. Jego małe opakowanie i niska cena to niewątpliwe plusy przy pakowaniu torby do szpitala. Dodatkowo wspieramy naszą polską markę.

Nie tylko dla mam

Zakochałam się z tej maści! Pierwszy kosmetyk, który przyniósł ukojenie moim ustom, kiedy są spękane od słońca (mam uczulenie). Z czasem zaczęłam używać do innych partii ciała, które mi pękały, a inne kosmetyki sobie nie radziły. Polecam też nałożyć na suche ręce a potem nałożyć bawełniane rękawiczki, albo chwilę po użyciu posmarować lekkim kremem do rąk (wtedy łatwiej się wchłania).

Najlepsza do ust!

Odkąd zaczęłam jej używać zapomniałam,że kiedyś miałam problemy z ustami.Nakładam grubszą warstwę na noc i budzę się z dosłownie nowymi ustami.Już nie straszę suchymi brzydkimi skórkami i wreszcie mogę nakładać szminki/blyszczyki.Żadna pomadka do ust nie radziła sobie tak doskonale jak robi to Lano-maść od Ziaji.Zdecydowanie polecam!Na nadchodzącą zimę to będzie mój numer 1 w kosmetyczce!

Idealna dla ust

Lano-maść jest rewelacyjnym produktem do ust. Odkąd zaczęłam jej używać, już nie wyobrażam sobie niczego innego. Nadaje się na suche, spierzchnięte, popękane i wrażliwe usta. Doskonale nawilża, natłuszcza i chroni. Mam ją w każdej torebce.

Moja ulubiona lanolinka!

Używam jej do ust, aktualnie nie mam na stanie niemowlaka do karmienia ;)
Zaletą tej lanoliny jest niska cena, duże opakowanie, łatwa dostępność, natychmiast wygładza spękane usta, chroni je przez wpływem pogody