Szampon z odżywką 2 w 1 brzoskwiniowy

Szampon z odżywką 2 w 1 brzoskwiniowy

Łączy w sobie zalety szamponu i odżywki pielęgnacyjnej. Dzięki starannie opracowanej recepturze z ekstraktem z pestek brzoskwini, Schauma chroni włosy przez uszkodzeniami, wzmacnia je, uelastycznia, nawilża i nadaje im połysk. Przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju włosów.

Dawno, dawno temu...

był sobie ten szampon. Jaki był? Ano, najlepszy ze wszystkich szamponów Schauma, zatem bardzo żałuję, że już go nie produkują. Zapewne dziś bym go używała dalej, no ale cóż...

Oto moje wspomnienia:

- szampon ładnie pachniał (autentyczna brzoskwinia!)
- dobrze mył
- ładnie się pienił
- nie obciążał, mimo 2 w 1
- dodawał blasku
- znacznie ułatwiał rozczesywanie
- był tani
- wydajny
- miał wygodną butelkę

Uważam, że Schwarzkopf mógłby wypuścić znowu jakąś Schaumę 2 w 1 albo chociaż nie wycofywać tej brzoskwiniowej, bo inne warianty tych szamponów są delikatnie mówiąc do .... no właśnie ;)

Używam tego produktu od: lata temu przez ok. miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml do samego dna

Jeden z ulubionych

Trafiłam na ten szampon przypadkiem, nawet nie przeczytałam do jakich jest włosów ani nic, tylko go wziełam bo sie spieszyłam a potrzebowałam jakiegoś szamponu. Ale akurat bardzo dobrze trafiłam:) Szampon pięknie pachnie, ma fajan konsystencje, dobrze działa na moje włosy, nie przetłuszczaja się tak, wygladaja zdrowo, sa miekkie w dotyku i ładnie pachna, sa puszyste i takie jakbym chciała miec:) Lecz zmieniam go co jakiś czas bo przez dluzysz czas stosowania efekty nikna, wiec zeby sie włosy nie przyzwyczjały kupuje go raz na 2-3 miesiace:)

Używam tego produktu od:roku

Miluśki:)

Przede wszystkim zapach.... !!!!!!!!! :) Kocham go a jak myje nim włosy to mam ochotę zjeść całą butelkę :D włoski po umycu są świeże i pięknie pachna :) polecam :D:D

Używam tego produktu od:rok

WŁOSY lokówka objętość

jest ok

Ja ten szampon uzywam juz od bardzo dawna, a przyczyny tego sa proste: otóż nie jest to za drogi szampon i jest bardzo dobry, włosy są po nim miłe w dotyku i dość puszyste więc jest dobry dla osób które chciały by powiększyć objętość swoich włosów ;)

Używam tego produktu od:od kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilkadzisiąt

b. fajna taniocha

Swietny zapach, ktory dlugo utrzymuje sie na wlosach. Nie placze wlosow. Mi nie wysusza skory glowy. Po nim wlosy sa gladziutkie, nawilzone i delikatne.
NIe mam zastrzezen.

Używam tego produktu od: stuleci :)
Ilość zużytych opakowań:oj duzo

OK

Używam go co jakiś czas na zmianę z innymi szamponami.Moim zdaniem jest bardzo przyzwoity.Nawilża,odżywia.Nie plącze włosów.Jest jakby z odżywką.
Zapach bardzo milutki.
Jeszce nie raz do niego wrócę.

zwyczajny

Kosmetyk z kategorii "szampon jak szampon czyli bez żadnych rewelacji".
Jest wydajny i dobrze się pieni. Ładnie pachnie ale tylko w butelce, na włosach jest juz niewyczuwalny. Stan moich włosów ani się nie poprawił ani się nie pogorszył.
Ot, zwyczajny szampon i tyle.

ilość zużytych opakowań: 1

*****

jakoś w moim przypadku tak jest, że te tanśze szampony bardzo dobrze się sprawdzają. tak jest też z shaumą. Po umyciu włosy ślicznie pachną, dobrze sie układają ,błyszczą, po prostu wygladają jak zdrowe włosy, Nie musze dodatkowo ich obciązac i nakładac odzywek, szampon w zupełności wystarcza. Konsystencja troche rzadka, ale szampon i tak jest wydajny i niedrogi. Na pewno jeszcze powróce do niego.

absolutna rewelacja!

Najlepszym obrazem oddającym to, co ten szampon robi z włosami jest sytuacja, jaką miałam w pracy:
Przychodzę. Pada pytanie od jednego z facetów: "Robiłaś coś z włosami?" Ja; "Nie, a dlaczego?", on: "Bo masz takie pięknie błyszczące, ciemne, ładnie Ci się układają, no i błyszczą. Ja lubię takie ciemne".
Więcej słów nie trzeba :D

ilość zużytych opakowań: ...pierwsze i zapewne nie ostatnie