Ziaja, Mamma Mia, Lano - maść

Ziaja, Mamma Mia, Lano - maść

Pielęgnacja brodawek sutkowych w okresie ciąży i karmienia;
- łagodzi podrażnienia brodawek sutko występujące w okresie karmienia piersią
- skutecznie nawilża, natłuszcza i zmiękcza naskórek,
- nie zawiera konserwantów, substancji zapachowych o barwników

Najlepsza do ust!

Odkąd zaczęłam jej używać zapomniałam,że kiedyś miałam problemy z ustami.Nakładam grubszą warstwę na noc i budzę się z dosłownie nowymi ustami.Już nie straszę suchymi brzydkimi skórkami i wreszcie mogę nakładać szminki/blyszczyki.Żadna pomadka do ust nie radziła sobie tak doskonale jak robi to Lano-maść od Ziaji.Zdecydowanie polecam!Na nadchodzącą zimę to będzie mój numer 1 w kosmetyczce!

Idealna dla ust

Lano-maść jest rewelacyjnym produktem do ust. Odkąd zaczęłam jej używać, już nie wyobrażam sobie niczego innego. Nadaje się na suche, spierzchnięte, popękane i wrażliwe usta. Doskonale nawilża, natłuszcza i chroni. Mam ją w każdej torebce.

Moja ulubiona lanolinka!

Używam jej do ust, aktualnie nie mam na stanie niemowlaka do karmienia ;)
Zaletą tej lanoliny jest niska cena, duże opakowanie, łatwa dostępność, natychmiast wygładza spękane usta, chroni je przez wpływem pogody

Ratunek dla karmiącej mamy

Lanolina okazała się dla mnie wybawieniem w czasie laktacji. Działa jak opatrunek na podrażnione i pogryzione przez pierwsze ząbki brodawki. Dwa dni smarowania sprawiły, że znów nie czułam bólu podczas karmienia :) zaletą jest to, że nie trzeba zmywać maści przed karmieniem, bo nie szkodzi dziecku. Jest skuteczna także na spierzchnięte usta, więc jak już zaprzestaniemy karmić piersią, to się nie zmarnuje ;) A smaruję nią usta także moim córkom

Maść idealna dla mam!

Zakupiłam ją z polecenia jednej z użytkowniczek instagrama i się nie zawiodłam! Spełnia swoje działanie idealnie, nawilża wysuszone i poranione sutki.

Lanolina zawsze spoko

Jedynym składnikiem maści jest 100% wysokooczyszczonej lanoliny. Jest to jedna z najlepszych substancji nawilżających i zatrzymujących wodę w skórze pochodzenia organicznego (owieczki, i tak was kocham wszystkie! :)). Oficjalnie maść jest przeznaczona do pielęgnacji brodawek sutkowych w okresie ciąży i karmienia. Moja koleżanka, która aktualnie jest mamą karmiącą potwierdza, że maść się sprawdza. U mnie za to maść znalazła zastosowanie jako maść regenerująca do ust po wieczornym peelingu. Rano usta są boskie, gładkie, bez odstających skórek i niedoskonałości. Więc, jeśli nie masz uczulenia na lanolinę, serdecznie polecam Ci tą maść! Jest niesamowicie wydajna - 15g tubka wystarcza na co najmniej rok stosowania! Jedyne za czym nie przepadam to zapach maści, ale taką drobnostkę mogę jej wybaczyć, najważniejsze, że działa!

Najlepsza na podrażnienia

Maść wydawałoby się mała wydajność w małej tubce a tu zaskoczenie. Konsystencja jest bardzo gęsta, wystarczy odrobinka produktu żeby pokryć obszar, który potrzebuje nawilżenia.
Zostaje na skórze przed długi czas, zapobiega pękaniu brodawek, przynosi natychmiastową ulgę. Zapach mało przyjemny, ale czego spodziewać się po lanolinie?
Stosuję dobrych kilka miesięcy i ledwo przekroczyłam połowę. Polecam wszystkim, nie tylko mamom karmiącym, gdyż lano-maść jest wszechstronna i wielofunkcyjna. Właściwie można stosować na każdą część ciała, na której pojawi się problem przesuszonej skóry.
Cena w odniesieniu do wydajności jest naprawdę niewielka. Malutka rzecz, która pomoże nam w awaryjnych sytuacjach.

Must have każdej mamy

Początki laktacji były bardzo trudne! Ignaś wisiał na piersi non stop! Po całym dniu miałam wrażenie jakby powietrze przecinało mi brodawki!
Po systematycznym smarowaniu lano-maścią brodawki wróciły do normalnego stanu.

Uniwersalna i dobra na wszystko

Oprócz malej tubki i na początku wydawałoby się trudnej do wyciśnięcia konsystencji, produkt jest rewelacyjny. Nawilża, długo pozostaje na miejscu, zapobiega pękaniu skóry czy to ust czy piersi, pomaga w gojeniu. Jeśli tylko ktoś nie ma uczulenia na lanolinę to polecam dwiema łapkami. To niepozorny kosmetyk, w dobrej cenie, który warto mieć w swojej łazience, a zimą w torebce, dla zadbanych ust czy ratunku przemarzniętych i spierzchniętych dłoni.

Wiele zastosowań

Maść stosuję na usta,świetnie zabezpiecza przed wysychaniem. Jednakowoż całą swoją moc pokazała kiedy miałam katar stulecia. Wsmarowana na noc grubszą warstwą w obolały nochal ,ukoiła,zmniejszyła podrażnienie. Rano nos jak nowy! Świetna rzecz ,dla wszystkich zakatarzonych.

Uratuje każde usta!

Co prawda nie używałam zgodnie z zaleceniem producenta (pielęgnacja brodawek sutkowych), ale...
Absolutnie nic w tej cenie nie działa tak dobrze na usta jak Lanomaść marki Ziaja!
Poradzi sobie z każdymi, najbardziej suchymi, spierzchniętymi, popękanymi ustami. Używając wieczorem przed snem obfitej ilości, rano budzę się z ustami idealnymi. Nie zamienię tego produktu na żadną pomadkę.
Zapach - owszem, nieprzyjemny. Ale coś za coś ;)

Dobra nie tylko dla mam karmiących :)

Lano maść zakupiłam, a jakże, w czasie ciąży - był zaledwie koniec trzeciego miesiąca, a ja dostawałam szału, ponieważ...swędziały mnie brodawki. Koleżanka poleciła mi tę maść jako remedium i cóż, miała rację!
Ten produkt sprawdza się jednak nie tylko jako pomoc dla mam, ale ogólnie, jest pomocny dla wszystkich.

PLUSY:
+Opakowanie: urocza, maleńka tubeczka z niedużym otworem, zakręcana. Poręczna, można mieć ją zawsze przy sobie.
+Konsystencja: to rzeczywiście maść - gęsta, żółta, ale wystarczy odrobina, by odczuć jej kojąco-łagodzące działanie.
+Zapach: nieco dziwny, ale to w końcu lanolina, więc fiołków tu nie uświadczymy.
+Niska cena - zapłaciłam 10 zł.
+Łatwa dostępność.
+Kosmetyk jest wielofunkcyjny. Stosowany na brodawki złagodził swędzenie, nawilżył skórę i zlikwidował łuszczenie, powstałe od ciągłego drapania. Natychmiastowo przyniósł ulgę.
Stosowany na spierzchnięte usta, w formie maseczki na noc, również świetnie sobie poradził - rano po drobnych pęknięciach nie było śladu, usta były miękkie i nawilżone, przestały piec.
Używałam go również na skórki wokół paznokci (genialna sprawa, wreszcie wyglądały, jak należy, mięciutkie i błyszczące!), na spierzchniętą skórę dłoni, a nawet na pięty!
Za każdym razem działał niczym opatrunek, lek - regeneruje z prędkością światła, wygładza, chroni i nawilża.
+Wydajność jest kolejnym plusem - ja moją tubkę nadal mam, od kwietnia, a stosuję niemal codziennie.
+Produkt nie uczula i nie wywołuje podrażnień.

Minusów dla mnie nie posiada, absolutnie. To doskonały kosmetyk, jestem pewna, że każda z Was powinna choć raz go wypróbować - to taki multifunkcyjny kosmetyk za grosik ;)