Ziaja, Mamma Mia, Lano - maść

Ziaja, Mamma Mia, Lano - maść

Pielęgnacja brodawek sutkowych w okresie ciąży i karmienia;
- łagodzi podrażnienia brodawek sutko występujące w okresie karmienia piersią
- skutecznie nawilża, natłuszcza i zmiękcza naskórek,
- nie zawiera konserwantów, substancji zapachowych o barwników

Wiele zastosowań

Maść stosuję na usta,świetnie zabezpiecza przed wysychaniem. Jednakowoż całą swoją moc pokazała kiedy miałam katar stulecia. Wsmarowana na noc grubszą warstwą w obolały nochal ,ukoiła,zmniejszyła podrażnienie. Rano nos jak nowy! Świetna rzecz ,dla wszystkich zakatarzonych.

Uratuje każde usta!

Co prawda nie używałam zgodnie z zaleceniem producenta (pielęgnacja brodawek sutkowych), ale...
Absolutnie nic w tej cenie nie działa tak dobrze na usta jak Lanomaść marki Ziaja!
Poradzi sobie z każdymi, najbardziej suchymi, spierzchniętymi, popękanymi ustami. Używając wieczorem przed snem obfitej ilości, rano budzę się z ustami idealnymi. Nie zamienię tego produktu na żadną pomadkę.
Zapach - owszem, nieprzyjemny. Ale coś za coś ;)

Dobra nie tylko dla mam karmiących :)

Lano maść zakupiłam, a jakże, w czasie ciąży - był zaledwie koniec trzeciego miesiąca, a ja dostawałam szału, ponieważ...swędziały mnie brodawki. Koleżanka poleciła mi tę maść jako remedium i cóż, miała rację!
Ten produkt sprawdza się jednak nie tylko jako pomoc dla mam, ale ogólnie, jest pomocny dla wszystkich.

PLUSY:
+Opakowanie: urocza, maleńka tubeczka z niedużym otworem, zakręcana. Poręczna, można mieć ją zawsze przy sobie.
+Konsystencja: to rzeczywiście maść - gęsta, żółta, ale wystarczy odrobina, by odczuć jej kojąco-łagodzące działanie.
+Zapach: nieco dziwny, ale to w końcu lanolina, więc fiołków tu nie uświadczymy.
+Niska cena - zapłaciłam 10 zł.
+Łatwa dostępność.
+Kosmetyk jest wielofunkcyjny. Stosowany na brodawki złagodził swędzenie, nawilżył skórę i zlikwidował łuszczenie, powstałe od ciągłego drapania. Natychmiastowo przyniósł ulgę.
Stosowany na spierzchnięte usta, w formie maseczki na noc, również świetnie sobie poradził - rano po drobnych pęknięciach nie było śladu, usta były miękkie i nawilżone, przestały piec.
Używałam go również na skórki wokół paznokci (genialna sprawa, wreszcie wyglądały, jak należy, mięciutkie i błyszczące!), na spierzchniętą skórę dłoni, a nawet na pięty!
Za każdym razem działał niczym opatrunek, lek - regeneruje z prędkością światła, wygładza, chroni i nawilża.
+Wydajność jest kolejnym plusem - ja moją tubkę nadal mam, od kwietnia, a stosuję niemal codziennie.
+Produkt nie uczula i nie wywołuje podrażnień.

Minusów dla mnie nie posiada, absolutnie. To doskonały kosmetyk, jestem pewna, że każda z Was powinna choć raz go wypróbować - to taki multifunkcyjny kosmetyk za grosik ;)

Świetny dla przesuszonych ust

Maść, która pierwotnie przeznaczona jest dla mam karmiących piersią, natomiast dzięki YouTube odkryłam ją jako produkt do pielęgnacji ust. Na noc nakładam grubszą warstwę tej maści - powoduje ogromną regenerację moich bardzo suchych i spierzchniętych ust. Połączenie tej maści z peelingiem Sylveco daje wspaniałe rezultaty.
Tak wspaniałe efekty za tak niewielkie pieniądze. REWELACJA

Warto mieć w domu!

Skuszona opiniami w internecie postanowiłam zakupić owy produkt.
I rzeczywiście świetnie nawilża usta i błyskawicznie regeneruje je i przywraca zdrowe i nasycone usta.
Rekomenduję używać wieczorem,ponieważ rano gdy nakładałam makijaż wszystko się kleiło wokół ust.
Ratunek w zimową porę,kiedy grzejniki wysuszają całe ciało.
Pomoc dla ust po noszeniu długo trwałej pomadki zastygającej.
Bardzo wydajne,do tego cena ok 15 zł.Miałam około roku w użytkowaniu.
Polecam!Ponieważ żadna wazelina nie da wam tyle pomocy co ta lanolina!

To trzeba mieć w domu! nie tylko dla karmiących :)

Na suche usta, na rankę, suche skórki itp. zastosowań jest wiele! uwielbiam lanolinkę i mam ją zawsze w torebce. Ma naturalny nie podrażniajacy i nie uczulający skład który będzie chyba pasował każdemu. nie ma zapachu, nie zostawia koloru - ideał. Przy tym jest super wydajna przy cenie 12 zł. To jest cos co trzeba mieć.

Uwielbiam ten produkt, sprawdza się nie tylko jako ratunek dla suchych ust

Na Youtubach od dawna głośno jest o tym, jak dobrym produktem do pielęgnacji ust jest lanolina z Ziaji. Jest to maść dedykowana do pielęgnacji brodawek u kobiet w okresie karmienia, kiedy to narażone są na podrażnienia i bolesność. Ja nie karmię, ale mimo wszystko zdecydowałam się na zakup jako balsam do ust oraz do innych zadań specjalnych.

Lano-maść to mała, zgrabna, miękka tubka o pojemności 15g, którą noszę ze sobą w torebce. Ludzie raczej nie skupiają się na czytaniu napisów z tubki, dlatego jakoś nie wstydzę się specjalnie wyciągać tego kosmetyku, aby nawilżyć usta (a ostatnio spotkałam się z takim pytaniem czy się nie wstydzę wyjmować przy ludziach maści do pielęgnacji brodawek). Tak naprawdę tylko odrobinę wyciskam na palec i za chwilę chowam tubkę to torebki - wielka mi rzecz :) Maść jest na tyle gęsta, że wystarczy niewielka ilość do jednorazowego użycia a za chwilę usta są nawilżone, natłuszczone i ukojone. Trzyma się na ustach dłużej niż niejeden błyszczyk i przy tym ładnie odbija światło przy okazji przywracając komfort suchej skórze ust. Z czasem, kiedy usta się zregenerują trzyma się jeszcze dłużej a przynajmniej do zjedzenia jakiegoś posiłku.

Maść jest w swoim kolorze lekko żółta, ale aplikując na usta jest całkowicie bezbarwna, bezzapachowa i bezsmakowa (tzn ma smak maści, ale nie jest aromatyzowana ani nie ma polepszaczy smaku). Pozbawiając kosmetyk tych składników zmniejsza się ryzyko wystąpienia niechcianej reakcji alergicznej i mnie to osobiście bardzo cieszy. Skład to 100% lanolina, dlatego świetnie posłuży nie tylko do pielęgnacji brodawek, ust, ale i na wszystkie inne partie ciała, które chcemy zregenerować, np łokcie, kolana, pięty (oczywiście do stóp lepiej kupić oddzielne opakowanie), atopowe plamki na twarzy czy szyi, ja używam jej też na dłonie i nadgarstki jeśli tego wymagają. Dla mnie to wszechstronny produkt, który przydaje się na różne potrzeby skóry.

Maść kosztowała w punkcie Ziaji około 12zł i jest to dobra cena biorąc pod uwagę wydajność. Tak naprawdę mogłabym przez cały rok stosować tylko ten produkt na usta, bo z pewnością świetnie zabezpieczy je przed mrozem czy wiatrem. Obecnie chroni też skórę ust przy intensywnym słońcu, praktycznie w ogóle mi się nie przesuszają. Warto mieć w domu czy w torebce i stosować według własnych upodobań.

Najlepszy na suche usta!

Ukochana moja lano maść jest zawsze w mojej torebce i kosmetyczce. Żadna pomadka czy balsam do ust jej nie przebija. Jest przyjemnie gęsta, mozna nałożyc więcej na noc i do rana usta są jak nowe albo stosować pod pomadkę na dzień w malutkiej ilości. Moze tubka nie jest zbyt higieniczna ale to przecież maść do brodawek a nie kremik do ust więc się nie czepiam. Kupię kolejne tubki!

Ukojenie dla ust !

Lano maść stosuje zupełnie inaczej niż proponuje producent. Mianowicie na usta. W okresie zimowym i nie tylko jest świetną alternatywą dla moich ust. Doskonale je nawilża, pozostawiają je miękkie. Dodatkowo po nałożeniu maści, usta ślicznie się błyszczą jak po nałożeniu błyszczyku. Sięgam po nią częściej niż po pomadkę ochronną. Jej konsystencja jest gęsta, a zapach praktycznie niewyczuwalny.

dobra jak każda inna 100% lanolina

Super na sutki podczas karmienia czy tezna usta. Natomiast jak ktos zużywa dużo 15g/10zł cena jest niby niska, ale za 100g lanoliny 15zł +przesyłka kilkanaście na all....można kupić. taka podpowiedź :) są też opakowania 250 i 500g.

Cudo

Będę wielbic Lano maść już zawsze. Uratowała moje brodawki na początku mojej drogi z karmieniem piersią. Smarowałam po każdym karmieniu i juz na drugi dzien czułam ulge a ból był niesamowity. Zrozumieja mamy pierwszego dziecka gdy brodawka nie zaznala tego wxzesniej

cudo!

Uwielbiam uwielbiam uwielbiam! Lano maść to najlepsze co spotkało moje suche wiecznie usta. Zawsze miałam zajady, suche skórki itp bo uwielbiam matowe szminki które nie są łaskawe dla ust. Lano maśc jakoś je ratuje i nałożona grubsza warstwą na noc idealnie regeneruje. Zużyła już chyba 3 opakowania i kupię nastepne